Český tenisový svaz

Novotný Šimon

Datum narození:
01.01.2004
Platnost reg. do:
21.11.2020
Klub:
TK Neridé
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2015
TK Pernštýn 1897 Pardubic
119 (25)
766 (3)
 
 
2016
TK Pernštýn 1897 Pardubic
30 (45)
352 (6)
 
 
2017
TK Pernštýn 1897 Pardubic
45 (1)
125 (20)
 
 
2018
TK Pernštýn 1897 Pardubic
 
61 (30)
295 (9)
 
2019
TK Pernštýn 1897 Pardubic
 
143 (1)
203 (12)
 

Dorost - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
01.12.2018, HIT CUP

SK HIT Hradec Králové z.s. (C - 400), K: 6/6

14
2
15.12.2018, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 5/5

27
3
29.12.2018

TK Česká Třebová, z.s. (C - 400), K: 6/5

14
4
05.01.2019

LTC Vysoké Mýto (C - 400), K: 5/5

0
5
12.01.2019, TC HEAD VESTEC

1. Vestecká sportovní o.s. (C - 400), K: 5/4

15
6
26.01.2019, HIT CUP

SK HIT Hradec Králové z.s. (C - 400), K: 6/6

20
7
01.02.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 5/4

20
8
09.02.2019, Halový oblastní přebor

středočeský (P - 300), K: 8/8

22
9
09.03.2019, TJ Spoje Praha

TJ Spoje Praha (C - 400), K: 6/5

20
10
16.03.2019, IVECO Cup 2019

LTC Vysoké Mýto (C - 400), K: 4/-

30
11
23.03.2019, Prince Cup

Spartak Polička (C - 400), K: 4/4

20
12
18.05.2019, Oblastní přebor

středočeský (P - 200), K: 8/8

0
13
29.06.2019, TC Chrudim Summer Cup - U18

TC Chrudim z.s. (C - 200), K: 5/4

15
14
05.07.2019, STRATOS AUTO CUP

TENIS-CENTRUM DTJ HK (B - 200), K: 8/8

0
15
18.07.2019, Šárecký turnaj

SK Aritma Praha (B - 300), K: 8/8

22
16
13.08.2019, CT dorost, kat. B

TK Most (B - 300), K: 8/8

0
17
17.08.2019

LTC Pardubice (B - 300), K: 8/8

16
18
24.08.2019, Tesla Cup

TO TJ Tesla Pardubice (C - 200), K: 4/-

0
19
26.08.2019, Mělník Cup

TO SK Mělník (B - 300), K: 8/8

16
20
28.08.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 200), K: 5/-

10
21
31.08.2019

LTC Mladá Boleslav o.s. (B - 300), K: 8/8

22
22
07.09.2019, 61.ročník dorosteneckého turnaje

SK Tenis Duchcov (B - 300), K: 8/8

0
23
14.09.2019

TJ Slovan Moravská Třebová,z.s. (C - 200), K: 4/4

15
24
02.08.2019, A4

TK Neridé (A - 400), K: 12/-

24
 Jednotlivci celkem
342/24

Dorost - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
01.12.2018, HIT CUP

