Český tenisový svaz
Název:
A2
Datum:
13.-17.12.
Pořadatel:
SK HIT Hradec Králové z.s. (A - 800)
Kódové číslo:
306020
Dvorců + povrch:
3 A-B Zlín
Míče:
Wilson US Open
Kvalifikace
Počet účastníků:
16
Prezentace v
do 10:00 hod.
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
32
Prezentace v
do 10:00 hod.
Kontaktní osoba:
Macura Viktor
Hradecká 775/115
500 11 Hradec Králové
Tel. (1):
722674616
E-mail:
viktorhelix@seznam.cz

Poznámka pořadatele:

povrch mapei - mapecoat TNS cushion

Prezentace do kvalifikace osobně v pátek 13.12. do 10:00 v areálu SPORTPARKU HIT. Losování proběhne po 10 hod.

VŠECHNY VOLNÉ KARTY POŘADATELE BYLY JIŽ ROZDÁNY.

ROZEHRÁVKY:
Pá: 9:00-10:00, tréninky po domluvě po 19 hod.
So: 8:00-9:00
Ne: 8:00-9:00

PROGRAM TURNAJE:
Pátek 13.12.: kvalifikace
Sobota 14.12.: 1. kolo dvouhry a 1. kolo čtyřhry
Neděle 15.12.: Osmifinále, čtvrtfinále dvouhry a čtvrtfinále, semifinále čtyřhry
Pondělí 16.12. semifinále dvouhry a finále čtyřhry
Finále dvouhry na rozhodnutí vrchního rozhodčího turnaje.

Prezentace do hlavní soutěže v pátek 13.12. do 17:00 formou SMS na tel.: 722 674 616.
Z kvalifikace postupují 4 hráči do hlavní soutěže.

Losování proběhne v 17:30. Následně bude na webu ČTS zveřejněn pavouk a rozpis zápasů.

Kontakt na vrchního rozhodčího:
722 674 616 - Macura Viktor

Možnosti ubytování:
Hotel Alessandria - http://www.alessandria.cz/
Hotel Stadion - http://www.hotel-stadion.cz/
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Siniakov Daniel 15.01.2003 SK HIT Hradec Králové z.s.
7
60
 
