Český tenisový svaz
Název:
Mělník Cup
Datum:
26.-29.08.
Pořadatel:
TO SK Mělník (B - 300)
Kódové číslo:
316160
Dvorců + povrch:
7 antuka
Míče:
Wilson US Open
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
48
Prezentace v
Ne do 18:00 hod.
Kontaktní osoba:
Ing. Šátral Jan
Pražská 3405
276 01 Mělník
Tel. (1):
603 816 523
E-mail:
satraljan@seznam.cz

Poznámka pořadatele:

Turnaj se hraje souběžně na 4 ant.dvorcích a 3 dvorce s povrchem Play rite(viz tenis-melnik.cz).Od čtvrtfinále dvouhra pouze na antuce.Prezentace v neděli 25.8.do 18:00 formou sms na tel.603816523.Pak proběhne losování v areálu klubu a program bude po 19h zveřejněn na IS ČTS.Šátral
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Truhlář Josef 01.05.2003 I.ČLTK Praha
59
25
 
 
15.08.2019 09:31:00
2.
Veigert Vojtěch 16.06.2003 LTC Pardubice
69
20
 
 
28.06.2019 15:15:41
3.
Forman Max 27.02.2002 Tenisová škola Lucie Hradecké z.s.
74
20
 
 
04.08.2019 20:15:34
4.
Matějka Daniel 14.01.2002 SK Aritma Praha
85
20
 
 
25.08.2019 12:21:26
5.
Lukáš Břetislav 09.02.2002 TC Dvůr Králové, z.s.
94
20
 
 
23.08.2019 09:58:51
6.
Bušek Kryštof 28.08.2003 TJ Sokol Vysočany
110
15
 
 
06.08.2019 23:57:12
7.
Kubín Marian 14.10.2002 SK HAMR, z.s.
111
15
 
 
22.08.2019 14:19:49
8.
Keller Oliver 22.01.2001 TK Olymp Praha
118
15
 
 
08.07.2019 18:43:08
9.
Nápravník Adam 10.04.2004 TK Neridé
120
15
15
 
02.04.2019 09:46:58
10.
Makovička Daniel 22.04.2002 LTC Mladá Boleslav o.s.
135
15
 
 
07.04.2019 20:15:06
11.
Jindáček Jiří 20.08.2003 LTC Slovan Kladno
143
15
 
 
07.08.2019 18:32:15
12.
Kubelka David 28.07.2003 Slavoj Český Brod
162
12
 
 
21.08.2019 12:06:56
13.
Maštálka Petr 13.11.2002 LTC Mladá Boleslav o.s.
167
12
 
 
19.08.2019 16:12:50
14.
Holub Mikuláš 09.08.2002 TC Dvůr Králové, z.s.
168
12
 
volná karta
25.08.2019 12:49:11
15.
Kopecký Štěpán 22.02.2002 Slavoj Český Brod
176
12
 
 
14.08.2019 13:12:09
16.
Hrdina Aleš 12.04.2003 TK Neridé
177
12
 
 
11.08.2019 18:54:46
17.
Mach Štěpán 09.08.2004 TK Frýdlant v Čechách
178
12
30
 
17.08.2019 07:04:54
18.
Bažant Filip 25.01.2002 LTK TEPLICE o.s.
183
12
 
 
20.08.2019 17:35:13
19.
Vild Ondřej 19.01.2004 TK Slavia Plzeň
197
12
173
 
19.07.2019 09:23:10
20.
Novotný Šimon 01.01.2004 TK Neridé
203
12
143
volná karta
25.08.2019 12:47:54
21.
Bega Petr 13.02.2003 SK HAMR, z.s.
234
9
 
 
19.08.2019 12:40:50
22.
Vůle Matyáš 03.02.2003 SK HAMR, z.s.
255
9
 
 
18.08.2019 20:17:45
23.
Rudolf Matěj 08.10.2004 Severočeská tenisová o.s.
298
9
58
 
02.07.2019 21:34:29
24.
Mrůzek Štěpán 18.11.2004 LTC Slovan Kladno
312
9
11
 
25.08.2019 16:19:16
25.
Hradil Tomáš 03.02.2003 SK HAMR, z.s.
335
6
 
volná karta
18.08.2019 13:00:47
26.
Hujo Ondřej 05.10.2004 LTK TEPLICE o.s.
392
6
49
 
11.08.2019 21:35:11
27.
Kameník Kryštof 19.05.2003 Severočeská tenisová o.s.
392
6
 
 
24.08.2019 14:18:02
28.
Říha Matyáš 14.06.2002 TC Dvůr Králové, z.s.
395
6
 
 
20.08.2019 14:46:06
29.
Svoboda Daniel 10.11.2003 Progress
400
6
 
 
18.08.2019 13:00:15
30.
Kratochvíl Ondřej 20.05.2004 TK Sparta Praha
407
6
12
 
23.06.2019 15:25:32
31.
Žák Kryštof 14.04.2004 Lob S.A. Bohnice, zs
426
6
 
 
22.08.2019 14:19:06
32.
Němeček Václav 05.01.2004 Tenisový klub Benátky nad Jizerou
447
6
90
 
03.08.2019 14:17:45
33.
Chvapil Viktor 11.08.2004 TK Sparta Praha
466
6
310
 
10.07.2019 07:35:05
34.
Lukášek Daniel 22.08.2002 TK Sparta Praha
572
4
 
 
13.08.2019 20:40:17
35.
Juha Konrád 10.07.2003 TK Škoda Plzeň z.s.
592
4
 
 
24.08.2019 18:13:20
36.
Watzek Jonáš 29.02.2004 SK Aritma Praha
720
4
166
 
24.08.2019 18:13:43
37.
Bražina Michael 12.03.2004 TK Neridé
881
3
68
 
13.08.2019 23:34:40
38.
Popelka Vojtěch 05.01.2004 Severočeská tenisová o.s.
1029
3
161
 
