Český tenisový svaz

Příhoda Jan

Datum narození:
13.05.2002
Platnost reg. do:
11.11.2019
Klub:
Slavoj Český Brod
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2013
TK Neridé
84 (30)
 
 
 
2014
TK Neridé
37 (45)
571 (4)
 
 
2015
TK Neridé
12 (1)
208 (12)
 
 
2016
TK Neridé
 
73 (25)
850 (3)
 
2017
TK Neridé
 
56 (1)
319 (9)
 
2018
Slavoj Český Brod
 
 
130 (15)
 
2019
Slavoj Český Brod
 
 
50 (25)
400 (6)

Dospělí - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
05.01.2019, compass cup

TJ Slavoj Tesla Hloubětín, z.s. (C - 500), K: 5/-

40
 Jednotlivci celkem
40/1

Dospělí - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
05.01.2019, compass cup

TJ Slavoj Tesla Hloubětín, z.s. (C - 500), K: 5/-

-
 Jednotlivci celkem
0/0

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
2C 2.liga C
4.5.2019 NT 12.5.2019, Slavoj Český Brod - TK Pernštýn 1897 Pardubice
1
2.
2C 2.liga C
8.6.2019 NT 16.6.2019, TJ Slovan Moravská Třebová,z.s. - Slavoj Český Brod
12
3.
2C 2.liga C
11.5.2019 NT 26.5.2019, LTC Houštka - Slavoj Český Brod
0
4.
2C 2.liga C
22.6.2019 NT 29.6.2019, Slavoj Český Brod - TENIS-CENTRUM DTJ HK C
0
5.
2C 2.liga C
27.4.2019 NT 5.5.2019, LTK Liberec B - Slavoj Český Brod
0
6.
2C 2.liga C
25.5.2019 NT 9.6.2019, Slavoj Český Brod - LTC Pardubice B
0
1.
03 - I. třída B
11.5.2019 NT 26.5.2019, Slavoj Český Brod B - TK PTA Kolín
4
2.
03 - I. třída B
15.6.2019 NT 23.6.2019, Slavoj Český Brod B - LTC Kolín
12
 Družstva celkem (2hra)
29
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
59
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
56

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
2C 2.liga C
4.5.2019 NT 12.5.2019, Slavoj Český Brod - TK Pernštýn 1897 Pardubice
3
2.
2C 2.liga C
8.6.2019 NT 16.6.2019, TJ Slovan Moravská Třebová,z.s. - Slavoj Český Brod
0
3.
2C 2.liga C
11.5.2019 NT 26.5.2019, LTC Houštka - Slavoj Český Brod
4
4.
2C 2.liga C
22.6.2019 NT 29.6.2019, Slavoj Český Brod - TENIS-CENTRUM DTJ HK C
9
5.
2C 2.liga C
27.4.2019 NT 5.5.2019, LTK Liberec B - Slavoj Český Brod
0
6.
2C 2.liga C
25.5.2019 NT 9.6.2019, Slavoj Český Brod - LTC Pardubice B
11
1.
03 - I. třída B
11.5.2019 NT 26.5.2019, Slavoj Český Brod B - TK PTA Kolín
3
2.
03 - I. třída B
15.6.2019 NT 23.6.2019, Slavoj Český Brod B - LTC Kolín
0
 Družstva celkem (4hra)
30
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
59
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
56
29.06.2019

TK Neridé (B - 300), K: 8/9

16>8 Mareš, Příhoda - Říha, Holub scr.
8>4 Mareš, Příhoda - Donald, Bušek 7:5, 6:4
4>2 Mareš, Příhoda - Jupa, Nicod 7:6, 6:3
2>1 Mareš, Příhoda - Hauge, Schneider 6:3, 1:6, 1:0
získané body: 55 b.
02.08.2019, A4

TK Neridé (A - 400), K: 12/12

32>16 Jupa, Nápravník - Nicod, Příhoda 6:4, 4:1, scr.
získané body: 0 b.

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
20 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
5.5.2019 NT 11.5.2019, 1. Vestecká sportovní - TK Neridé
4
2.
20 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
9.6.2019 NT 15.6.2019, LTC Mladá Boleslav o.s. - TK Neridé
15
3.
20 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
16.6.2019 NT 22.6.2019, TK Neridé - Sportclub Řevnice, z.s.
12
4.
20 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
23.6.2019 NT 30.6.2019, Slavoj Český Brod - TK Neridé
0
 Družstva celkem (2hra)
31
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
46
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
46

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
20 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
5.5.2019 NT 11.5.2019, 1. Vestecká sportovní - TK Neridé
4
2.
20 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
9.6.2019 NT 15.6.2019, LTC Mladá Boleslav o.s. - TK Neridé
11
3.
20 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
16.6.2019 NT 22.6.2019, TK Neridé - Sportclub Řevnice, z.s.
0
4.
20 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
23.6.2019 NT 30.6.2019, Slavoj Český Brod - TK Neridé
0
 Družstva celkem (4hra)
15
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
46
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
46