 
10.11.2019 17:41:21
2.
Bartoň Hynek 05.04.2004 TK AGROFERT Prostějov
11
45
 
 
14.11.2019 13:40:26
3.
Válek Ondřej 13.11.2003 TK AGROFERT Prostějov
18
35
 
 
13.11.2019 13:11:34
4.
Pučálka Jan 18.03.2002 TK Neridé
22
35
 
 
12.11.2019 14:07:04
5.
Mališ Šimon 17.08.2003 TK AGROFERT Prostějov
23
35
 
 
14.11.2019 21:52:14
6.
Nicod Jakub 21.07.2004 TK Sparta Praha
24
35
 
 
11.11.2019 10:28:41
7.
Vejšický Oldřich 26.02.2004 TJ Sokol Vysočany
26
35
 
 
16.11.2019 15:28:44
8.
Baum Štěpán 26.07.2003 TK Sparta Praha
27
35
 
 
03.11.2019 11:13:36
9.
Apltauer Filip 21.03.2004 TK Olymp Praha
32
30
 
 
28.11.2019 11:32:05
10.
Otypka Matouš 12.02.2003 TK AGROFERT Prostějov
33
30
 
 
05.11.2019 06:39:43
11.
Mrůzek Štěpán 18.11.2004 LTC Slovan Kladno
34
30
 
 
01.11.2019 05:50:31
12.
Myslivec Šimon 24.05.2004 TK Havířov
35
30
 
 
08.11.2019 11:26:35
13.
Truhlář Josef 01.05.2003 I.ČLTK Praha
36
30
 
 
25.11.2019 19:54:07
14.
Zapletal Josef 07.01.2003 TENIS SLOVÁCKO z.s.
37
30
 
 
08.11.2019 17:53:04
15.
Homola Patrik 10.02.2004 TK AGROFERT Prostějov
39
30
 
 
09.11.2019 16:04:04
16.
Jupa Jakub 06.01.2004 TK Olymp Praha
42
30
 
 
03.11.2019 21:41:58
17.
Schneider Václav 25.08.2002 I.ČLTK Praha
45
25
 
 
03.11.2019 12:57:13
18.
Forman Max 27.02.2002 TJ Sokol Vysočany
48
25
 
 
12.11.2019 06:54:52
19.
Jindáček Jiří 20.08.2003 LTC Slovan Kladno
49
25
 
 
25.11.2019 09:41:05
20.
Havlíček Mark 13.10.2003 Severočeská tenisová o.s.
52
25
 
 
08.11.2019 23:02:54
21.
Praus Lukáš 27.11.2002 TENIS-CENTRUM DTJ HK
54
25
 
volná karta pořadatele
01.11.2019 10:19:55
22.
Petr Vojtěch 15.03.2005 TK Na Dolině o.s.
62
25
1
volná karta ČTS
09.12.2019 09:05:46
23.
Šrámek Ondřej 17.09.2002 Sportovní klub Třebechovice pod Orebem,z.s.
66
20
 
volná karta pořadatele
01.11.2019 09:01:03
24.
Machala Martin 18.04.2003 TK PRECHEZA Přerov o.s.
71
20
 
volná karta ČTS
10.11.2019 13:05:34
25.
Hrazdil Jan 04.03.2005 TK AGROFERT Prostějov
128
15
4
 
02.11.2019 08:30:02
26.
Kalina Vít 12.07.2005 TK Sparta Praha
210
12
5
 
05.11.2019 11:42:18
27.
Menšík Jakub 01.09.2005 TK AGROFERT Prostějov
229
9
2
 
12.11.2019 10:07:09
28.
Velík Lukáš 17.06.2005 I.ČLTK Praha
416
6
3
 
05.11.2019 09:33:11
29.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
30.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
31.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
32.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant

Kvalifikace

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Hájek Tobiáš 04.09.2002 SK HAMR, z.s.
59
25
 
 
03.11.2019 18:42:10
2.
Veigert Vojtěch 16.06.2003 LTC Pardubice
64
25
 
 
12.11.2019 14:22:04
3.
Lukáš Břetislav 09.02.2002 TC Dvůr Králové, z.s.
67
20
 
 
06.11.2019 07:00:40
4.
Pozdenkov Petr 15.06.2002 TK PRECHEZA Přerov o.s.
79
20
 
 
29.11.2019 20:00:44
5.
Opálka Matyas 11.01.2003 VSK VŠB-TU Ostrava
80
20
 
 
03.11.2019 20:42:40
6.
Klakurka Lukáš 04.08.2003 TC Brno.
85
20
 
 
09.11.2019 09:44:18
7.
Nápravník Adam 10.04.2004 TC Dvůr Králové, z.s.
86
20
 
 
01.11.2019 19:51:11
8.
Kollár Petr 23.12.2002 Severočeská tenisová o.s.
88
20
 
 
01.11.2019 11:34:45
9.
Janoušek Lukáš 12.06.2004 TK Slavia Plzeň
89
20
 
 
04.11.2019 17:17:38
10.
Doušek Adam 13.06.2002 ŽLTC Brno
91
20
 
 
03.11.2019 16:36:56
11.
Šťastný Zoran 10.06.2003 TK Olymp Praha
92
20
 
volná karta pořadatele
09.11.2019 05:15:59
12.
Brill Jindřich 07.05.2005 TCF Schicht Mariánské Lázně,z.s.
168
12
17
volná karta ČTS
08.11.2019 20:42:01
13.
Křepinský Tomáš 10.04.2003 Lokomotiva Trutnov
254
9
 
volná karta pořadatele
01.12.2019 22:34:56
14.
Kusý Jan 14.03.2005 LTC Modřany 2005
349
6
10
volná karta ČTS
07.11.2019 10:28:31
15.
Fedasko Nikolas 02.09.2005 TK Sparta Praha
1077
1
8
 
01.11.2019 06:34:26
16.
Pazdera Marek 07.02.2005 I.ČLTK Praha
1077
1
6
 
01.12.2019 10:39:16

Náhradníci

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Vašíř Adam 09.01.2004 I.ČLTK Praha
98
20
 
