Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  A4
Pořadatel:  TK Znojmo
Datum:  27.-31.08.
Věk. kategorie:  mladší žactvo
Hlavní soutěž
Brückner David
 
 
 
Motal Jan
6:1, 6:2
 
Fedor Jakub
6:2, 6:3
 
Eversfield Tomáš
6:1, 6:0
 
Kliment Matúš
6:7, 7:5, 7:5
 
 
3:0, scr.
 
Vaněk Daniel
 
Lebiš Josef
6:3, 6:0
 
 
 
Veškrna Tomáš
6:3, 6:1
 
Vágner Dominik
6:3, 6:0
 
Řezanina Matyáš
7:5, 6:0
 
Šimek Kristián
6:1, 6:2
 
 
6:3, 6:2
 
Hrubý Václav
 
Košárko Filip
6:4, 7:5
 
 
 
Majc André
6:2, 6:2
 
Kazík Martin
6:2, 6:2
 
Majera Denis
6:1, 6:3
 
Dujka Dominik
6:1, 2:0, scr.
 
 
6:3, 6:2
 
Kusý Jakub
 
Čech Marek
2:6, 6:3, 7:5
 
 
 
Kabrhel Šimon
6:2, 6:4
 
Šipula David
6:1, 6:2
 
Laššan Radek
6:2, 6:3
 
Havel Tomáš
6:1, 6:1
 
 
6:1, 6:1
 
Sýkora Jan
 
Majc Mário
7:5, 6:1
 
 
 
Dufek Šimon
6:1, 6:1
 
Köhler Matěj
6:1, 6:0
 
Střílka Sven
7:6 (6), 6:4
 
Robenek Štěpán
7:5, 6:3
 
 
6:3, 6:4
 
Svoboda Josef
 
Macháček David
1:6, 6:4, 6:1
 
 
 
Vomela Tomáš
6:1, 6:0
 
Moravec Nicolas
6:3, 6:4
 
Rakouš Michal
6:2, 6:0
 
Jourdren Philippe
6:3, 6:1
 
 
6:1, 2:1, scr.
 
Blaška Sebastian
 
Ladman Filip
6:2, 6:2
 
 
 
Linhart Adam
7:6, 6:4
 
Wirgler Tomáš
6:1, 6:0
 
Fencl Tomáš
6:4, 6:4
 
Dufek Pavel Oliver
3:5, scr.
 
 
6:1, 6:3
 
Kreysa Jan
 
Migdal Alexandr
6:2, 6:1
 
 
 
Sloboda Leon
6:1, 6:1
 
Novák Matěj
6:2, 6:0
 
Gaborík Luboš
6:4, 6:0
 
Drlík David
7:5, 7:5
 
 
6:2, 6:2
 
Žiška Štěpán
 
Rozhodčí turnaje: Sova Michael (platná licence A do 31.12.2020)
Počet účastníků48
NasazeníBH
Brückner David 1560
Žiška Štěpán 2945
Košárko Filip 3145
Blaška Sebastian 3345
Sýkora Jan 3445
Majc Mário 3545
Ladman Filip 3745
Hrubý Václav 4045
Kategorie : 13Součet BH: 375
Kódové číslo akce: 712201

Žiška Štěpán - Sýkora Jan
 
 
 
Rakouš Michal - Sloboda Leon
7:6, 4:6, 1:0 (7)
 
Robenek Štěpán - Laššan Radek
6:4, 6:1
 
Majc André - Pšeničnyj Dmitrij
1:6, 6:2, 1:0 (5)
 
 
 
 
6:1, 6:1
 
Wirgler Tomáš - Dujka Dominik
 
Svoboda Josef - Košárko Filip
5:7, 6:2, 1:0 (6)
 
 
 
Šipula David - Dufek Pavel Oliver
6:2, 6:0
 
Šmejcký Marek - Vaněk Daniel
6:2, 6:4
 
Řezanina Matyáš - Dufek Šimon
7:5, 6:4
 
Fedor Jakub - Střílka Sven
6:2, 6:3
 
 
6:0, 6:1
 
Köhler Matěj - Migdal Alexandr
 
Kusý Jakub - Kreysa Jan
6:3, 6:4
 
 
 
Jourdren Philippe - Linhart Adam
6:2, 6:0
 
Techlovský Tomáš - Motal Jan
6:4, 6:0
 
Havel Tomáš - Drlík David
6:4, 6:4
 
Vágner Dominik - Novák Matěj
6:4, 7:5
 
 
7:5, 6:3
 
Ladman Filip - Hrubý Václav
 
Macháček David - Lebiš Josef
6:2, 6:0
 
 
 
Eversfield Tomáš - Gaborík Luboš
scr.
 
Veškrna Tomáš - Šimek Kristián
7:5, 6:4
 
Vomela Tomáš - Kliment Matúš
6:2, 6:2
 
Moravec Nicolas - Kabrhel Šimon
6:2, 3:6, 1:0 (9)
 
 
6:3, 6:4
 
Blaška Sebastian - Majc Mário
 
Rozhodčí turnaje: Sova Michael (platná licence A do 31.12.2020)
Počet dvojic23
NasazeníBH
Žiška Štěpán 2945
Košárko Filip 3145
Blaška Sebastian 3345
Sýkora Jan 3445
Majc Mário 3545
Ladman Filip 3745
Hrubý Václav 4045
Kusý Jakub 4135
Kategorie : 13Součet BH: 350
Kódové číslo akce: 714201

Kvalifikace
Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Holub Jakub08.01.2008TK Slavia Plzeň