Český tenisový svaz

Kubín Matěj

Datum narození:
15.05.2002
Platnost reg. do:
02.11.2019
Klub:
TK Radegast
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2013
Rožnovský tenisový klub
330 (12)
 
 
 
2014
Rožnovský tenisový klub
118 (25)
437 (6)
 
 
2015
Rožnovský tenisový klub
28 (1)
169 (12)
 
 
2016
Rožnovský tenisový klub
 
75 (25)
740 (4)
 
2017
TK Radegast
 
36 (1)
264 (9)
 
2018
TK Radegast
 
 
134 (15)
 
2019
TK Radegast
 
 
114 (15)
 

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
Oblastní přebor 'B'
27.04.2019, Beskydský tenisový klub - SK Vitality Slezsko o.s.
4
2.
Oblastní přebor 'B'
04.05.2019, Sokol Vrbno p.Pradědem - Beskydský tenisový klub
0
3.
Oblastní přebor 'B'
11.05.2019, Beskydský tenisový klub - ITS Tennis Club, z.s.
0
4.
Oblastní přebor 'B'
08.06.2019, Beskydský tenisový klub - Pašťa tenis, z.s.
1
5.
Oblastní přebor 'B'
15.06.2019, TC Třinec - Beskydský tenisový klub
0
 Družstva celkem (2hra)
5
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
14
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
14

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
Oblastní přebor 'B'
27.04.2019, Beskydský tenisový klub - SK Vitality Slezsko o.s.
4
2.
Oblastní přebor 'B'
04.05.2019, Sokol Vrbno p.Pradědem - Beskydský tenisový klub
3
3.
Oblastní přebor 'B'
11.05.2019, Beskydský tenisový klub - ITS Tennis Club, z.s.
0
4.
Oblastní přebor 'B'
08.06.2019, Beskydský tenisový klub - Pašťa tenis, z.s.
1
5.
Oblastní přebor 'B'
15.06.2019, TC Třinec - Beskydský tenisový klub
1
 Družstva celkem (4hra)
9
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
14
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
14
07.12.2018, I-TEC B

TK Havířov (B - 500), K: 8/8

16>8 Kubín, Mališ - Neuwirth, Čech 6:2, 6:3
8>4 Kubín, Mališ - Zeithamel, Machala 7:5, 7:5
4>2 Kubín, Mališ - Doušek, Paleček 6:1, 6:3
2>1 Moravec, Galuška - Kubín, Mališ 6:1, 7:5
získané body: 30 b.
10.06.2019, A2

TK Zlín (A - 400), K: 12/12

32>16 Říha, Válek - Hrachovec, Kubín 5:7, 6:4, 1:0 (5)
získané body: 0 b.
13.08.2019

TK Na Dolině o.s. (B - 300), K: 8/8

16>8 Kubín, Zeithamel - Valenta, Majer scr.
8>4 Kubín, Zeithamel - Postupa, Říha 6:3, 6:3
4>2 Galuška, Mihoč - Kubín, Zeithamel 3:6, 6:4, 1:0 (7)
získané body: 22 b.