Český tenisový svaz
Název:
O pohár Lucie Hradecké
Datum:
01.-03.06.
Pořadatel:
Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. (C - 200)
Místo konání:
Praha Jahodnice
Kódové číslo:
716018
Dvorců + povrch:
6 antuka
Míče:
Wilson US Open
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
16
Prezentace v
do 09:00 hod.
Kontaktní osoba:
Douděrová Petra
U trati 468/21
100 00 Praha
Tel. (1):
603 332 519
E-mail:
skola@tshradecka.cz
Internet:
www.tshradecka.cz

Poznámka pořadatele:

Turnaj se uskuteční na dvorcích na Jahodnici (ulice Manželů Dostálových, Praha 9). Prezentace zasláním sms v pátek 31.5. 2019 mezi 9-11 hod na tel. 731468058 (Pavel Špičák). Losování proběhne po prezentaci na kurtech v 11:15. Rozlosování a rozpis zápasů bude umístěno do 12 hod na www.cztenis.cz. Hrát se začne v sobotu podle rozpisu. Budeme se na Vás těšit.
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Černovický Jakub 20.12.2008 TK Neridé
326
12
 
 
21.05.2019 12:38:57
2.
Kejla Jakub 14.04.2008 Tenisová škola Lucie Hradecké z.s.
472
9
 
 
29.05.2019 09:15:45
3.
Prokůpek Tomáš 03.10.2007 Tenisová škola Lucie Hradecké z.s.
534
9
 
 
28.05.2019 17:34:15
4.
Černoch Daniel 14.09.2008 Slavoj Český Brod
602
9
 
 
26.04.2019 19:21:45
5.
Kapusta Jakub 04.02.2008 TO Sokol Nehvizdy
734
6
 
 
16.03.2019 10:09:00
6.
Ambrož Bruno 25.12.2008 Tenisová škola Lucie Hradecké z.s.
734
6
 
volná karta
20.03.2019 09:06:47
7.
Suchy Erik 04.07.2009 TJ Sokol Stodůlky
2094
1
 
 
15.03.2019 00:06:29
8.
Germala Darius 15.08.2009 SK HAMR, z.s.
2094
1
 
 
15.03.2019 00:13:34
9.
Eversfield Tomáš 07.01.2009 I.ČLTK Praha
2094
1
 
 
15.03.2019 04:45:20
10.
Vališ Šimon 16.02.2009 TO Sokol Nehvizdy
2094
1
 
 
15.03.2019 17:01:00
11.
Roubík Martin 21.07.2009 Tenisová škola Lucie Hradecké z.s.
2094
1
 
volná karta
16.03.2019 00:13:29
12.
Mráz Jakub 17.05.2009 Tenisová škola Lucie Hradecké z.s.
2094
1
 
volná karta
18.03.2019 11:08:30
13.
Urbánek Jan 09.08.2009 Tenisová škola Lucie Hradecké z.s.
2094
1
 
volná karta
30.03.2019 19:24:30
14.
Meister Patrik 03.09.2009 Pála Vízner Tennis z.s.
2094
1
 
 
10.05.2019 21:52:13
15.
Loucký Mark 30.03.2009 Tenisová škola Lucie Hradecké z.s.
2094
1
 
 
29.05.2019 09:15:55
16.
Zacharčenko Eugenij 22.08.2009 Tenisová škola Lucie Hradecké z.s.
2094
1
 
 
29.05.2019 16:08:25

Náhradníci

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Syrový Ondřej 28.12.2009 Tenisová škola Lucie Hradecké z.s.
2094
1
 
přijat
30.05.2019 21:39:51

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Vortel Štěpán 25.10.2008 Tenisový klub Benátky nad Jizerou
874
6
 
odhlášeno hráčem
13.05.2019 10:02:23
2.
Horský Tobiáš 22.12.2009 SK JC Sport Opava
2094
1
 
odhlášeno hráčem
21.05.2019 08:43:38
3.
Perůtka Matyáš 25.11.2009 TO Meziboří
2094
1
 
odhlášeno hráčem
22.05.2019 11:43:21
4.
Šmíd Martin 02.10.2009 TK Pernštýn 1897 Pardubice
2094
1
 
odhlášeno hráčem
22.05.2019 23:17:38
5.
Pelikán Tomáš 14.09.2009 TK Pernštýn 1897 Pardubice
2094
1
 
odhlášeno hráčem
23.05.2019 09:37:59
6.
Svoboda Patrik 14.08.2009 I.ČLTK Praha
2094
1
 
odhlášeno hráčem
24.05.2019 17:46:09
7.
Furlet Roman 19.08.2008 TK Ústí n.Labem
994
4
 
