Český tenisový svaz
Název:
TC Mokropsy
Datum:
30.11-01.12.
Pořadatel:
Tenis Club Mokropsy (C - 500)
Kódové číslo:
706005
Dvorců + povrch:
3 umělá antuka
Míče:
Wilson
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
16
Prezentace v
do 18:00 hod.
Kontaktní osoba:
Šafářová Iva
TC Mokropsy, Jetelová ul.
150 00 Černošice
Tel. (1):
602384134
E-mail:
iva.safarova@gmail.com

Poznámka pořadatele:

Prezentace v průběhu pátku prostřednictvím sms nebo e-mailu. V cca 19 hodin bude zveřejněn časový plán plánovaných časů nástupu ke hře pro jednotlivé hráče
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Seznam přihlášených

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Mutl Antonín 11.02.2008 Sportclub Řevnice, z.s.
105
25
0
 
02.11.2019 12:07:03
2.
Papavasiliu Nikolaos 11.08.2009 Tennis Hill Havířov o.s.
117
25
0
 
04.11.2019 09:33:14
3.
Eversfield Tomáš 07.01.2009 I.ČLTK Praha
127
25
0
 
08.11.2019 09:44:22
4.
Kollert Jonáš 23.07.2008 TK Neridé
130
25
0
 
01.11.2019 16:02:43
5.
Tikovský Jakub 14.01.2008 Sportclub Řevnice, z.s.
165
20
0
 
06.11.2019 08:49:01
6.
Furlet Roman 19.08.2008 TK Ústí n.Labem
229
15
0
 
04.11.2019 14:57:34
7.
Sirotek Oskar 22.11.2008 TJ Spoje Praha
232
15
0
 
01.11.2019 16:23:10
8.
Vrána Václav 23.04.2009 TK Žatec
265
15
0
 
01.11.2019 16:19:16
9.
Tuček Matěj 16.01.2008 Sportclub Řevnice, z.s.
290
12
0
 
11.11.2019 18:31:09
10.
Kasal Michal 04.07.2008 LTK TEPLICE o.s.
300
12
0
 
08.11.2019 09:23:50
11.
Staněk jiří 22.06.2008 TK Radošovice
308
12
0
 
02.11.2019 13:25:38
12.
Ambrož Bruno 25.12.2008 Tenisová škola Lucie Hradecké z.s.
310
12
0
 
06.11.2019 10:48:19
13.
Hrnčíř Jakub 30.10.2009 TENIS Klánovice
310
12
0
 
09.11.2019 10:52:45
14.
Šubert Daniel 14.10.2009 Severočeská tenisová o.s.
327
12
0
 
01.11.2019 09:35:32
15.
Vokroj Marek 10.10.2009 LTC Modřany 2005
343
12
0
 
03.11.2019 13:46:55
16.
Mráz Jakub 17.05.2009 Tenisová škola Lucie Hradecké z.s.
350
12
0
 
