Český tenisový svaz

Židů Petr

Datum narození:
21.01.2005
Platnost reg. do:
23.10.2019
Klub:
TJ LTC Poděbrady
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2016
Slavoj Žiželice n.C.
124 (25)
741 (4)
 
 
2017
Slavoj Žiželice
108 (30)
649 (4)
 
 
2018
TK PRECHEZA Přerov o.s.
335 (1)
246 (12)
 
 
2019
TJ LTC Poděbrady
 
235 (12)
974 (3)
 
2020
TJ LTC Poděbrady
 
119 (1)
514 (4)
 

Dospělí - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
20.04.2019, Okresní přebor Nymburk

TJ LTC Poděbrady (P - 200), K: 4/4

10
 Jednotlivci celkem
10/1

Dospělí - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
20.04.2019, Okresní přebor Nymburk

TJ LTC Poděbrady (P - 200), K: 4/4

7
 Jednotlivci celkem
7/1

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
24 - II. třída B
5.5.2019 NT 11.5.2019, LTC Houštka - TJ LTC Poděbrady
0
2.
24 - II. třída B
9.6.2019 NT 15.6.2019, TJ LTC Poděbrady - TK Mnichovo Hradiště
3
3.
24 - II. třída B
16.6.2019 NT 22.6.2019, TJ Jiskra Zruč n.Sáz. - TJ LTC Poděbrady
4
4.
24 - II. třída B
12.5.2019 NT 25.5.2019, TJ LTC Poděbrady - Sparta Kutná Hora
1
5.
24 - II. třída B
23.6.2019 NT 30.6.2019, TJ LTC Poděbrady - TK Radošovice B
0
6.
24 - II. třída B
28.4.2019 NT 4.5.2019, TJ LTC Poděbrady - Sokol Říčany
0
7.
24 - II. třída B
26.5.2019 NT 8.6.2019, Tsport Votice o.s. - TJ LTC Poděbrady
4
 Družstva celkem (2hra)
12
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
30
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
27

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
24 - II. třída B
5.5.2019 NT 11.5.2019, LTC Houštka - TJ LTC Poděbrady
4
2.
24 - II. třída B
9.6.2019 NT 15.6.2019, TJ LTC Poděbrady - TK Mnichovo Hradiště
2
3.
24 - II. třída B
16.6.2019 NT 22.6.2019, TJ Jiskra Zruč n.Sáz. - TJ LTC Poděbrady
0
4.
24 - II. třída B
12.5.2019 NT 25.5.2019, TJ LTC Poděbrady - Sparta Kutná Hora
1
5.
24 - II. třída B
23.6.2019 NT 30.6.2019, TJ LTC Poděbrady - TK Radošovice B
3
6.
24 - II. třída B
28.4.2019 NT 4.5.2019, TJ LTC Poděbrady - Sokol Říčany
4
7.
24 - II. třída B
26.5.2019 NT 8.6.2019, Tsport Votice o.s. - TJ LTC Poděbrady
4
 Družstva celkem (4hra)
18
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
30
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
27
21.09.2019, Čelákovice

TK Čelákovice (B - 300), K: 8/8

32>16 Židů, Burián - Dvořák, Burda 7:5, 3:6, 1:0 (6)
16>8 Bien, Voleský - Židů, Burián 6:0, 6:1
získané body: 8 b.