Český tenisový svaz

Janda Michal

Datum narození:
06.11.2008
Platnost reg. do:
13.03.2021
Klub:
T.J. Sokol Lety
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2019
T.J. Sokol Lety
1417 (4)
 
 
 
2020
T.J. Sokol Lety
422 (12)
 
 
 

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
 Družstva celkem (2hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
 Družstva celkem (4hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Starší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
06.03.2020, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 500), K: 5/-

0
 Jednotlivci celkem
0/1

Starší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
06.03.2020, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 500), K: 5/-

-
 Jednotlivci celkem
0/0

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
31 - I. třída A
6.6.2020 NT 14.6.2020, Lokomotiva Zdice (4) - TC VITALITY Březnice (7)
1
2.
31 - I. třída A
20.6.2020 NT 24.6.2020, Sportclub Řevnice (5) - Lokomotiva Zdice (4)
0
3.
31 - I. třída A
27.6.2020 NT 4.7.2020, SK Tenis Kladno (3) - Lokomotiva Zdice (4)
1
 Družstva celkem (2hra)
2
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
10
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
10

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
31 - I. třída A
6.6.2020 NT 14.6.2020, Lokomotiva Zdice (4) - TC VITALITY Březnice (7)
1
2.
31 - I. třída A
20.6.2020 NT 24.6.2020, Sportclub Řevnice (5) - Lokomotiva Zdice (4)
0
3.
31 - I. třída A
27.6.2020 NT 4.7.2020, SK Tenis Kladno (3) - Lokomotiva Zdice (4)
7
 Družstva celkem (4hra)
8
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
10
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
10

Mladší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
47 - III. třída C
7.6.2020 NT 13.6.2020, Tenis Club Mokropsy (4) - T.J. Sokol Lety (5)
6
2.
47 - III. třída C
21.6.2020 NT 25.6.2020, Sokol Králův Dvůr (1) - T.J. Sokol Lety (5)
1
3.
47 - III. třída C
28.6.2020 NT 5.7.2020, T.J. Sokol Lety (5) - LTC Beroun B (2)
1
 Družstva celkem (2hra)
8
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
10
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
10

Mladší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
47 - III. třída C
7.6.2020 NT 13.6.2020, Tenis Club Mokropsy (4) - T.J. Sokol Lety (5)
0
2.
47 - III. třída C
21.6.2020 NT 25.6.2020, Sokol Králův Dvůr (1) - T.J. Sokol Lety (5)
1
3.
47 - III. třída C
28.6.2020 NT 5.7.2020, T.J. Sokol Lety (5) - LTC Beroun B (2)
1
 Družstva celkem (4hra)
2
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
10
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
10