 
15.11.2019 17:40:15
2.
Kratochvíl Ondřej 20.05.2004 LTC Pardubice
99
20
 
 
15.11.2019 09:04:00
3.
Kelnar Lukáš 08.01.2003 LTC Pardubice
108
15
 
 
01.11.2019 10:26:11
4.
Čech Jan 01.06.2004 TJ Zbrojovka Vsetín
110
15
 
 
27.11.2019 09:31:08
5.
Padevět Jonáš 05.01.2004 Tenisový klub Černošice
111
15
 
 
17.11.2019 19:01:38
6.
Horálek Dominik 04.02.2003 TO SK Žamberk
114
15
 
 
02.11.2019 10:46:13
7.
Zourek David 29.07.2003 ŽLTC Brno
116
15
 
 
12.11.2019 18:18:55
8.
Komrska Ondřej 13.09.2002 TC Brno.
118
15
 
 
29.11.2019 07:40:53
9.
Říha Matyáš 01.02.2004 HTK Třebíč
121
15
 
 
02.11.2019 22:21:44
10.
Holub Mikuláš 09.08.2002 TC Dvůr Králové, z.s.
124
15
 
 
05.11.2019 23:54:55
11.
Uhřík Tadeáš 17.01.2002 TJ Jiskra Třeboň, z.s. - oddíl tenisu
131
15
 
 
18.11.2019 22:43:41
12.
Typl Jáchym 26.06.2003 TK Česká Třebová, z.s.
151
12
 
 
21.11.2019 08:05:07
13.
Páral Radim 04.11.2004 TK Spartak Jihlava
186
12
 
 
03.11.2019 16:28:54
14.
Zapský Adam 01.11.2003 Severočeská tenisová o.s.
192
12
 
 
18.11.2019 10:34:46
15.
Malý Lukáš 11.09.2003 TO SK Žamberk
199
12
 
 
24.11.2019 20:37:18
16.
Matouš Jakub 27.07.2003 TJ Lázně Bělohrad
299
9
 
 
04.11.2019 15:32:28
17.
Čížek Jiří 21.08.2005 LTC Houštka
331
9
25
 
01.11.2019 08:42:42
18.
Blažka Daniel 03.02.2004 TK BLAŽKA HOLIDAY, z.s.
331
9
 
 
19.11.2019 21:08:03
19.
Vašenka Daniel 02.06.2005 TK Na Dolině o.s.
388
6
13
 
26.11.2019 15:08:51
20.
Hudetz Filip 04.01.2002 TO SK Žamberk
433
6
 
 
14.11.2019 22:50:52
21.
Pala Ondřej 13.07.2004 TENIS-CENTRUM DTJ HK
457
6
 
 
01.11.2019 08:40:19
22.
Durovič Boris 26.08.2005 I.ČLTK Praha
532
4
19
 
19.11.2019 19:47:54

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Jedlička Adam 10.07.2005 TK Sparta Praha
499
6
12
odhlášeno hráčem
21.11.2019 06:12:54
2.
Papoušek David 15.11.2003 LTC Pardubice
222
9
 
odhlášeno hráčem
28.11.2019 21:03:01
3.
Vaculík Lukáš 08.02.2002 TK AGROFERT Prostějov
40
30
 
odhlášeno hráčem
30.11.2019 16:52:28
4.
Čech Michal 14.09.2004 TENIS-CENTRUM DTJ HK
454
6
 
odhlášeno hráčem
01.12.2019 07:39:00
5.
Zlatohlávek Tomáš 25.01.2004 I.ČLTK Praha
94
20
 
odhlášeno hráčem
03.12.2019 18:41:32
6.
Matějíček Petr 20.07.2005 ITS Tennis Club, z.s.
357
6
92
odhlášeno hráčem
04.12.2019 06:02:59
7.
Novotný Šimon 01.01.2004 TK Neridé
135
15
 
odhlášeno hráčem
04.12.2019 06:48:52
8.
Maštálka Petr 13.11.2002 LTC Mladá Boleslav z.s.
151
12
 
odhlášeno hráčem
04.12.2019 15:01:25
9.
Skokan Ondřej 17.05.2003 LTC Pardubice
154
12
 
