Český tenisový svaz

Hertl Otto

Datum narození:
01.12.2004
Platnost reg. do:
10.10.2019
Klub:
TK Škoda Plzeň z.s.
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2015
TK Škoda Plzeň o.s.
120 (25)
868 (3)
 
 
2016
TK Škoda Plzeň z.s.
52 (35)
417 (6)
 
 
2017
TK Škoda Plzeň z.s.
18 (1)
91 (25)
 
 
2018
TK Škoda Plzeň z.s.
 
63 (25)
435 (6)
 
2019
TK Škoda Plzeň z.s.
 
27 (1)
203 (12)
 
2020
TK Škoda Plzeň z.s.
 
 
115 (15)
649 (4)

Dospělí - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
01.06.2019, Oblastní přebor

západočeský (P), K: 8/8

0
 Jednotlivci celkem
0/1

Dospělí - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
01.06.2019, Oblastní přebor

západočeský (P), K: 8/8

30
 Jednotlivci celkem
30/1

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
DIVIZE
04.5.2019, Slavoj Stod A - TCG Karlovy Vary B
0
2.
DIVIZE
11.5.2019, Prazdroj Plzeň - Slavoj Stod A
1
3.
DIVIZE
25.5.2019, Slavoj Stod A - Sokol Plzeň Doudlevce A
1
4.
DIVIZE
08.6.2019, Slavoj Stod A - Lokomotiva Plzeň B
1
5.
DIVIZE
15.6.2019, LTK Klatovy A - Slavoj Stod A
0
6.
DIVIZE
22.6.2019, Slavoj Stod A - LTC Sušice
1
 Družstva celkem (2hra)
4
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
18
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
18

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
DIVIZE
04.5.2019, Slavoj Stod A - TCG Karlovy Vary B
0
2.
DIVIZE
11.5.2019, Prazdroj Plzeň - Slavoj Stod A
0
3.
DIVIZE
25.5.2019, Slavoj Stod A - Sokol Plzeň Doudlevce A
5
4.
DIVIZE
08.6.2019, Slavoj Stod A - Lokomotiva Plzeň B
5
5.
DIVIZE
15.6.2019, LTK Klatovy A - Slavoj Stod A
1
6.
DIVIZE
22.6.2019, Slavoj Stod A - LTC Sušice
3
 Družstva celkem (4hra)
14
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
18
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
18
04.5.2019, DIVIZE
Slavoj Stod A - TCG Karlovy Vary B
team Gosler, Hertl - Plas, Dvořák 3:6, 2:6
získané body: 0 b.
11.5.2019, DIVIZE
Prazdroj Plzeň - Slavoj Stod A
team Fiedler Roman - Hertl Otto 4:6, 7:5, 0:6
získané body: 1 b.
11.5.2019, DIVIZE
Prazdroj Plzeň - Slavoj Stod A
team Chval, Šlais - Gosler, Hertl 7:6, 7:5
získané body: 0 b.
08.6.2019, DIVIZE
Slavoj Stod A - Lokomotiva Plzeň B
team Gosler, Hertl - Vild, Babka 7:5, 7:5
získané body: 5 b.
15.6.2019, DIVIZE
LTK Klatovy A - Slavoj Stod A
team Neudek Martin - Hertl Otto 6:3, 1:6, 7:6
získané body: 0 b.
15.6.2019, DIVIZE
LTK Klatovy A - Slavoj Stod A
team Šafařík, Fogl - Gosler, Hertl 2:6, 4:6
získané body: 1 b.
22.6.2019, DIVIZE
Slavoj Stod A - LTC Sušice
team Knapp, Hertl - Kroupa, Rebstöck 6:0, 6:2
získané body: 3 b.
15.12.2018, TKK Cup 2019

TK Konstruktiva, z.s. (C - 400), K: 4/4

4>2 Hertl, Vůle - Svoboda, Novák 6:1, 6:3
2>1 Hertl, Vůle - Vencl, Holík 6:4, 6:7 (4), 1:0 (8)
získané body: 15 b.
05.01.2019, Tenis Cibulka Cup

Tenis Cibulka (C - 400), K: 6/6

16>8 Hertl, Hovorka - Haluzík, Cizner 6:2, 6:1
8>4 Hertl, Hovorka - Rudolf, Klíma 6:1, 6:3
4>2 Hertl, Hovorka - Kopecký, Slabihoudek 6:4, 6:2
2>1 Bega, Vůle - Hertl, Hovorka 4:6, 6:2, 1:0
získané body: 20 b.
08.03.2019

TK Strakonice (B - 500), K: 8/8

16>8 Šubert, Kubín - Hertl, Karger 6:2, 6:2
získané body: 0 b.
22.03.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 4/4

8>4 Hertl, Toman - Šusta, Janko 6:2, 6:1
4>2 Hertl, Toman - Ben Ahmed, Novák 6:4, 6:0
2>1 Hertl, Toman - Petrofský, Agovič 7:6, 6:3
získané body: 15 b.
18.05.2019, Oblastní přebor

západočeský (P), K: 8/8

8>4 Brož, Hertl - Milt, Bureš 4:6, 6:3, 1:0 (4)
4>2 Brož, Hertl - Makovec, Vavřík scr.
2>1 Zapský, Klír - Brož, Hertl 7:6 (4), 7:6 (2)
získané body: 30 b.
06.08.2019

TK Březnice (C - 200), K: 4/4

16>8 Hertl Otto- Lukášek Daniel6:1, 6:2
8>4 Hertl Otto- Brettl Filip6:0, 6:1
4>2 Hertl Otto- Janko Antonín6:1, 6:0
2>1 Hertl Otto- Růžička Tomáš2:6, 6:1, 1:0, scr.
získané body: 30 b.
06.08.2019

TK Březnice (C - 200), K: 4/4

8>4 Hertl, Růžička - Brettl, Marek 6:1, 6:0
4>2 Hertl, Růžička - Ščurek, Janko 6:1, 6:0
2>1 Hertl, Růžička - Duba, Babka 6:0, 6:1
získané body: 15 b.