Český tenisový svaz

Gabrielová Aneta

Datum narození:
28.09.2006
Platnost reg. do:
06.10.2020
Klub:
LTC Mladá Boleslav o.s.
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2017
LTC Mladá Boleslav o.s.
381 (6)
 
 
 
2018
LTC Mladá Boleslav o.s.
135 (15)
584 (3)
 
 
2019
LTC Mladá Boleslav o.s.
272 (1)
233 (9)
 
 

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
22 - I. třída B
9.6.2019 NT 15.6.2019, TK Čelákovice - LTC Mladá Boleslav B
4
2.
22 - I. třída B
16.6.2019 NT 22.6.2019, LTC Mladá Boleslav B - LTC Kolín
4
3.
22 - I. třída B
12.5.2019 NT 25.5.2019, Tenisový klub Benátky nad Jizerou - LTC Mladá Boleslav B
0
4.
22 - I. třída B
23.6.2019 NT 30.6.2019, TC Realsport Nymburk o.s. - LTC Mladá Boleslav B
4
5.
22 - I. třída B
28.4.2019 NT 4.5.2019, I. ČLTPK Čerčany - LTC Mladá Boleslav B
1
6.
22 - I. třída B
26.5.2019 NT 8.6.2019, LTC Mladá Boleslav B - Slavoj Český Brod B
0
 Družstva celkem (2hra)
13
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
39
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
35

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
22 - I. třída B
9.6.2019 NT 15.6.2019, TK Čelákovice - LTC Mladá Boleslav B
5
2.
22 - I. třída B
16.6.2019 NT 22.6.2019, LTC Mladá Boleslav B - LTC Kolín
5
3.
22 - I. třída B
12.5.2019 NT 25.5.2019, Tenisový klub Benátky nad Jizerou - LTC Mladá Boleslav B
3
4.
22 - I. třída B
23.6.2019 NT 30.6.2019, TC Realsport Nymburk o.s. - LTC Mladá Boleslav B
5
5.
22 - I. třída B
28.4.2019 NT 4.5.2019, I. ČLTPK Čerčany - LTC Mladá Boleslav B
1
6.
22 - I. třída B
26.5.2019 NT 8.6.2019, LTC Mladá Boleslav B - Slavoj Český Brod B
7
 Družstva celkem (4hra)
26
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
39
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
35

Starší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
01.12.2018, O pohár Lucie Hradecké

Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. (C - 400), K: 4/4

10
2
08.12.2018, CR Project CUP

TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav (C - 400), K: 4/-

0
3
21.12.2018, PŘEBOR ČOS OPEN INDOOR

TJ Sokol Vysočany (C - 400), K: 4/4

10
4
28.12.2018, LA CUP

TJ Jiskra Havlíčkův Brod (B - 500), K: 8/-

0
5
29.12.2018, STRATOS AUTO CUP

TENIS-CENTRUM DTJ HK (C - 400), K: 4/-

15
6
05.01.2019, TC HEAD VESTEC

1. Vestecká sportovní o.s. (C - 400), K: 5/5

15
7
12.01.2019, TKK Cup 2019

TK Konstruktiva, z.s. (C - 400), K: 4/4

20
8
02.02.2019, HTK Třebíč

HTK Třebíč (C - 400), K: 4/4

15
9
09.02.2019, TC HEAD VESTEC

1. Vestecká sportovní o.s. (C - 400), K: 4/4

10
10
16.02.2019, STRATOS AUTO CUP

TENIS-CENTRUM DTJ HK (C - 400), K: 4/-

20
11
02.03.2019, LA CUP

TJ Jiskra Havlíčkův Brod (C - 400), K: 5/-

0
12
09.03.2019, O pohár hejtmanky Středočeského kraje

Sparta Kutná Hora (C - 400), K: 4/4

20
13
16.03.2019

TCEN Hrádek nad Nisou (B - 500), K: 8/8

22
14
22.03.2019, Yonex Cup

LTC Houštka (C - 400), K: 4/4

30
15
29.03.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 4/4

15
16
20.04.2019, Okresní přebor Mladá Boleslav

TK Mnichovo Hradiště (P - 200), K: 4/4

15
17
01.06.2019, Oblastní přebor

středočeský (P - 200), K: 8/8

22
18
29.06.2019, HIT CUP

SK HIT Hradec Králové z.s. (B - 300), K: 8/8

0
19
05.07.2019, Turnaj B - starší žactvo

TK Bohutín, z.s. (B - 300), K: 8/8

22
20
13.07.2019

TK Pelhřimov (B - 300), K: 8/-

22
21
17.07.2019, A3

TK Sparta Praha (A - 400), K: 12/12

0
22
27.07.2019

Lob S.A. Bohnice, zs (B - 300), K: 8/8

16
23
08.08.2019, LA Cup

Tenisový klub Havlíčkův Brod,z.s. (B - 300), K: 8/8

0
24
15.08.2019, TJ Solidarita

TJ Solidarita Praha 10 (B - 300), K: 8/8

0
25
20.05.2019, A2

SK Véska (A - 400), K: 12/-

24
26
17.07.2019, A3

TK Sparta Praha (A - 400), K: 12/-

32
 Jednotlivci celkem
355/26

Starší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
01.12.2018, O pohár Lucie Hradecké

Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. (C - 400), K: 4/4

10
2
08.12.2018, CR Project CUP

TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav (C - 400), K: 4/-

-
3
21.12.2018, PŘEBOR ČOS OPEN INDOOR

TJ Sokol Vysočany (C - 400), K: 4/4

10
4
28.12.2018, LA CUP

TJ Jiskra Havlíčkův Brod (B - 500), K: 8/-

-
5
29.12.2018, STRATOS AUTO CUP

TENIS-CENTRUM DTJ HK (C - 400), K: 4/-

-
6
05.01.2019, TC HEAD VESTEC

1. Vestecká sportovní o.s. (C - 400), K: 5/5

7
7
12.01.2019, TKK Cup 2019

TK Konstruktiva, z.s. (C - 400), K: 4/4

10
8
02.02.2019, HTK Třebíč

HTK Třebíč (C - 400), K: 4/4

7
9
09.02.2019, TC HEAD VESTEC

1. Vestecká sportovní o.s. (C - 400), K: 4/4

0
10
16.02.2019, STRATOS AUTO CUP

TENIS-CENTRUM DTJ HK (C - 400), K: 4/-

-
11
02.03.2019, LA CUP

TJ Jiskra Havlíčkův Brod (C - 400), K: 5/-

-
12
09.03.2019, O pohár hejtmanky Středočeského kraje

Sparta Kutná Hora (C - 400), K: 4/4

15
13
16.03.2019

TCEN Hrádek nad Nisou (B - 500), K: 8/8

0
14
22.03.2019, Yonex Cup

LTC Houštka (C - 400), K: 4/4

15
15
29.03.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 4/4

15
16
20.04.2019, Okresní přebor Mladá Boleslav

TK Mnichovo Hradiště (P - 200), K: 4/4

15
17
01.06.2019, Oblastní přebor

středočeský (P - 200), K: 8/8

16
18
29.06.2019, HIT CUP

SK HIT Hradec Králové z.s. (B - 300), K: 8/8

16
19
05.07.2019, Turnaj B - starší žactvo

TK Bohutín, z.s. (B - 300), K: 8/8

0
20
13.07.2019

TK Pelhřimov (B - 300), K: 8/-

-
21
17.07.2019, A3

TK Sparta Praha (A - 400), K: 12/12

0
22
27.07.2019

Lob S.A. Bohnice, zs (B - 300), K: 8/8

8
23
08.08.2019, LA Cup

Tenisový klub Havlíčkův Brod,z.s. (B - 300), K: 8/8

0
24
15.08.2019, TJ Solidarita

TJ Solidarita Praha 10 (B - 300), K: 8/8

0
25
20.05.2019, A2

SK Véska (A - 400), K: 12/-

-
26
17.07.2019, A3

TK Sparta Praha (A - 400), K: 12/-

-
 Jednotlivci celkem
144/18

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
30 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
11.5.2019 NT 26.5.2019, LTC Mladá Boleslav o.s. - TK Neridé
0
2.
30 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
27.4.2019 NT 5.5.2019, LTC Mladá Boleslav o.s. - Tenis Dobříš
0
3.
30 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
25.5.2019 NT 9.6.2019, Open Tennis Club - LTC Mladá Boleslav o.s.
0
4.
30 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
15.6.2019 NT 23.6.2019, LTC Mladá Boleslav o.s. - 1. Vestecká sportovní
0
 Družstva celkem (2hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
20
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
20

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
30 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
11.5.2019 NT 26.5.2019, LTC Mladá Boleslav o.s. - TK Neridé
0
2.
30 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
27.4.2019 NT 5.5.2019, LTC Mladá Boleslav o.s. - Tenis Dobříš
8
3.
30 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
25.5.2019 NT 9.6.2019, Open Tennis Club - LTC Mladá Boleslav o.s.
0
4.
30 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
15.6.2019 NT 23.6.2019, LTC Mladá Boleslav o.s. - 1. Vestecká sportovní
12
 Družstva celkem (4hra)
20
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
20
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
20