Český tenisový svaz
Název:
Oblastní přebor
Datum:
01.-03.06.
Pořadatel:
středočeský (P - 200)
Místo konání:
Roja Příbram
Kódové číslo:
516830
Dvorců + povrch:
7 antuka
Míče:
Wilson
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
48
Prezentace v
do 18:00 hod.
Kontaktní osoba:
Bc. Chmelík Roman
Brodská 93
261 01 Příbram
Tel. (1):
728 459 217
E-mail:
info@tkroja.cz

Poznámka pořadatele:

Na MČR postupují oba finalisté dvouhry. L. Fiala, StčTS
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Náhradníci

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Doubek Vojtěch 16.08.2005 F.H.TK Dobřichovice
56
30
 
 
01.04.2019 16:08:21
2.
Bouček František 17.07.2005 TK Neridé
70
25
 
 
03.05.2019 21:30:04
3.
Čížek Jiří 21.08.2005 LTC Houštka
87
25
 
 
15.03.2019 20:46:24
4.
Neumann Jakub Jiří 23.02.2005 TK Neumann
95
20
 
 
13.05.2019 12:35:50
5.
Šiler Martin 15.02.2005 WILSON Tenis Centrum
125
20
 
 
04.04.2019 16:44:35
6.
Holub Lukáš J. 13.02.2006 TK Neridé
144
15
28
 
07.04.2019 12:05:24
7.
Rosický Jan 06.01.2006 TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav
156
15
63
 
28.03.2019 17:27:46
8.
Troller Petr 06.08.2005 TK Bohutín, z.s.
171
15
 
 
08.04.2019 20:33:32
9.
Ulrich Patrik 26.11.2006 LTC Kolín
176
15
33
 
03.05.2019 21:10:02
10.
Burián Marek 19.10.2006 Tenisový klub Benátky nad Jizerou
178
15
75
 
08.04.2019 21:43:33
11.
Picek Samuel 01.12.2005 Slavoj Český Brod
183
12
 
 
23.03.2019 11:22:21
12.
Šlosar David 21.01.2005 WILSON Tenis Centrum
188
12
 
 
18.03.2019 21:07:02
13.
Palovčík Oskar 08.11.2005 LTC Houštka
191
12
 
 
05.05.2019 15:28:58
14.
Kovačka Matouš 09.03.2005 Sokol Říčany
195
12
 
 
05.04.2019 13:30:44
15.
Šafařík Jakub 18.09.2005 1. Vestecká sportovní o.s.
212
12
 
 
09.05.2019 09:52:46
16.
Židů Petr 21.01.2005 TJ LTC Poděbrady
235
12
 
 
08.04.2019 20:23:57
17.
Ledvina Jan 06.04.2006 Slavoj Český Brod
246
12
297
 
14.04.2019 10:39:47
18.
Vlček Daniel 31.05.2006 Open Tennis Club
250
12
263
 
18.03.2019 17:43:02
19.
Svoboda Tomáš 28.07.2005 TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav
256
9
 
 
16.03.2019 02:17:56
20.
Losman Matěj 14.06.2005 Slavoj Český Brod
256
9
 
 
10.04.2019 15:10:59
21.
Doležel Alex 14.09.2005 SK Tenis Kladno
309
9
 
 
28.03.2019 18:19:19
22.
Šlosar Filip 21.01.2005 WILSON Tenis Centrum
333
9
 
 
18.03.2019 21:08:27
23.
Blovský Tomáš 28.11.2005 TK Bohutín, z.s.
342
9
 
 
14.04.2019 17:45:05
24.
Volf Matěj 04.08.2006 LTC Mladá Boleslav o.s.
363
9
74
 
10.05.2019 17:56:20
25.
Nový Mikoláš 02.01.2005 Lokomotiva Zdice
393
6
 
 
11.05.2019 20:28:48
26.
Beneda Petr 28.04.2006 TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav
415
6
147
 
12.04.2019 08:39:10
27.
Loužecký Jan 03.05.2007 Lokomotiva Beroun
415
6
105
 
03.05.2019 18:42:21
28.
Hadaščok Vojtěch 25.07.2005 LTC Mladá Boleslav o.s.
421
6
 
 
31.03.2019 09:41:54
29.
Jareš Vojtěch 28.04.2006 Tsport Votice o.s.
428
6
209
 
15.05.2019 10:10:10
30.
Polák Michal 09.01.2005 TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav
452
6
 
 
02.04.2019 22:40:09
31.
Prokš Daniel 02.10.2006 TK Březnice
508
6
295
 
17.05.2019 09:54:00
32.
Přistoupil Marek 11.07.2006 SK Tenis Kladno
536
4
200
 
19.03.2019 06:52:18
33.
Sedláček Mirek 17.01.2006 LTC Houštka
576
4
642
 
16.03.2019 13:54:04
34.
Štreit David 03.08.2006 SK Tenis Kladno
576
4
297
 
10.04.2019 11:32:29
35.
Jarolímek Josef 28.08.2006 Open Tennis Club
599
4
184
 
03.04.2019 11:56:19
36.
Sudik David 15.09.2006 TK Březnice
603
4
205
 
19.05.2019 17:12:58
37.
Holub Jakub 08.01.2008 WILSON Tenis Centrum
764
4
210
 
18.05.2019 10:00:03
38.
Klepáč Adam 29.07.2007 Lokomotiva Zdice
837
3
216
 
22.05.2019 08:51:34
39.
Římal Tomáš 07.03.2005 Sportclub Řevnice, z.s.
1006
3
 
 
01.04.2019 09:30:54
40.
Krejčí Tomáš 25.03.2009 Tenis Dobříš
1083
1
 
 
05.04.2019 21:22:43
41.
Nekvasil Jakub 20.06.2006 SK Žalov
1083
1
1323
 
06.04.2019 17:54:13
42.
Hofman Tadeáš 06.09.2007 Open Tennis Club
1083
1
642
 
12.05.2019 15:05:12

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Kraus Matyáš 19.05.2007 LTC Beroun, z.s.
1083
1
1129
odhlášeno hráčem
31.03.2019 15:49:17
2.
Stichenwirth Petr 12.12.2006 TC VITALITY Březnice
499
6
279
odhlášeno hráčem
18.05.2019 20:51:54