Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  A5
Pořadatel:  SK TALENT 13 - spolek
Datum:  04.-08.09.
Věk. kategorie:  mladší žactvo
Hlavní soutěž
 
 
Veselá Barbora
 
Hartingerová Sára
6:1, 6:2
 
Dvořáková Sophie
7:5, 7:6 (4)
 
Benetková Jessica
7:5, 1:1, scr.
 
Jarolímková Nikol Marie
6:2, 6:1
 
Slaměníková Lucie
6:1, 6:2
 
 
 
 
6:1, 4:6, 6:4
 
Marešová Sofie
 
Dřevojanová Eliška
7:5, 6:1
 
Ploskuňáková Lucie
6:2, 6:3
 
Padrnosová Nela
6:1, 6:0
 
Uhrová Nela
6:2, 6:1
 
 
6:0, 6:1
 
Paštiková Julie
 
 
7:5, 6:1
 
Svobodová Jana
 
Štěpánková  Klára
7:5, 6:2
 
Kovačková Jana
6:3, 6:1
 
Tichá Julie
6:4, 2:6, 6:1
 
Navrátilová Veronika
7:6 (5), 6:2
 
Těhníková Ester
6:1, 6:1
 
 
 
Zdeňková Anna
6:3, 6:3
 
 
 
Dostálová Christina
6:2, 6:4
 
BIDZILIA Barbora
6:0, 6:1
 
Zimová Thelma
6:1, 6:1
 
Sokolová Elen
6:2, 6:3
 
 
6:1, 6:1
 
Ondrášková Karolína
 
 
6:1, 6:0
 
Sekerková Veronika
 
Sejvalová Eliška
6:0, 6:0
 
Filipová Kateřina
6:1, 6:4
 
Oliveriusová Sára
6:4, 6:4
 
Cháňová Laura
6:1, 6:3
 
 
6:7 (5), 7:6 (5), 6:3
 
Taxová Victoria
 
Žoldáková Denisa
6:1, 6:0
 
 
 
Ďulíková Kristýna
6:1, 6:2
 
Piteráková Dominika
6:0, 6:0
 
Zajíčková Kateřina
6:1, 6:1
 
Dřevojanová Anežka
6:2, 6:1
 
 
6:2, 6:2
 
Jiráková Julie
 
Melicharová Kateřina
6:0, 6:2
 
 
 
Wolfgramm Sophia
6:1, 6:0
 
Řezáčová Štěpánka
7:6 (4), 6:7 (1), 6:3
 
Svobodová Vanessa
6:1, 6:1
 
Levinsky Gloria
6:4, 6:3
 
 
6:2, 6:3
 
Krejčová Tereza
 
 
6:2, 6:1
 
Ječmínková Karolína
 
Benáčková Veronika
6:1, 6:0
 
Drbalová Linda
6:3, 3:6, 7:6 (4)
 
Veselá Viktorie
6:0, 6:2
 
Hrdličková Terezie
7:5, 6:2
 
 
6:1, 6:1
 
Bervid Victoria
 
Rozhodčí turnaje: Polák Jan (platná licence AV do 31.12.2022)
Poznámka pořadatele: Před zahájením hry (před 9:00) došlo k přelosování hracího plánu, protože se ráno omluvily dvě nasazené hráčky,jmenovitě Donald a Hettlerová. Pondělí 9h. Semifinále dvouhra,následně finále dvouhra
Počet účastníků48
NasazeníBH
Veselá Barbora 1260
Bervid Victoria 1845
Jiráková Julie 2345
Svobodová Jana 2445
Ondrášková Karolína 2535
Sekerková Veronika 3135
Paštiková Julie 3235
Melicharová Kateřina 3435
Kategorie : 12Součet BH: 335
Kódové číslo akce: 812218

Krejčová Tereza - Bervid Victoria
 
 
 
Štěpánková  Klára - Dřevojanová Eliška
6:2, 6:1
 
Svobodová Vanessa - Dvořáková Sophie
6:1, 6:2
 
Ďulíková Kristýna - Dostálová Christina
6:3, 6:2
 
 
 
 
6:3, 6:1
 
Tichá Julie - Řezáčová Štěpánka
 
Sejvalová Eliška - Benetková Jessica
6:3, 6:4
 
Uhrová Nela - Drbalová Linda
6:1, 6:2
 
 
6:4, 6:2
 
Ječmínková Karolína - Slaměníková Lucie
 
Benáčková Veronika - BIDZILIA Barbora
6:0, 6:2
 
Ploskuňáková Lucie - Filipová Kateřina
6:3, 6:2
 
 
6:2, 6:3
 
Ondrášková Karolína - Paštiková Julie
 
Melicharová Kateřina - Taxová Victoria
6:2, 6:3
 
 
 
Zajíčková Kateřina - Hrdličková Terezie
6:3, 6:4
 
Jarolímková Nikol Marie - Levinsky Gloria
6:1, 6:4
 
Zdeňková Anna - Marešová Sofie
6:2, 6:1
 
 
 
 
scr.
 
Navrátilová Veronika - Padrnosová Nela
 
Hartingerová Sára - Piteráková Dominika
6:2, 4:6, 1:0 (6)
 
Veselá Viktorie - Sokolová Elen
6:3, 4:6, 1:0 (4)
 
 
6:1, 6:1
 
Těhníková Ester - Sekerková Veronika
 
Cháňová Laura - Dřevojanová Anežka
6:2, 4:6, 1:0
 
Oliveriusová Sára - Kovačková Jana
scr.
 
 
6:4, 6:2
 
Jiráková Julie - Žoldáková Denisa
 
Počet dvojic22
NasazeníBH
Bervid Victoria 1845
Jiráková Julie 2345
Ondrášková Karolína 2535
Sekerková Veronika 3135
Paštiková Julie 3235
Melicharová Kateřina 3435
Žoldáková Denisa 3635
Krejčová Tereza 4035
Kategorie : 12Součet BH: 300
Kódové číslo akce: 814218

Kvalifikace
Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Vejšická Alžběta28.03.2009TJ Sokol Vysočany
Hettlerová Sofie21.03.2009TK Škoda Plzeň z.s.
Donald Natalie27.08.2008TK Sparta Praha
Koubová Kateřina09.09.2008TK Sokol Horní Počernice,p.s.

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Mousa Sarah12.05.2010SK HAMR, z.s.