19.08.2019 12:39:58
39.
Šabach Xavier 10.08.2004 SK Aritma Praha
1128
1
 
 
18.07.2019 12:31:50
40.
Šulc Jáchym 29.02.2004 TO SK Mělník
1128
1
 
 
01.08.2019 07:40:45
41.
Vít František 10.07.2004 TO SK Mělník
1128
1
447
 
01.08.2019 23:18:42
42.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
43.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
44.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Kovar Dominik 14.08.2002 Severočeská tenisová o.s.
51
25
 
odhlášeno hráčem
17.04.2019 18:47:12
2.
Sýkora Tadeáš 10.03.2004 SPORT EDEN Beroun
316
9
78
odhlášeno hráčem
04.07.2019 10:34:42
3.
Kurka Tomáš 05.06.2004 Tenisový klub Benátky nad Jizerou
703
4
338
odhlášeno hráčem
13.07.2019 15:45:58
4.
Hájek Tobiáš 04.09.2002 SK HAMR, z.s.
106
15
 
odhlášeno hráčem
27.07.2019 09:30:48
5.
Chmelík Oliver 22.03.2001 LTC Hodonín
92
20
 
odhlášeno hráčem
29.07.2019 06:58:51
6.
Klír Lukáš 05.07.2004 TCG Karlovy Vary
275
9
18
odhlášeno hráčem
02.08.2019 14:57:28
7.
Šrámek Ondřej 17.09.2002 TO SK Žamberk
113
15
 
odhlášeno hráčem
16.08.2019 09:09:52
8.
Růžek Filip 07.10.2003 TCG Karlovy Vary
533
4
 
odhlášeno hráčem
16.08.2019 10:27:24
9.
Uhřík Tadeáš 17.01.2002 TKX Tennis Team Krupka z.s.
205
12
 
odhlášeno hráčem
16.08.2019 19:15:46
10.
Kollár Petr 23.12.2002 Severočeská tenisová o.s.
133
15
 
IS: lhůta 5 dní
16.08.2019 19:17:32
11.
Schneider Václav 25.08.2002 I.ČLTK Praha
129
15
 
IS: lhůta 5 dní
16.08.2019 19:51:11
12.
Valoušek Jakub 06.03.2003 LTK TEPLICE o.s.
194
12
 
odhlášeno hráčem
16.08.2019 21:01:17
13.
Šich Daniel 17.10.2002 Severočeská tenisová o.s.
239
9
 
odhlášeno hráčem
18.08.2019 08:20:55
14.
Padevět Jonáš 05.01.2004 Tenisový klub Černošice
363
6
17
odhlášeno hráčem
18.08.2019 14:51:09
15.
Mikula Jakub 23.06.2003 TJ Sokol Vysočany
121
15
 
odhlášeno hráčem
18.08.2019 15:04:52
16.
Janis Tomáš 05.06.2001 LTK Liberec
101
15
 
odhlášeno hráčem
18.08.2019 17:34:58
17.
Zapský Adam 01.11.2003 Severočeská tenisová o.s.
274
9
 
odhlášeno hráčem
18.08.2019 21:37:39
18.
Baum Štěpán 26.07.2003 TK Olymp Praha
70
20
 
IS: lhůta 5 dní
18.08.2019 23:29:23
19.
Haňkovský David 09.02.2002 Sportclub Řevnice, z.s.
183
12
 
odhlášeno hráčem
19.08.2019 13:02:28
20.
Knutson Dominik 29.09.2003 TC Dvůr Králové, z.s.
660
4
 
odhlášeno hráčem
19.08.2019 22:31:39
21.
Jupa Jakub 06.01.2004 TK Sparta Praha
261
9
10
odhlášeno hráčem
20.08.2019 08:36:37
22.
Čížek Jiří 21.08.2005 LTC Houštka
703
4
87
odhlášeno hráčem
20.08.2019 10:13:46
23.
Šťastný Zoran 10.06.2003 TJ Spoje Praha
191
12
 
odhlášeno hráčem
20.08.2019 11:52:10
24.
Křížek Matěj 31.10.2003 Tenisová akademie Březno u Loun
155
12
 
odhlášeno hráčem
20.08.2019 22:31:18
25.
Kračman Michal 23.06.2003 TK Olymp Praha
58
25
 
odhlášeno hráčem
21.08.2019 17:57:58
26.
Papoušek David 15.11.2003 LTC Pardubice
1128
1
 
odhlášeno hráčem
22.08.2019 17:13:25
27.
Palán David 07.09.2003 TK Spartak Jihlava
146
12
 
IS: lhůta 5 dní
22.08.2019 18:54:08
28.
Tocháček Marek 26.06.2002 TC ESO Praha z.s.
220
9
 
odhlášeno hráčem
24.08.2019 18:21:09
29.
Babka Jakub 22.04.2004 TK Slavia Plzeň
287
9
94
odhlášeno hráčem
25.08.2019 13:11:42
30.
Kalaš Simon 23.07.2003 TCEN Hrádek nad Nisou
463
6
 
odhlášeno hráčem
25.08.2019 16:51:06
31.
Kladiva Šimon 23.11.2002 TJ Sokol Vysočany
32
30
 
odhlášeno pořadatelem
25.08.2019 17:51:24
32.
Vašíř Adam 09.01.2004 I.ČLTK Praha
382
6
14
odhlášeno pořadatelem
25.08.2019 17:51:46
33.
Šafář Petr 24.01.2004 TK Start Praha-Topolka
555
4
259
odhlášeno pořadatelem
25.08.2019 17:51:58