Český tenisový svaz

Hrdličková Terezie

Datum narození:
28.02.2010
Platnost reg. do:
30.09.2020
Klub:
SK Tenis Tišnov
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
Tabulka neobsahuje žádné záznamy

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
 Družstva celkem (2hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
 Družstva celkem (4hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
 Družstva celkem (2hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
 Družstva celkem (4hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
II.TŔÍDA sk.AS
20.6.2020, SK Tenis Tišnov B - TK Spartak Jihlava C
1
2.
II.TŔÍDA sk.AS
27.6.2020, TC Brno C - SK Tenis Tišnov B
1
 Družstva celkem (2hra)
2
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
3
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
3

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
II.TŔÍDA sk.AS
20.6.2020, SK Tenis Tišnov B - TK Spartak Jihlava C
0
2.
II.TŔÍDA sk.AS
27.6.2020, TC Brno C - SK Tenis Tišnov B
1
 Družstva celkem (4hra)
1
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
3
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
3

Mladší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
07.12.2019, Halový oblastní přebor ročníku 2010

jihomoravský (P - 600), K: 2/2

7
2
14.12.2019, JODA CUP

TC-MJ TENIS Líšeň (B - 600), K: 9/9

0
3
27.12.2019, Mladcová Open

SK Zlín-Mladcová (C - 500), K: 6/6

0
4
04.01.2020, Halový oblastní přebor

jihomoravský (P - 600), K: 9/8

27
5
18.01.2020, Babolat Cup

TK Znojmo (C - 500), K: 4/4

20
6
25.01.2020, WILSLON CUP

SK Tenis Tišnov (C - 500), K: 4/4

30
7
08.02.2020, WILSON CUP

SK Tenis Tišnov (C - 500), K: 4/4

15
8
28.02.2020, OKRESNÍ PŘEBOR Brno-venkov

SK Tenis Tišnov (P - 500), K: 4/-

10
9
29.02.2020, TC Head tour

1. Vestecká sportovní o.s. (B - 600), K: 12/11

0
10
07.03.2020, TC Brno CUP

TC Brno. (B - 600), K: 9/9

0
11
26.05.2020, Okresní přebor Brno - venkov

SK Tenis Tišnov (P - 300), K: 4/-

0
12
30.05.2020, Oblastní přebor

jihomoravský (P - 400), K: 8/8

16
13
13.06.2020, TJ Kraví Hora Brno open

TJ Kraví Hora Brno (C - 300), K: 4/4

20
14
01.07.2020

LTC Tábor 1903 (B - 400), K: 8/8

22
15
06.07.2020, WILSON CUP

SK Tenis Tišnov (B - 400), K: 8/8

16
16
10.07.2020, A2

TK PRECHEZA Přerov o.s. (A - 500), K: 14/14

0
17
20.07.2020

TK Ústí n. Orlicí (B - 300), K: 8/8

0
18
24.07.2020, LAMA Cup 2020

SK LAMA o.s. (B - 400), K: 8/8

22
19
04.08.2020, WILSON CUP

SK Tenis Tišnov (C - 300), K: 4/4

30
20
10.08.2020, TS CUP 2020

TENIS SLOVÁCKO z.s. (B - 400), K: 8/8

0
21
17.08.2020, O pohár Tenisového klubu DEZA - B

TK DEZA Valašské Meziříčí (B - 400), K: 8/8

16
22
27.08.2020, A4

SK Tenis Tišnov (A - 500), K: 12/12

0
23
04.09.2020, A5

SK TALENT 13 - spolek (A - 500), K: 12/12

45
24
19.09.2020, O Pohár města Dvora Králové

TC Dvůr Králové, z.s. (B - 400), K: 8/8

0
25
17.01.2020, A1

SK Vitality Slezsko o.s. (A - 800), K: 14/-

0
26
14.08.2020, A3

TK Neridé (A - 500), K: 14/-

36
27
04.09.2020, A5

SK TALENT 13 - spolek (A - 500), K: 12/-

0
 Jednotlivci celkem
332/27

Mladší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
07.12.2019, Halový oblastní přebor ročníku 2010

