Český tenisový svaz

Filip Jakub

Datum narození:
25.09.2005
Platnost reg. do:
07.11.2018
Klub:
TK Sparta Praha
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2016
Tennis club Dvůr Králové
132 (20)
837 (3)
 
 
2017
TC Dvůr Králové, z.s.
62 (35)
387 (6)
 
 
2018
TK Sparta Praha
34 (1)
175 (15)
994 (3)
 

Dospělí - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
18.11.2017

SK Tenis Duchcov (C - 500), K: -/4

-
 Jednotlivci celkem
0/0

Dospělí - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
18.11.2017

SK Tenis Duchcov (C - 500), K: -/4

5
 Jednotlivci celkem
5/1
18.11.2017

SK Tenis Duchcov (C - 500), K: -/4

16>8 Filip, Hrubý - Barták, Bažant 7:5, 7:5
8>4 Červinka, Podolan - Filip, Hrubý 6:1, 6:1
získané body: 5 b.

Dorost - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
20.01.2018

TC Dvůr Králové, z.s. (C - 400), K: 4/4

10
 Jednotlivci celkem
10/1

Dorost - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
20.01.2018

TC Dvůr Králové, z.s. (C - 400), K: 4/4

10
 Jednotlivci celkem
10/1

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
22 - Královéhradecký krajský přebor
29.4., TC Dvůr Králové B - TK Kvasiny
1
2.
22 - Královéhradecký krajský přebor
20.5., TC Dvůr Králové B - TENIS-CENTRUM DTJ HK D
1
3.
22 - Královéhradecký krajský přebor
27.5., TK Česká Skalice - TC Dvůr Králové B
3
 Družstva celkem (2hra)
5
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
14
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
14

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
22 - Královéhradecký krajský přebor
29.4., TC Dvůr Králové B - TK Kvasiny
1
2.
22 - Královéhradecký krajský přebor
20.5., TC Dvůr Králové B - TENIS-CENTRUM DTJ HK D
4
3.
22 - Královéhradecký krajský přebor
27.5., TK Česká Skalice - TC Dvůr Králové B
4
 Družstva celkem (4hra)
9
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
14
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
14
17.03.2018

SK Tenis Duchcov (B - 500), K: 8/-

32>16 Filip Jakub- Voleský Jakub6:1, scr.
16>8 Rudolf Matěj- Filip Jakub6:2, 4:6, 6:4
získané body: 22 b.

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
DS1
26.5.2018, TCEN Hrádek nad Nisou - Severočeská tenisová o.s. A Most
1
2.
DS1
16.6.2018, LTC Panorama Teplice - Severočeská tenisová o.s. A Most
3
 Družstva celkem (2hra)
4
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
9
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
9

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
DS1
26.5.2018, TCEN Hrádek nad Nisou - Severočeská tenisová o.s. A Most
0
2.
DS1
16.6.2018, LTC Panorama Teplice - Severočeská tenisová o.s. A Most
5
 Družstva celkem (4hra)
5
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
9
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
9