Český tenisový svaz

Zlatohlávek Tomáš

Datum narození:
25.01.2004
Platnost reg. do:
06.11.2019
Klub:
I.ČLTK Praha
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2015
SK OAZA Praha
295 (12)
 
 
 
2016
SK OAZA Praha
109 (25)
893 (3)
 
 
2017
SK OAZA Praha
34 (1)
204 (12)
 
 
2018
I.ČLTK Praha
 
56 (30)
1061 (3)
 
2019
I.ČLTK Praha
 
23 (1)
416 (6)
 

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
07 - II. třída D
4.5.2019 NT 12.5.2019, TK Radošovice - TJ Jiskra Zruč n.Sáz.
1
2.
07 - II. třída D
8.6.2019 NT 16.6.2019, Tsport Votice A - TK Radošovice
1
3.
07 - II. třída D
11.5.2019 NT 26.5.2019, I. ČLTPK Čerčany - TK Radošovice
4
4.
07 - II. třída D
25.5.2019 NT 9.6.2019, TK Radošovice - Tsport Votice B
0
5.
07 - II. třída D
15.6.2019 NT 23.6.2019, TK Radošovice - TK Oáza Říčany
4
6.
07 - II. třída D
22.6.2019 NT 29.6.2019, TK Týnec nad Sázavou - TK Radošovice
1
 Družstva celkem (2hra)
11
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
17
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
16

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
07 - II. třída D
4.5.2019 NT 12.5.2019, TK Radošovice - TJ Jiskra Zruč n.Sáz.
0
2.
07 - II. třída D
8.6.2019 NT 16.6.2019, Tsport Votice A - TK Radošovice
2
3.
07 - II. třída D
11.5.2019 NT 26.5.2019, I. ČLTPK Čerčany - TK Radošovice
3
4.
07 - II. třída D
25.5.2019 NT 9.6.2019, TK Radošovice - Tsport Votice B
0
5.
07 - II. třída D
15.6.2019 NT 23.6.2019, TK Radošovice - TK Oáza Říčany
0
6.
07 - II. třída D
22.6.2019 NT 29.6.2019, TK Týnec nad Sázavou - TK Radošovice
1
 Družstva celkem (4hra)
6
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
17
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
16
15.12.2018

Řevnická sportovní (C - 400), K: 5/5

8>4 Hrdina, Zlatohlávek - Dolenský, Manda 6:0, 6:0
4>2 Hrdina, Zlatohlávek - Haňkovský, Král 2:6, 6:4, 1:0 (7)
2>1 Hrdina, Zlatohlávek - Froňka, Novák 6:1, 4:6, 1:0 (4)
získané body: 20 b.
12.01.2019

TK Choceň (C - 400), K: 4/4

4>2 Zlatohlávek, Zourek - Krejčí, Bahenský 6:4, 6:2
2>1 Taláb, Taláb - Zlatohlávek, Zourek 7:6 (4), 3:6, 1:0 (7)
získané body: 10 b.
26.01.2019, PTA Wilson Cup

TK PTA Kolín (C - 400), K: 4/4

4>2 Skokan, Zlatohlávek - Palán, Páral 4:6, 6:1, 1:0 (6)
2>1 Bega, Vůle - Skokan, Zlatohlávek 1:6, 7:6 (5), 1:0 (5)
získané body: 10 b.
08.03.2019

TK Strakonice (B - 500), K: 8/8

16>8 Zlatohlávek, Krischke - Křížek, Kollár 6:3, 6:1
8>4 Král, Šťastný - Zlatohlávek, Krischke 6:0, 3:6, 1:0 (8)
získané body: 16 b.
30.03.2019, TJ Radlice

TJ Radlice (B - 500), K: 8/9

16>8 Janis, Mareš - Krischke, Zlatohlávek 6:3, 2:6, 1:0 (7)
získané body: 0 b.