odhlášeno hráčem
24.05.2019 21:06:11
8.
Štěpánek Kryštof 07.10.2009 TENIS Klánovice
2094
1
 
odhlášeno hráčem
25.05.2019 10:05:04
9.
Štěpánek Adam 07.10.2009 TENIS Klánovice
2094
1
 
odhlášeno hráčem
25.05.2019 10:12:38
10.
Papavasiliu Nikolaos 11.08.2009 Tennis Hill Havířov o.s.
2094
1
 
odhlášeno hráčem
25.05.2019 11:05:24
11.
Vokroj Marek 10.10.2009 LTC Modřany 2005
2094
1
 
odhlášeno hráčem
25.05.2019 11:52:39
12.
Dzúr Štěpán 07.11.2008 LTC Houštka
522
9
 
odhlášeno hráčem
25.05.2019 13:13:29
13.
Dzúr Jan 07.11.2008 LTC Houštka
494
9
 
odhlášeno hráčem
25.05.2019 13:15:03
14.
Kobza František 18.05.2008 TJ Kralupy o.s.
1219
4
 
odhlášeno hráčem
25.05.2019 15:25:48
15.
Witoš Ondřej 25.12.2009 SK HAMR, z.s.
2094
1
 
odhlášeno hráčem
25.05.2019 21:34:23
16.
Brettl Tobiáš 07.05.2009 Lob S.A. Bohnice, zs
2094
1
 
odhlášeno hráčem
25.05.2019 22:01:08
17.
Ochman Tomas 30.09.2009 TK Spartak Jihlava
2094
1
 
odhlášeno hráčem
25.05.2019 22:26:09
18.
Mutl Antonín 11.02.2008 Sportclub Řevnice, z.s.
291
15
 
odhlášeno hráčem
26.05.2019 07:02:57
19.
Nekovář Max 29.09.2009 WILSON Tenis Centrum
2094
1
 
odhlášeno hráčem
26.05.2019 07:10:52
20.
Kollert Jonáš 23.07.2008 TK Neridé
283
15
 
odhlášeno hráčem
26.05.2019 07:15:42
21.
Buchanevyč Vladislav 22.09.2008 SK Aritma Praha
343
12
 
odhlášeno hráčem
26.05.2019 09:17:36
22.
Tikovský Jakub 14.01.2008 Sportclub Řevnice, z.s.
380
12
 
odhlášeno hráčem
26.05.2019 10:27:51
23.
Krištůfek Tomáš 19.01.2009 SK Aritma Praha
2094
1
 
odhlášeno hráčem
26.05.2019 10:33:52
24.
Šubert Daniel 14.10.2009 Severočeská tenisová o.s.
2094
1
 
odhlášeno hráčem
26.05.2019 11:35:32
25.
Andreas Jonáš 28.04.2008 SK Aritma Praha
441
12
 
odhlášeno hráčem
26.05.2019 11:48:57
26.
Šebek Martin 29.11.2009 TK Olymp Praha
2094
1
 
odhlášeno hráčem
26.05.2019 11:51:10
27.
Hrnčíř Jakub 30.10.2009 TENIS Klánovice
2094
1
 
odhlášeno hráčem
26.05.2019 11:58:43
28.
Kalina Tobiáš 16.10.2007 Tenis Banka Praha
361
12
 
IS: kolizní přihláška
26.05.2019 12:00:22
29.
KOŠŤÁL Jakub 05.08.2009 HTK Třebíč
2094
1
 
IS: kolizní přihláška
26.05.2019 12:00:42
30.
Veškrna Tomáš 07.03.2009 TK Spartak Jihlava
2094
1
 
IS: kolizní přihláška
26.05.2019 12:00:42
31.
Svoboda Josef 15.09.2009 Lokomotiva Zdice
2094
1
 
IS: kolizní přihláška
26.05.2019 12:00:48
32.
Stone Lukáš 28.04.2009 TENIS Klánovice
2094
1
 
IS: kolizní přihláška
26.05.2019 12:00:48
33.
Vedral Tomáš 05.07.2008 TENIS Klánovice
509
9
 
IS: kolizní přihláška
26.05.2019 12:00:49
34.
Stoyanov Daniel 10.03.2009 TC ESO Praha z.s.
2094
1
 
IS: kolizní přihláška
26.05.2019 12:00:49
35.
Sirotek Oskar 22.11.2008 TC ESO Praha z.s.
512
9
 
odhlášeno hráčem
26.05.2019 18:57:03
36.
Drul Matvij 11.02.2009 SK Satalice
2094
1
 
odhlášeno hráčem
27.05.2019 20:27:14