Český tenisový svaz

Lukášek Daniel

Datum narození:
22.08.2002
Platnost reg. do:
15.05.2020
Klub:
TK Sparta Praha
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2019
TK Sparta Praha
 
 
572 (4)
 

Dospělí - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
17.11.2018

TK Horní Měcholupy (C - 500), K: 5/-

0
2
24.11.2018

TK Horní Měcholupy (C - 500), K: 4/-

0
 Jednotlivci celkem
0/2

Dospělí - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
17.11.2018

TK Horní Měcholupy (C - 500), K: 5/-

-
2
24.11.2018

TK Horní Měcholupy (C - 500), K: 4/-

-
 Jednotlivci celkem
0/0

Dorost - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
01.12.2018, TKMH Open

TK Mnichovo Hradiště (C - 400), K: 4/-

7
2
08.12.2018

SPORT EDEN Beroun (C - 400), K: 4/4

7
3
15.12.2018

Řevnická sportovní (C - 400), K: 5/5

0
4
26.12.2018, TC HEAD VESTEC

1. Vestecká sportovní o.s. (C - 400), K: 4/-

0
5
12.01.2019, Wilson Tempo Cup

Tempo Praha (C - 400), K: 5/5

0
6
19.01.2019, Wilson Tempo Cup

Tempo Praha (C - 400), K: 5/-

0
7
26.01.2019, Tenis Cibulka Cup

Tenis Cibulka (C - 400), K: 4/4

0
8
02.02.2019, Sport Tennis Club Studénka

TJ MSV Studénka, z.s. (C - 400), K: 4/-

0
9
15.02.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 4/4

7
10
22.02.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 4/-

0
11
02.03.2019, Wilson Tempo Cup

Tempo Praha (C - 400), K: 4/4

7
12
09.03.2019, TJ Spoje Praha

TJ Spoje Praha (C - 400), K: 6/-

0
13
15.03.2019

LTC Modřany 2005 (C - 400), K: 5/-

0
14
23.03.2019, Wilson Tempo Cup

Tempo Praha (C - 400), K: 4/-

7
15
30.03.2019, Tenis Cibulka Cup

Tenis Cibulka (C - 400), K: 5/5

7
16
06.04.2019, Pohár starosty Stašova

Sokol Králův Dvůr (C - 200), K: 4/4

10
17
01.06.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 200), K: 4/5

0
18
29.06.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 200), K: 4/4

10
19
01.07.2019, Tenis Cibulka Cup

Tenis Cibulka (C - 200), K: 5/5

7
20
06.07.2019, TKMH Open

TK Mnichovo Hradiště (C - 200), K: 4/4

10
21
10.07.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 200), K: 4/4

5
22
13.07.2019, Tenisek Open

TK Tenisek Buštěhrad (C - 200), K: 4/4

10
23
16.07.2019

TK Březnice (C - 200), K: 4/4

15
24
20.07.2019, Letná Summer Open 2019

LTK TEPLICE o.s. (C - 250), K: 4/-

10
25
25.07.2019, Mimoň Cup

TK Mimoň (C - 200), K: 4/-

0
26
01.08.2019, TENIS CIBULKA CUP

Tenis Cibulka (C - 200), K: 4/5

5
27
03.08.2019, TKMH Open

TK Mnichovo Hradiště (C - 200), K: 4/4

10
28
06.08.2019

TK Březnice (C - 200), K: 4/4

7
29
10.08.2019, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (C - 200), K: 4/4

10
30
12.08.2019, Masters cup

LTC Beroun, z.s. (C - 200), K: 4/4

15
31
13.08.2019

TK Březnice (C - 200), K: 4/4

20
32
17.08.2019

Lokomotiva Beroun (C - 200), K: 4/4

15
33
22.08.2019

TK Březnice (C - 200), K: 4/4

10
34
15.08.2019, Tenis Cibulka CUP

Tenis Cibulka (C - 200), K: -/4

-
 Jednotlivci celkem
211/33

Dorost - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
01.12.2018, TKMH Open

