Český tenisový svaz
Název:
A1
Datum:
13.-17.12.
Pořadatel:
SK TALENT 13 - spolek (A - 800)
Místo konání:
Cafex Rakovník
Kódové číslo:
606020
Dvorců + povrch:
2 greenset
Míče:
Wilson US Open
Kvalifikace
Počet účastníků:
16
Prezentace v
Ne do 10:00 hod.
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
32
Prezentace v
Ne do 10:00 hod.
Kontaktní osoba:
Cafourek Miloš
Na Studánkách 2590
269 01 Rakovník
Tel. (1):
608 444 161
Tel. (2):
313 516 183
Tel. (3):
313 516 184
E-mail:
cafex@cafex.cz
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Seznam přihlášených

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Charvátová Nela 26.06.2006 Severočeská tenisová o.s.
18
35
0
 
04.11.2019 08:13:17
2.
Heiderová Karolína 04.10.2006 TK PRECHEZA Přerov o.s.
23
35
0
 
03.11.2019 19:59:32
3.
Šalková Natálie 21.06.2006 TK Neridé
28
30
0
 
16.11.2019 20:00:54
4.
Valentová Tereza 20.02.2007 TK Sparta Praha
32
30
4
 
01.11.2019 16:09:11
5.
Temenugov Isabella 15.05.2006 TC Brno.
43
25
0
 
03.11.2019 08:15:38
6.
Dvořáčková Emma 18.03.2006 ŽLTC Brno
45
25
0
 
19.11.2019 21:48:22
7.
Židelová Viktorie 17.07.2006 TKB Hrušovany z.s.
48
25
0
 
10.11.2019 19:31:59
8.
Kopřivová Nikola 10.04.2006 TO Sokol Nehvizdy
50
25
0
 
16.11.2019 23:09:06
9.
Horáčková Viktorie 03.08.2006 TK Olymp Praha
54
25
0
 
04.11.2019 19:43:49
10.
Malá Natálie 13.02.2006 TK Neridé
61
25
0
 
01.11.2019 21:48:25
11.
Belšánová Eva 18.09.2006 TK Neridé
66
20
0
 
21.11.2019 08:46:31
12.
Willanderová Katrin 11.08.2006 TCG Karlovy Vary
69
20
0
 
19.11.2019 08:11:06
13.
Brožová Amélie 04.07.2006 BLTC Brno
76
20
0
 
19.11.2019 23:10:07
14.
Zikmundová Valérie 11.10.2006 TJ Solidarita Praha 10
83
20
0
 
06.11.2019 21:07:18
15.
Katzerová Ellen 27.03.2007 TK TOLA
88
20
26
 
14.11.2019 08:53:09
16.
Šárová Lucie 23.04.2006 WILSON Tenis Centrum
90
15
0
 
17.11.2019 14:54:36
17.
Lakomá Klára 17.04.2006 LTC Slovan Kladno
92
15
0
 
09.11.2019 08:10:47
18.
Vachková Valentina 22.03.2007 LTC Mladá Boleslav o.s.
94
15
16
 
03.11.2019 12:18:14
19.
Zítková Karolína 23.10.2006 LTC Modřany 2005
97
15
0
 
08.11.2019 11:08:05
20.
Zezhulčíková Tereza 26.06.2006 TK DEZA Valašské Meziříčí
101
15
0
 
12.11.2019 13:42:43
21.
Gabrielová Aneta 28.09.2006 LTC Mladá Boleslav o.s.
102
15
0
 
03.11.2019 15:47:22
22.
Žingorová Adéla 01.06.2007 TK PRECHEZA Přerov o.s.
102
15
22
 
13.11.2019 22:12:47
23.
Adamcová Jessica 21.08.2006 Tenisový klub Havlíčkův Brod,z.s.
105
15
0
 
02.11.2019 21:13:32
24.
Hajná Kateřina 17.05.2006 TJ Solidarita Praha 10
107
15
0
 
12.11.2019 21:22:06
25.
Nováková Erika 11.01.2007 TK Sparta Praha
108
15
143
 
03.11.2019 23:03:58
26.
Janíčkovičová Nikol 06.07.2007 SK HAMR, z.s.
109
15
15
 
16.11.2019 12:19:00
27.
Zimanyi Ela 23.10.2007 HTK Třebíč
111
15
30
 
18.11.2019 11:23:57
28.
Trunečková Ema 07.08.2006 TK Milo Olomouc
113
15
0
 
01.11.2019 11:28:29
29.
Picková Věra 14.03.2006 TK LTC Děčín
117
15
0
 
02.11.2019 08:00:01
30.
Pechová Marina 16.08.2006 TK Slavia Plzeň
120
15
0
 
07.11.2019 12:40:47
31.
Zikmundová Aneta 16.06.2007 SK HAMR, z.s.
126
12
47
 
05.11.2019 09:44:43
32.
Růtová Dominika 24.01.2006 TC Dvůr Králové, z.s.
129
12
0
 
