Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  A3
Pořadatel:  TK Pelhřimov
Datum:  14.-18.08.
Věk. kategorie:  mladší žactvo
Hlavní soutěž
Čepelík Matouš
 
 
 
Rakouš Michal
6:1, 6:1
 
Drlík David
6:1, 6:2
 
Hloušek František
6:1, 6:2
 
Střílka Sven
6:3, 6:1
 
Žahour Richard
6:3, 6:4
 
 
 
Kotrc Aleš
6:4, 6:3
 
 
 
Laššan Radek
6:7 (3), 6:4, 6:2
 
Köhler Matěj
6:3, 7:6 (7)
 
Čech Marek
6:0, 6:2
 
Šimek Kristián
0:6, 6:2, 6:1
 
Košárko Filip
6:0, 6:3
 
 
 
Brückner David
6:4, 6:7 (8), 6:2
 
 
 
Vágner Dominik
6:3, 6:1
 
Dujka Dominik
6:2, 6:1
 
Doucha Jakub
7:5, 1:6, 6:0
 
Eversfield Tomáš
6:1, 6:3
 
Macháček David
6:3, 6:1
 
 
 
Majc Mário
4:6, 6:1, 6:4
 
 
 
Zeman Jakub
6:4, 4:6, 6:2
 
Vilt Václav
6:3, 6:4
 
Fejka Matěj
6:4, 6:2
 
Dufek Pavel Oliver
6:0, 6:2
 
Sýkora Jan
6:3, 6:1
 
 
 
 
7:5, 6:1
 
Psota Jan
 
Novák Matěj
6:3, 6:4
 
Lebiš Josef
6:2, 6:2
 
Sloboda Leon
6:3, 6:3
 
Kliment Matúš
6:1, 6:1
 
 
6:2, 7:5
 
Ladman Filip
 
 
6:4, 6:1
 
Kusý Jakub
 
Svoboda Patrik
6:0, 6:1
 
Linhart Adam
7:6 (4), 1:6, 6:4
 
Šmejcký Marek
6:1, 7:6 (7)
 
Techlovský Tomáš
6:2, 6:2
 
 
6:0, 6:1
 
Komínek Kryštof
 
 
6:7 (6), 6:4, 6:3
 
Žiška Štěpán
 
Jourdren Philippe
6:1, 6:3
 
Svoboda Josef
6:2, 6:1
 
Fencl Tomáš
6:3, 7:6 (0)
 
Veškrna Tomáš
6:1, 6:4
 
 
6:0, 6:1
 
Hrubý Václav
 
 
6:3, 7:5
 
Krejčí Tomáš
 
Mutl Antonín
6:2, 6:1
 
Fojtů Lukas
6:0, 6:2
 
Rat Daniel
6:1, 6:2
 
Kreysa Jan
7:5, 7:5
 
 
6:0, 6:1
 
Škrlík Mathias
 
Rozhodčí turnaje: Reichová Natálie (platná licence AV do 31.12.2022)
Poznámka pořadatele: Program zápasů: úterý 9.30 rozehrávka, 10,00 finále
Počet účastníků48
NasazeníBH
Čepelík Matouš 960
Škrlík Mathias 1060
Komínek Kryštof 1460
Brückner David 1560
Psota Jan 2760
Žiška Štěpán 2945
Košárko Filip 3145
Sýkora Jan 3445
Kategorie : 14Součet BH: 435
Kódové číslo akce: 712163

Komínek Kryštof - Brückner David
 
 
 
Jourdren Philippe - Techlovský Tomáš
6:1, 6:3
 
Drlík David - Havel Tomáš
6:2, 6:7 (4), 1:0 (4)
 
Linhart Adam - Svoboda Patrik
6:1, 6:3
 
 
 
Ladman Filip - Hrubý Václav
6:0, 7:5
 
 
 
Psota Jan - Kotrc Aleš
6:3, 6:7 (6), 1:0 (6)
 
 
 
Zeman Jakub - Žahour Richard
6:4, 6:4
 
Šmejcký Marek - Eversfield Tomáš
6:3, 6:1
 
Vágner Dominik - Novák Matěj
6:7 (4), 6:3, 1:0 (1)
 
Dufek Pavel Oliver - Laššan Radek
3:6, 6:2, 1:0 (5)
 
Žiška Štěpán - Majc Mário
6:3, 6:0
 
 
 
 
4:6, 7:6 (7), 1:0 (1)
 
Svoboda Josef - Sýkora Jan
 
Fejka Matěj - Krejčí Tomáš
6:2, 6:3
 
Veškrna Tomáš - Majc André
6:3, 6:1
 
Köhler Matěj - Šimek Kristián
6:7 (5), 7:6 (0), 1:0 (7)
 
Kliment Matúš - Lošák Petr
6:1, 6:3
 
 
6:2, 6:1
 
Fojtů Lukas - Čepelík Matouš
 
 
7:5, 6:7 (6), 1:0 (8)
 
Lebiš Josef - Macháček David
 
Kreysa Jan - Kusý Jakub
6:4, 1:6, 1:0 (5)
 
Rakouš Michal - Sloboda Leon
6:2, 6:4
 
Rat Daniel - Dujka Dominik
6:2, 6:3
 
Fencl Tomáš - Doucha Jakub
6:2, 6:0
 
 
6:2, 6:4
 
Škrlík Mathias - Košárko Filip
 
Rozhodčí turnaje: Reichová Natálie (platná licence AV do 31.12.2022)
Počet dvojic23
NasazeníBH
Čepelík Matouš 960
Škrlík Mathias 1060
Komínek Kryštof 1460
Brückner David 1560
Psota Jan 2760
Žiška Štěpán 2945
Košárko Filip 3145
Sýkora Jan 3445
Kategorie : 14Součet BH: 435
Kódové číslo akce: 714163

Kvalifikace
Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Svatoš Mikuláš01.05.2008TENIS VLAŠIM,z.s.
Blaška Sebastian07.08.2008TK AGROFERT Prostějov

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Baštýř Jakub05.04.2010TK Pelhřimov