TK Mnichovo Hradiště (C - 400), K: 4/-

-
2
08.12.2018

SPORT EDEN Beroun (C - 400), K: 4/4

0
3
15.12.2018

Řevnická sportovní (C - 400), K: 5/5

0
4
26.12.2018, TC HEAD VESTEC

1. Vestecká sportovní o.s. (C - 400), K: 4/-

-
5
12.01.2019, Wilson Tempo Cup

Tempo Praha (C - 400), K: 5/5

0
6
19.01.2019, Wilson Tempo Cup

Tempo Praha (C - 400), K: 5/-

-
7
26.01.2019, Tenis Cibulka Cup

Tenis Cibulka (C - 400), K: 4/4

0
8
02.02.2019, Sport Tennis Club Studénka

TJ MSV Studénka, z.s. (C - 400), K: 4/-

-
9
15.02.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 4/4

0
10
22.02.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 4/-

-
11
02.03.2019, Wilson Tempo Cup

Tempo Praha (C - 400), K: 4/4

0
12
09.03.2019, TJ Spoje Praha

TJ Spoje Praha (C - 400), K: 6/-

-
13
15.03.2019

LTC Modřany 2005 (C - 400), K: 5/-

-
14
23.03.2019, Wilson Tempo Cup

Tempo Praha (C - 400), K: 4/-

-
15
30.03.2019, Tenis Cibulka Cup

Tenis Cibulka (C - 400), K: 5/5

0
16
06.04.2019, Pohár starosty Stašova

Sokol Králův Dvůr (C - 200), K: 4/4

0
17
01.06.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 200), K: 4/5

0
18
29.06.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 200), K: 4/4

10
19
01.07.2019, Tenis Cibulka Cup

Tenis Cibulka (C - 200), K: 5/5

0
20
06.07.2019, TKMH Open

TK Mnichovo Hradiště (C - 200), K: 4/4

0
21
10.07.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 200), K: 4/4

0
22
13.07.2019, Tenisek Open

TK Tenisek Buštěhrad (C - 200), K: 4/4

0
23
16.07.2019

TK Březnice (C - 200), K: 4/4

10
24
20.07.2019, Letná Summer Open 2019

LTK TEPLICE o.s. (C - 250), K: 4/-

-
25
25.07.2019, Mimoň Cup

TK Mimoň (C - 200), K: 4/-

-
26
01.08.2019, TENIS CIBULKA CUP

Tenis Cibulka (C - 200), K: 4/5

7
27
03.08.2019, TKMH Open

TK Mnichovo Hradiště (C - 200), K: 4/4

0
28
06.08.2019

TK Březnice (C - 200), K: 4/4

0
29
10.08.2019, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (C - 200), K: 4/4

0
30
12.08.2019, Masters cup

LTC Beroun, z.s. (C - 200), K: 4/4

7
31
13.08.2019

TK Březnice (C - 200), K: 4/4

15
32
17.08.2019

Lokomotiva Beroun (C - 200), K: 4/4

0
33
22.08.2019

TK Březnice (C - 200), K: 4/4

15
34
15.08.2019, Tenis Cibulka CUP

Tenis Cibulka (C - 200), K: -/4

10
 Jednotlivci celkem
74/24
06.08.2019

TK Březnice (C - 200), K: 4/4

8>4 Ščurek, Janko - Lukášek, Forgács 3:6, 6:3, 1:0
získané body: 0 b.
17.08.2019

Lokomotiva Beroun (C - 200), K: 4/4

4>2 Toman, Vojta - Ščurek, Lukášek 1:6, 6:4 (11)
získané body: 0 b.

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
21. 1.třída A
28.4.2019, SK HAMR, z.s. B - TJ Spoje Praha B
0
2.
21. 1.třída A
5.5.2019, TJ Spoje Praha B - TJ Solidarita Praha 10 A
0
3.
21. 1.třída A
12.5.2019, TJ Radlice B - TJ Spoje Praha B
1
4.
21. 1.třída A
9.6.2019, TJ Spoje Praha B - TJ Sokol Vysočany C
3
5.
21. 1.třída A
16.6.2019, TC VŠ Praha - TJ Spoje Praha B
6
6.
21. 1.třída A
23.6.2019, TJ Spoje Praha B - LTC Modřany 2005 A
1
 Družstva celkem (2hra)
11
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
19
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
19

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
21. 1.třída A
28.4.2019, SK HAMR, z.s. B - TJ Spoje Praha B
0
2.
21. 1.třída A
5.5.2019, TJ Spoje Praha B - TJ Solidarita Praha 10 A
5
3.
21. 1.třída A
12.5.2019, TJ Radlice B - TJ Spoje Praha B
3
4.
21. 1.třída A
9.6.2019, TJ Spoje Praha B - TJ Sokol Vysočany C
0
5.
21. 1.třída A
16.6.2019, TC VŠ Praha - TJ Spoje Praha B
0
6.
21. 1.třída A
23.6.2019, TJ Spoje Praha B - LTC Modřany 2005 A
0
 Družstva celkem (4hra)
8
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
19
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
19