odhlášeno hráčem
04.12.2019 22:03:08
10.
Šich Daniel 17.10.2002 Severočeská tenisová o.s.
169
12
 
odhlášeno hráčem
05.12.2019 13:45:23
11.
Rouchal Dominik 01.10.2005 TO TJ Svitavy
137
15
9
odhlášeno hráčem
05.12.2019 18:56:49
12.
Vencl Matyáš 23.12.2002 SK Aritma Praha
119
15
 
odhlášeno hráčem
05.12.2019 19:45:37
13.
Hertl Otto 01.12.2004 TK Škoda Plzeň z.s.
115
15
 
odhlášeno hráčem
06.12.2019 18:06:12
14.
Vild Ondřej 19.01.2004 TK Slavia Plzeň
153
12
 
odhlášeno hráčem
07.12.2019 07:34:30
15.
Žák Kryštof 23.08.2002 Tenisová škola Lucie Hradecké z.s.
70
20
 
odhlášeno hráčem
07.12.2019 11:55:45
16.
Palán David 07.09.2003 TK Spartak Jihlava
101
20
 
odhlášeno hráčem
07.12.2019 19:22:02
17.
Paroulek Filip 20.06.2005 TJ Radlice
383
6
24
odhlášeno hráčem
08.12.2019 09:57:25
18.
Taláb Vojtěch 05.01.2003 TENIS-CENTRUM DTJ HK
202
12
 
odhlášeno hráčem
08.12.2019 12:07:30
19.
Taláb Matěj 05.01.2003 TENIS-CENTRUM DTJ HK
232
9
 
odhlášeno hráčem
08.12.2019 12:07:58
20.
Mach Štěpán 09.08.2004 TK Frýdlant v Čechách
102
20
 
odhlášeno hráčem
08.12.2019 13:52:07
21.
Guráš Martin 18.09.2004 TK Na Dolině o.s.
100
20
 
odhlášeno hráčem
09.12.2019 08:07:17
22.
Polách Felipe 23.06.2004 TK PRECHEZA Přerov o.s.
145
15
 
odhlášeno hráčem
09.12.2019 10:09:45
23.
Chvapil Viktor 11.08.2004 TK Sokol Horní Počernice,p.s.
292
9
 
odhlášeno hráčem
09.12.2019 12:35:33
24.
Havránek Šimon 04.02.2005 TJ Solidarita Praha 10
438
6
74
odhlášeno hráčem
09.12.2019 13:26:12
25.
Valenta Radim 24.09.2004 HTK Třebíč
172
12
 
odhlášeno hráčem
09.12.2019 14:51:13
26.
Filip Jakub 25.09.2005 TK Sparta Praha
237
9
21
odhlášeno hráčem
09.12.2019 15:22:40
27.
Kubelka David 28.07.2003 Slavoj Český Brod
123
15
 
odhlášeno hráčem
09.12.2019 16:46:38
28.
Kubín Matěj 15.05.2002 TK Radegast
95
20
 
odhlášeno hráčem
10.12.2019 19:38:01
29.
Příhoda Jan 13.05.2002 Slavoj Český Brod
43
30
 
odhlášeno hráčem
11.12.2019 14:07:51
30.
Nedvídek Jan 03.01.2002 TK SC OSTRAVA
227
9
 
odhlášeno hráčem
11.12.2019 15:04:42
31.
Hozman Dominik 20.07.2005 TK Olymp Praha
343
6
15
odhlášeno hráčem
11.12.2019 21:12:36
32.
Douda Pavel 07.03.2005 Severočeská tenisová o.s.
209
12
34
odhlášeno hráčem
12.12.2019 07:28:17
33.
Galuška Daniel Damián 16.12.2002 SK LAMA o.s.
46
25
 
odhlášeno hráčem
12.12.2019 08:41:47
34.
Křesina Adam 06.01.2004 TK AGROFERT Prostějov
60
25
 
odhlášeno hráčem
12.12.2019 12:45:38
35.
Burian Vojtěch 21.04.2003 TK Neridé
28
30
 
odhlášeno pořadatelem
12.12.2019 16:19:27