Český tenisový svaz

Novotný Šimon

Datum narození:
01.01.2004
Platnost reg. do:
21.11.2020
Klub:
TK Neridé
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2015
TK Pernštýn 1897 Pardubic
119 (25)
766 (3)
 
 
2016
TK Pernštýn 1897 Pardubic
30 (45)
352 (6)
 
 
2017
TK Pernštýn 1897 Pardubic
45 (1)
125 (20)
 
 
2018
TK Pernštýn 1897 Pardubic
 
61 (30)
295 (9)
 
2019
TK Pernštýn 1897 Pardubic
 
143 (1)
203 (12)
 
2020
TK Neridé
 
 
135 (15)
908 (3)

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
07 - Pardubická krajská soutěž - 1.třída B
6.6.2020, LTC Vysoké Mýto (3) - Sokol Rosice n/Labem B (7)
0
2.
07 - Pardubická krajská soutěž - 1.třída B
27.6.2020, TC Chrudim z.s. C (6) - Sokol Rosice n/Labem B (7)
1
3.
07 - Pardubická krajská soutěž - 1.třída B
20.6.2020 NT 24.6.2020, Sokol Rosice n/Labem A (5) - Sokol Rosice n/Labem B (7)
1
 Družstva celkem (2hra)
2
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
4
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
4

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
07 - Pardubická krajská soutěž - 1.třída B
6.6.2020, LTC Vysoké Mýto (3) - Sokol Rosice n/Labem B (7)
0
2.
07 - Pardubická krajská soutěž - 1.třída B
27.6.2020, TC Chrudim z.s. C (6) - Sokol Rosice n/Labem B (7)
1
3.
07 - Pardubická krajská soutěž - 1.třída B
20.6.2020 NT 24.6.2020, Sokol Rosice n/Labem A (5) - Sokol Rosice n/Labem B (7)
1
 Družstva celkem (4hra)
2
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
4
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
4
08.08.2020

TK Letohrad (C - 200), K: 4/4

4>2 Novotný, Krupička - Rožnovský, Bezdíček 7:5, 4:6, 1:0
2>1 Novotný, Krupička - Vala, Kubelka 6:4, 6:2
získané body: 15 b.
22.08.2020

TK Ústí n. Orlicí (C - 300), K: 4/4

8>4 Novotný, Typl - Košek, Herman 6:1, 6:3
4>2 Novotný, Typl - Makovský, Goldman 6:4, 6:4
2>1 Horálek, Skokan - Novotný, Typl 7:6, 6:4
získané body: 10 b.
05.09.2020

SK Tenis Duchcov (B - 400), K: 8/8

16>8 Hertl, Novotný - Valoušek, Holzer scr.
8>4 Mach, Agovič - Hertl, Novotný 2:6, 7:6 (3), 1:0 (6)
získané body: 0 b.
12.09.2020

LTC Kolín (C - 200), K: 4/4

4>2 Bega, Novotný - Janeček, Kotva 3:2, scr.
2>1 Bega, Novotný - Losman, Ulrich 1:6, 6:3, 1:0 (7)
získané body: 15 b.

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
20 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
7.6.2020 NT 13.6.2020, LTC Slovan Kladno (4) - Slavoj Český Brod (5)
0
2.
20 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
21.6.2020 NT 25.6.2020, Slavoj Český Brod (5) - TO SK Mělník (8)
4
3.
20 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
28.6.2020 NT 5.7.2020, Slavoj Český Brod (5) - Sportclub Řevnice, z.s. (6)
12
 Družstva celkem (2hra)
16
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
20
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
20

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
20 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
7.6.2020 NT 13.6.2020, LTC Slovan Kladno (4) - Slavoj Český Brod (5)
0
2.
20 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
21.6.2020 NT 25.6.2020, Slavoj Český Brod (5) - TO SK Mělník (8)
4
3.
20 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
28.6.2020 NT 5.7.2020, Slavoj Český Brod (5) - Sportclub Řevnice, z.s. (6)
0
 Družstva celkem (4hra)
4
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
20
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
20