SK HIT Hradec Králové z.s. (C - 400), K: 6/6

14
2
15.12.2018, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 5/5

20
3
29.12.2018

TK Česká Třebová, z.s. (C - 400), K: 6/5

0
4
05.01.2019

LTC Vysoké Mýto (C - 400), K: 5/5

20
5
12.01.2019, TC HEAD VESTEC

1. Vestecká sportovní o.s. (C - 400), K: 5/4

10
6
26.01.2019, HIT CUP

SK HIT Hradec Králové z.s. (C - 400), K: 6/6

27
7
01.02.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 5/4

15
8
09.02.2019, Halový oblastní přebor

středočeský (P - 300), K: 8/8

0
9
09.03.2019, TJ Spoje Praha

TJ Spoje Praha (C - 400), K: 6/5

0
10
16.03.2019, IVECO Cup 2019

LTC Vysoké Mýto (C - 400), K: 4/-

-
11
23.03.2019, Prince Cup

Spartak Polička (C - 400), K: 4/4

15
12
18.05.2019, Oblastní přebor

středočeský (P - 200), K: 8/8

22
13
29.06.2019, TC Chrudim Summer Cup - U18

TC Chrudim z.s. (C - 200), K: 5/4

15
14
05.07.2019, STRATOS AUTO CUP

TENIS-CENTRUM DTJ HK (B - 200), K: 8/8

0
15
18.07.2019, Šárecký turnaj

SK Aritma Praha (B - 300), K: 8/8

8
16
13.08.2019, CT dorost, kat. B

TK Most (B - 300), K: 8/8

8
17
17.08.2019

LTC Pardubice (B - 300), K: 8/8

16
18
24.08.2019, Tesla Cup

TO TJ Tesla Pardubice (C - 200), K: 4/-

-
19
26.08.2019, Mělník Cup

TO SK Mělník (B - 300), K: 8/8

22
20
28.08.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 200), K: 5/-

-
21
31.08.2019

LTC Mladá Boleslav o.s. (B - 300), K: 8/8

0
22
07.09.2019, 61.ročník dorosteneckého turnaje

SK Tenis Duchcov (B - 300), K: 8/8

16
23
14.09.2019

TJ Slovan Moravská Třebová,z.s. (C - 200), K: 4/4

15
24
02.08.2019, A4

TK Neridé (A - 400), K: 12/-

-
 Jednotlivci celkem
243/20
05.01.2019

LTC Vysoké Mýto (C - 400), K: 5/5

4>2 Novotný, Holub - Macek, David 6:3, 6:4
2>1 Novotný, Holub - Navrátil, Postupa 6:2, 7:5
získané body: 20 b.
26.01.2019, HIT CUP

SK HIT Hradec Králové z.s. (C - 400), K: 6/6

8>4 Holub, Novotný - Křepinský, Typl 6:3, 6:4
4>2 Holub, Novotný - Šoltys, Polák 6:3, 7:6 (2)
2>1 Holub, Novotný - Krejčíř, Praus 5:7, 6:3, 1:0 (2)
získané body: 27 b.
18.05.2019, Oblastní přebor

středočeský (P - 200), K: 8/8

16>8 Kubelka, Novotný - Čížek, Sýkora 6:7 (7), 6:4, 1:0 (11)
8>4 Kubelka, Novotný - Příhoda, Hauge 3:6, 7:6 (7), 1:0 (7)
4>2 Burian, Mareš - Kubelka, Novotný 4:6, 6:2, 1:0 (9)
získané body: 22 b.
17.08.2019

LTC Pardubice (B - 300), K: 8/8

16>8 Novotný, Kubelka - Říha, Jansa 6:2, 6:2
8>4 Kubín, Lukáš - Novotný, Kubelka 6:3, 7:6 (4)
získané body: 16 b.
26.08.2019, Mělník Cup

TO SK Mělník (B - 300), K: 8/8

16>8 Holub, Novotný - Bega, Vůle 6:4, 7:5
8>4 Holub, Novotný - Lukáš, Kubín 6:4, 5:7, 1:0 (8)
4>2 Matějka, Forman - Holub, Novotný 6:3, 6:4
získané body: 22 b.

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
20 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
5.5.2019 NT 11.5.2019, Slavoj Český Brod - F.H.TK Dobřichovice
1
2.
20 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
16.6.2019 NT 22.6.2019, TK Radošovice - Slavoj Český Brod
0
3.
20 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
12.5.2019 NT 25.5.2019, LTC Mladá Boleslav o.s. - Slavoj Český Brod
6
4.
20 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
23.6.2019 NT 30.6.2019, Slavoj Český Brod - TK Neridé
4
5.
20 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
28.4.2019 NT 4.5.2019, LTC Slovan Kladno - Slavoj Český Brod
0
6.
20 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
26.5.2019 NT 8.6.2019, Slavoj Český Brod - Sportclub Řevnice, z.s.
9
 Družstva celkem (2hra)
20
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
51
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
51

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
20 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
5.5.2019 NT 11.5.2019, Slavoj Český Brod - F.H.TK Dobřichovice
0
2.
20 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
16.6.2019 NT 22.6.2019, TK Radošovice - Slavoj Český Brod
11
3.
20 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
12.5.2019 NT 25.5.2019, LTC Mladá Boleslav o.s. - Slavoj Český Brod
9
4.
20 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
23.6.2019 NT 30.6.2019, Slavoj Český Brod - TK Neridé
0
5.
20 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
28.4.2019 NT 4.5.2019, LTC Slovan Kladno - Slavoj Český Brod
0
6.
20 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
26.5.2019 NT 8.6.2019, Slavoj Český Brod - Sportclub Řevnice, z.s.
11
 Družstva celkem (4hra)
31
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
51
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
51