Český tenisový svaz

Mařata Jan

Datum narození:
28.02.2010
Platnost reg. do:
30.09.2020
Klub:
Lokomotiva Beroun
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
Tabulka neobsahuje žádné záznamy

Dorost - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
04.08.2020

TK Březnice (C - 200), K: 4/4

0
 Jednotlivci celkem
0/1

Dorost - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
04.08.2020

TK Březnice (C - 200), K: 4/4

0
 Jednotlivci celkem
0/1

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
 Družstva celkem (2hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
 Družstva celkem (4hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Starší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
08.08.2020, Tecnifibre cup

LTC Beroun, z.s. (C - 250), K: 4/-

0
 Jednotlivci celkem
0/1

Starší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
08.08.2020, Tecnifibre cup

LTC Beroun, z.s. (C - 250), K: 4/-

-
 Jednotlivci celkem
0/0

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
39E - III. třída E
6.6.2020 NT 14.6.2020, TK Roja Příbram z.s. A (3) - Lokomotiva Beroun B (7)
1
2.
39E - III. třída E
20.6.2020 NT 24.6.2020, Lokomotiva Beroun B (7) - TK Březnice (2)
1
3.
39E - III. třída E
27.6.2020 NT 4.7.2020, TK Roja Příbram z.s. B (6) - Lokomotiva Beroun B (7)
3
 Družstva celkem (2hra)
5
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
7
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
7

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
39E - III. třída E
6.6.2020 NT 14.6.2020, TK Roja Příbram z.s. A (3) - Lokomotiva Beroun B (7)
1
2.
39E - III. třída E
20.6.2020 NT 24.6.2020, Lokomotiva Beroun B (7) - TK Březnice (2)
1
3.
39E - III. třída E
27.6.2020 NT 4.7.2020, TK Roja Příbram z.s. B (6) - Lokomotiva Beroun B (7)
0
 Družstva celkem (4hra)
2
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
7
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
7
14.12.2019

SPORT EDEN Beroun (C - 500), K: 5/4

8>4 Buroň, Svoboda - Mařata, Rieser 6:7, 7:5, 1:0 (8)
získané body: 0 b.

Mladší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
40 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
7.6.2020 NT 13.6.2020, Open Tennis Club (4) - Lokomotiva Beroun (8)
4
2.
40 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
21.6.2020 NT 25.6.2020, LTC Houštka (6) - Lokomotiva Beroun (8)
0
3.
40 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
28.6.2020 NT 5.7.2020, Lokomotiva Beroun (8) - Slavoj Žiželice (5)
0
 Družstva celkem (2hra)
4
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
4
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
4

Mladší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
40 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
7.6.2020 NT 13.6.2020, Open Tennis Club (4) - Lokomotiva Beroun (8)
0
2.
40 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
21.6.2020 NT 25.6.2020, LTC Houštka (6) - Lokomotiva Beroun (8)
0
3.
40 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
28.6.2020 NT 5.7.2020, Lokomotiva Beroun (8) - Slavoj Žiželice (5)
0
 Družstva celkem (4hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
4
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
4