19.11.2019 18:33:13
33.
Venclová Nela 06.02.2006 SK Aritma Praha
131
12
0
 
13.11.2019 17:34:27
34.
Kultová Ellen 14.05.2007 TK Olymp Praha
131
12
19
 
18.11.2019 14:55:22
35.
Svítilová Adéla 21.09.2007 TK Spartak Jihlava
136
12
168
 
02.11.2019 14:25:21
36.
Petrásová Valentýna 06.08.2007 Severočeská tenisová o.s.
147
12
41
 
04.11.2019 12:33:34
37.
Junová Aneta 11.09.2006 Tenis Cibulka
155
12
0
 
08.11.2019 04:00:50
38.
Fajmonová Sarah Melany 09.03.2007 TK Neridé
157
12
49
 
03.11.2019 07:14:47
39.
Bláhová Nela 02.05.2006 Slavoj Český Brod
158
12
0
 
17.11.2019 12:26:21
40.
Rendlová Sofie 28.11.2006 TK Sokolov
163
12
0
 
13.11.2019 22:07:56
41.
Gieblová Lucie 10.05.2006 TK Kadaň
170
12
0
 
07.11.2019 08:57:54
42.
Šindelková Nela 11.02.2007 ŽLTC Brno
172
12
89
 
01.11.2019 00:43:41
43.
Kovačková Alena 13.06.2008 TK Sparta Praha
199
9
2
 
06.11.2019 13:16:21
44.
Tikalová Žaneta 01.10.2007 TK Sparta Praha
205
9
111
 
01.11.2019 09:18:37
45.
Sokolova Vera 24.10.2007 TK Olymp Praha
214
9
92
 
18.11.2019 07:47:39
46.
Piteráková Natálie 27.08.2007 Tenisový klub Veřovice, z.s.
218
9
20
 
04.11.2019 20:22:37
47.
Pricová Ella 20.10.2007 LTC Panorama Teplice
231
9
153
 
01.11.2019 00:03:42
48.
Forejtková Eliška 12.11.2008 TK Slavia Plzeň
235
9
6
 
04.11.2019 09:19:19
49.
Kárychová Viktorie 05.04.2007 Tenisová akademie Siesta resort
246
9
78
 
08.11.2019 23:08:28
50.
Badová Dominika 26.05.2007 TK Neridé
249
9
129
 
03.11.2019 02:53:33
51.
Jiráková Julie 09.04.2008 I.ČLTK Praha
272
6
23
 
01.11.2019 12:08:32
52.
Bejčková Adéla 09.04.2008 Tenisový klub Brozany,z.s.
280
6
100
 
02.11.2019 12:25:17
53.
Brožková Tereza 17.03.2007 Open Tennis Club
282
6
168
 
31.10.2019 23:46:37
54.
Felux Charlotte 05.10.2007 TK DEZA Valašské Meziříčí
284
6
87
 
01.11.2019 10:20:47
55.
Kopecká Adéla 06.06.2006 Slavoj Stod
302
6
0
 
02.11.2019 16:43:53
56.
Bláhová Natalie 02.05.2006 Slavoj Český Brod
302
6
0
 
17.11.2019 13:08:01
57.
Melicharová Kateřina 18.03.2008 TK Sparta Praha
316
6
34
 
18.11.2019 22:11:18
58.
Mošková Natálie 31.08.2008 LTK TEPLICE o.s.
326
6
58
 
01.11.2019 16:27:29
59.
Hladká Elen 15.10.2007 TENIS Klánovice
355
6
62
 
06.11.2019 22:13:00
60.
Dobiášová Vanessa 09.01.2008 TK Sparta Praha
538
4
17
 
14.11.2019 15:00:39
61.
Jiroušková Monika 31.01.2008 TK Neridé
569
4
11
 
04.11.2019 13:03:37
62.
Skamenová Kristýna 14.01.2007 LTC Litvínov
693
3
480
 
01.11.2019 08:36:53
63.
Farajpourová Aileen 16.07.2008 I.ČLTK Praha
736
3
51
 
01.11.2019 11:19:47