jihomoravský (P - 600), K: 2/2

5
2
14.12.2019, JODA CUP

TC-MJ TENIS Líšeň (B - 600), K: 9/9

19
3
27.12.2019, Mladcová Open

SK Zlín-Mladcová (C - 500), K: 6/6

0
4
04.01.2020, Halový oblastní přebor

jihomoravský (P - 600), K: 9/8

0
5
18.01.2020, Babolat Cup

TK Znojmo (C - 500), K: 4/4

0
6
25.01.2020, WILSLON CUP

SK Tenis Tišnov (C - 500), K: 4/4

7
7
08.02.2020, WILSON CUP

SK Tenis Tišnov (C - 500), K: 4/4

15
8
28.02.2020, OKRESNÍ PŘEBOR Brno-venkov

SK Tenis Tišnov (P - 500), K: 4/-

-
9
29.02.2020, TC Head tour

1. Vestecká sportovní o.s. (B - 600), K: 12/11

0
10
07.03.2020, TC Brno CUP

TC Brno. (B - 600), K: 9/9

0
11
26.05.2020, Okresní přebor Brno - venkov

SK Tenis Tišnov (P - 300), K: 4/-

-
12
30.05.2020, Oblastní přebor

jihomoravský (P - 400), K: 8/8

8
13
13.06.2020, TJ Kraví Hora Brno open

TJ Kraví Hora Brno (C - 300), K: 4/4

15
14
01.07.2020

LTC Tábor 1903 (B - 400), K: 8/8

16
15
06.07.2020, WILSON CUP

SK Tenis Tišnov (B - 400), K: 8/8

16
16
10.07.2020, A2

TK PRECHEZA Přerov o.s. (A - 500), K: 14/14

0
17
20.07.2020

TK Ústí n. Orlicí (B - 300), K: 8/8

0
18
24.07.2020, LAMA Cup 2020

SK LAMA o.s. (B - 400), K: 8/8

0
19
04.08.2020, WILSON CUP

SK Tenis Tišnov (C - 300), K: 4/4

15
20
10.08.2020, TS CUP 2020

TENIS SLOVÁCKO z.s. (B - 400), K: 8/8

16
21
17.08.2020, O pohár Tenisového klubu DEZA - B

TK DEZA Valašské Meziříčí (B - 400), K: 8/8

16
22
27.08.2020, A4

SK Tenis Tišnov (A - 500), K: 12/12

21
23
04.09.2020, A5

SK TALENT 13 - spolek (A - 500), K: 12/12

0
24
19.09.2020, O Pohár města Dvora Králové

TC Dvůr Králové, z.s. (B - 400), K: 8/8

22
25
17.01.2020, A1

SK Vitality Slezsko o.s. (A - 800), K: 14/-

-
26
14.08.2020, A3

TK Neridé (A - 500), K: 14/-

-
27
04.09.2020, A5

SK TALENT 13 - spolek (A - 500), K: 12/-

-
 Jednotlivci celkem
191/22

Mladší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
I.TŔÍDA M
7.6.2020, TK Zlín B - SK Tenis Tišnov
1
2.
I.TŔÍDA M
21.6.2020, SK Tenis Tišnov - Sokol Letovice
1
3.
I.TŔÍDA M
28.6.2020, SK Tenis Tišnov - HTK Třebíč
9
 Družstva celkem (2hra)
11
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
27
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
27

Mladší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
I.TŔÍDA M
7.6.2020, TK Zlín B - SK Tenis Tišnov
4
2.
I.TŔÍDA M
21.6.2020, SK Tenis Tišnov - Sokol Letovice
3
3.
I.TŔÍDA M
28.6.2020, SK Tenis Tišnov - HTK Třebíč
9
 Družstva celkem (4hra)
16
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
27
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
27