11.11.2019 12:28:08
17.
Klokov Martin 23.10.2008 SK Tenis Kladno
351
12
0
 
01.11.2019 11:06:37
18.
Kleibl Samuel 25.05.2008 Tenis Dobříš
386
12
0
 
07.11.2019 06:54:53
19.
Janda Michal 06.11.2008 T.J. Sokol Lety
422
12
0
 
01.11.2019 08:40:03
20.
Chovanec Samuel 04.06.2009 TK Neridé
425
12
0
 
01.11.2019 08:12:33
21.
Kobza František 18.05.2008 TJ Kralupy o.s.
442
9
0
 
05.11.2019 23:29:37
22.
Svoboda Josef 15.09.2009 Lokomotiva Zdice
480
9
0
 
31.10.2019 23:49:15
23.
Šupáček Čeněk 01.05.2009 Sportclub Řevnice, z.s.
489
9
0
 
06.11.2019 10:32:24
24.
Valenta Šimon 09.07.2009 Lokomotiva Beroun
492
9
0
 
02.11.2019 00:44:26
25.
Šulc Matěj 18.07.2009 Lob S.A. Bohnice, zs
508
9
0
 
07.11.2019 16:32:41
26.
Spurny Daniel 20.08.2008 Tenis Club Mokropsy
719
6
0
 
05.11.2019 09:48:27
27.
Pšeničnyj Dmitrij 23.04.2010 I.ČLTK Praha
1939
1
0
 
31.10.2019 23:37:35
28.
Šimek Kristián 20.08.2010 TK Olymp Praha
1939
1
0
 
31.10.2019 23:43:19
29.
Hendrych Alex 07.03.2010 TK Čelákovice
1939
1
0
 
31.10.2019 23:43:26
30.
Mikeš Marek 07.07.2010 TK SB Světlá n.Sáz.
1939
1
0
 
31.10.2019 23:43:51
31.
Maršík Matyáš 31.12.2010 TK Česká Třebová, z.s.
1939
1
0
 
01.11.2019 00:01:45
32.
Hnátek Marek 09.02.2010 TJ Republikán
1939
1
0
 
01.11.2019 00:04:04
33.
Rakouš Michal 19.08.2010 TK AGROFERT Prostějov
1939
1
0
 
01.11.2019 00:07:02
34.
Stehlik Vilém 29.01.2010 SK Meteor Praha
1939
1
0
 
01.11.2019 00:08:22
35.
Klika Adam 02.08.2010 Lokomotiva Zdice
1939
1
0
 
01.11.2019 00:10:13
36.
Techlovský Tomáš 19.04.2010 TK Olymp Praha
1939
1
0
 
01.11.2019 00:39:08
37.
Krušina David 23.09.2010 TJ Republikán
1939
1
0
 
01.11.2019 01:52:30
38.
Chmelař Marek 09.07.2010 Tenis Banka Praha
1939
1
0
 
01.11.2019 03:49:58
39.
Komínek Matyáš 16.07.2010 LTC Panorama Teplice
1939
1
0
 
01.11.2019 04:23:33
40.
Kovařík Dominik 04.02.2010 SK Aritma Praha
1939
1
0
 
01.11.2019 06:15:38
41.
Baar Patrik 12.01.2010 TENIS Klánovice
1939
1
0
 
01.11.2019 07:49:24
42.
Janda Jan 18.08.2010 T.J. Sokol Lety
1939
1
0
 
01.11.2019 14:07:42
43.
Manhart Jakub 18.08.2010 TJ Sokol Vysočany
1939
1
0
 
03.11.2019 18:33:35
44.
Růžička David 26.02.2010 Sport club Na Zámečku
1939
1
0
 
04.11.2019 09:54:34
45.
Buldra Jan 20.02.2010 Sport club Na Zámečku
1939
1
0
 
04.11.2019 11:04:58
46.
Elsnic Petr 17.06.2010 Tenisová akademie Březno u Loun
1939
1
0
 
06.11.2019 15:53:57
47.
Kučera Daniel 09.02.2010 Tenisová akademie Březno u Loun
1939
1
0
 
06.11.2019 15:57:59
48.
Vančata Patrik 13.05.2009 LTC Rudná
1939
1
0
 
08.11.2019 16:30:30
49.
Mařata Jan 28.02.2010 Lokomotiva Beroun
1939
1
0
 
11.11.2019 13:52:39

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Švec Daniel 26.01.2010 TK Sokol Horní Počernice,p.s.
1939
1
 
odhlášeno hráčem
01.11.2019 12:12:38
2.
Kovář Josef 21.10.2010 SK Meteor Praha
1939
1
 
odhlášeno hráčem
09.11.2019 10:27:17
3.
Krisman Vojtěch 01.05.2010 TK Slavia Plzeň
1939
1
 
odhlášeno hráčem
11.11.2019 16:42:22