Český tenisový svaz

Chmelař Marek

Datum narození:
09.07.2010
Platnost reg. do:
30.09.2021
Klub:
Tenis Banka Praha
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
Tabulka neobsahuje žádné záznamy

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
35.3.třída A
6.6.2020, Tenis Banka Praha - Sokol Čimice
0
 Družstva celkem (2hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
1
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
1

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
35.3.třída A
6.6.2020, Tenis Banka Praha - Sokol Čimice
1
 Družstva celkem (4hra)
1
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
1
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
1

Mladší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
30.11.2019, Kvalifikace ročníku 2010 na Oblastní přebor ml.ž.

Praha (P - 300), K: 2/-

0
2
06.12.2019, Linhart Cup

Sportovní centrum Linhart (C - 500), K: 4/4

10
3
14.12.2019, TJ Radlice

TJ Radlice (C - 500), K: 5/5

0
4
20.12.2019, Linhart Cup

Sportovní centrum Linhart (C - 500), K: 7/-

0
5
04.01.2020

TK Ústí n. Orlicí (C - 400), K: 5/5

15
6
11.01.2020

Tempo Praha (C - 500), K: 5/5

10
7
17.01.2020

Sokol Králův Dvůr (C - 400), K: 4/4

0
8
24.01.2020, TJ Banka CUP

Tenis Banka Praha (C - 500), K: 5/5

20
9
31.01.2020

LTC Modřany 2005 (C - 500), K: 6/6

14
10
08.02.2020

Řevnická sportovní (C - 500), K: 4/4

10
11
14.02.2020, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 500), K: 5/5

0
12
21.02.2020, TJ Banka CUP

Tenis Banka Praha (C - 500), K: 5/4

10
13
07.03.2020, Wilson Cup

Pála Vízner Tennis z.s. (C - 400), K: 5/5

10
14
23.05.2020, Oblastní přebor

Praha (P - 400), K: 11/11

0
15
30.06.2020, Tenis Cibulka Cup 2020

Tenis Cibulka (C - 300), K: 4/4

10
16
03.07.2020, Wilson Tempo Cup Open

Tempo Praha (C - 300), K: 4/-

0
17
12.07.2020, Lokomotiva Nymburk

Lokomotiva Nymburk (C - 200), K: 4/4

7
18
18.07.2020, Tenis Cibulka Cup 2020

Tenis Cibulka (C - 300), K: 4/4

0
19
20.07.2020

LTC Pardubice (B - 400), K: 9/11

0
20
24.07.2020, Mladší žactvo Dubí

TK Dubí (C - 250), K: 4/-

0
21
27.07.2020, Tenis Cibulka Cup 2020

Tenis Cibulka (C - 300), K: 4/-

15
22
01.08.2020, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (C - 300), K: 6/-

0
23
05.08.2020, Tenis Cibulka Cup 2020

Tenis Cibulka (C - 300), K: 4/4

10
 Jednotlivci celkem
141/23

Mladší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
30.11.2019, Kvalifikace ročníku 2010 na Oblastní přebor ml.ž.

Praha (P - 300), K: 2/-

-
2
06.12.2019, Linhart Cup

Sportovní centrum Linhart (C - 500), K: 4/4

15
3
14.12.2019, TJ Radlice

TJ Radlice (C - 500), K: 5/5

10
4
20.12.2019, Linhart Cup

Sportovní centrum Linhart (C - 500), K: 7/-

-
5
04.01.2020

TK Ústí n. Orlicí (C - 400), K: 5/5

20
6
11.01.2020

Tempo Praha (C - 500), K: 5/5

10
7
17.01.2020

Sokol Králův Dvůr (C - 400), K: 4/4

15
8
24.01.2020, TJ Banka CUP

Tenis Banka Praha (C - 500), K: 5/5

0
9
31.01.2020

LTC Modřany 2005 (C - 500), K: 6/6

0
10
08.02.2020

Řevnická sportovní (C - 500), K: 4/4

15
11
14.02.2020, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 500), K: 5/5

7
12
21.02.2020, TJ Banka CUP

Tenis Banka Praha (C - 500), K: 5/4

7
13
07.03.2020, Wilson Cup

Pála Vízner Tennis z.s. (C - 400), K: 5/5

15
14
23.05.2020, Oblastní přebor

Praha (P - 400), K: 11/11

18
15
30.06.2020, Tenis Cibulka Cup 2020

Tenis Cibulka (C - 300), K: 4/4

7
16
03.07.2020, Wilson Tempo Cup Open

Tempo Praha (C - 300), K: 4/-

-
17
12.07.2020, Lokomotiva Nymburk

Lokomotiva Nymburk (C - 200), K: 4/4

10
18
18.07.2020, Tenis Cibulka Cup 2020

Tenis Cibulka (C - 300), K: 4/4

15
19
20.07.2020

LTC Pardubice (B - 400), K: 9/11

0
20
24.07.2020, Mladší žactvo Dubí

TK Dubí (C - 250), K: 4/-

-
21
27.07.2020, Tenis Cibulka Cup 2020

Tenis Cibulka (C - 300), K: 4/-

-
22
01.08.2020, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (C - 300), K: 6/-

-
23
05.08.2020, Tenis Cibulka Cup 2020

Tenis Cibulka (C - 300), K: 4/4

7
 Jednotlivci celkem
171/17
14.12.2019, TJ Radlice

TJ Radlice (C - 500), K: 5/5

8>4 Kabrhel, Chmelař - Sidorov, Hora 6:4, 6:7, 1:0 (4)
4>2 Roubík, Ambrož - Kabrhel, Chmelař 6:2, 6:4
získané body: 10 b.
11.01.2020

Tempo Praha (C - 500), K: 5/5

8>4 Chmelař, Haltuf - Krejčík, Krištůfek 6:4, 5:7, 1:0
4>2 Kovařík, Michel - Chmelař, Haltuf 6:2, 4:6, 1:0
získané body: 10 b.
23.05.2020, Oblastní přebor

Praha (P - 400), K: 11/11

32>16 Kocanda, Chmelař - Witoš, Mohamed 7:5, 1:6, 1:0 (7)
16>8 Kusý, Rat - Kocanda, Chmelař 6:1, 6:0
získané body: 18 b.
20.07.2020

LTC Pardubice (B - 400), K: 9/11

32>16 Fencl, Šimek - Chmelař, Mikeš 6:3, 6:2
získané body: 0 b.

Mladší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
47. 3.třída C
7.6.2020, Tenis Banka Praha - Sportcentrum Uhříněves
1
2.
47. 3.třída C
21.6.2020, Sokol Královice - Tenis Banka Praha
1
3.
47. 3.třída C
28.6.2020, Tenis Banka Praha - Lokomotiva Praha
4
 Družstva celkem (2hra)
6
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
14
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
14

Mladší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
47. 3.třída C
7.6.2020, Tenis Banka Praha - Sportcentrum Uhříněves
1
2.
47. 3.třída C
21.6.2020, Sokol Královice - Tenis Banka Praha
4
3.
47. 3.třída C
28.6.2020, Tenis Banka Praha - Lokomotiva Praha
3
 Družstva celkem (4hra)
8
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
14
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
14