Český tenisový svaz

Žingorová Adéla

Datum narození:
01.06.2007
Platnost reg. do:
02.11.2018
Klub:
TO TJ Nový Jičín
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2018
TO TJ Nový Jičín
164 (15)
 
 
 

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
 Družstva celkem (2hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
 Družstva celkem (4hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Mladší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
02.12.2017, Sport Tennis Club Studénka

TJ MSV Studénka, z.s. (C - 400), K: 5/5

27
2
17.12.2017, SDRUŽENÝ MEZIOKRESNÍ HALOVÝ PŘEBOR KA,OV,NJ,FM,BR,SU,JE,OP,VS,PR,OL

TK TENNISPOINT FM (P - 500), K: 7/7

25
3
26.12.2017, Tecnifibre cup

TK Havířov (C - 400), K: 4/4

30
4
06.01.2018, Halový oblastní přebor

severomoravský (P - 500), K: 8/-

0
5
27.01.2018, Tecnifibre cup

TK Havířov (C - 400), K: 5/4

40
6
03.02.2018, JOKRA CUP

TK Radegast (C - 400), K: 6/6

60
7
16.02.2018, PRINCE WINTER TENIS YOUNG II

TK TENNISPOINT FM (B - 500), K: 11/11

0
8
03.03.2018, JC SPORT CUP WINTER 2018

SK JC Sport Opava (B - 500), K: 10/10

35
9
10.03.2018, ŽLTC CUP

ŽLTC Brno (B - 500), K: 10/10

35
10
24.03.2018, PRINCE WINTER TENIS YOUNG IV

TK TENNISPOINT FM (C - 400), K: 5/5

20
11
12.05.2018, Oblastní přebor

severomoravský (P - 300), K: 8/8

22
12
11.06.2018, A1

I.ČLTK Praha (A - 400), K: 12/-

0
13
21.07.2018, LA Cup

TJ Jiskra Havlíčkův Brod (B - 300), K: 9/9

0
14
27.07.2018, JC SPORT CUP 2018

SK JC Sport Opava (B - 300), K: 8/8

0
15
31.07.2018, A2 Tennis Arena Kids Tour

TK Pelhřimov (A - 400), K: 12/12

0
16
13.08.2018, BORS CUP

TC BORS CLUB-STK Břeclav (B - 300), K: 8/8

22
17
17.08.2018, A3 Tennis Arena Kids Tour

TK DEZA Valašské Meziříčí (A - 400), K: 12/12

45
18
23.08.2018, Memoriál Aloise Huťky

T.J. Sokol Šumperk (B - 300), K: 8/8

0
19
27.08.2018, Mladcova Open

SK Zlín-Mladcová (B - 300), K: 8/8

30
20
31.08.2018, A4

TC VŠ Praha (A - 400), K: 12/-

0
21
11.06.2018, A1

I.ČLTK Praha (A - 400), K: 12/-

32
22
07.08.2018, Turnaj Olympia

TO TJ Nový Jičín (C - 200), K: -/4

-
 Jednotlivci celkem
423/21

Mladší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
02.12.2017, Sport Tennis Club Studénka

TJ MSV Studénka, z.s. (C - 400), K: 5/5

20
2
17.12.2017, SDRUŽENÝ MEZIOKRESNÍ HALOVÝ PŘEBOR KA,OV,NJ,FM,BR,SU,JE,OP,VS,PR,OL

TK TENNISPOINT FM (P - 500), K: 7/7

18
3
26.12.2017, Tecnifibre cup

TK Havířov (C - 400), K: 4/4

15
4
06.01.2018, Halový oblastní přebor

severomoravský (P - 500), K: 8/-

-
5
27.01.2018, Tecnifibre cup

TK Havířov (C - 400), K: 5/4

15
6
03.02.2018, JOKRA CUP

TK Radegast (C - 400), K: 6/6

20
7
16.02.2018, PRINCE WINTER TENIS YOUNG II

TK TENNISPOINT FM (B - 500), K: 11/11

28
8
03.03.2018, JC SPORT CUP WINTER 2018

SK JC Sport Opava (B - 500), K: 10/10

0
9
10.03.2018, ŽLTC CUP

ŽLTC Brno (B - 500), K: 10/10

0
10
24.03.2018, PRINCE WINTER TENIS YOUNG IV

TK TENNISPOINT FM (C - 400), K: 5/5

15
11
12.05.2018, Oblastní přebor

severomoravský (P - 300), K: 8/8

16
12
11.06.2018, A1

I.ČLTK Praha (A - 400), K: 12/-

-
13
21.07.2018, LA Cup

TJ Jiskra Havlíčkův Brod (B - 300), K: 9/9

19
14
27.07.2018, JC SPORT CUP 2018

SK JC Sport Opava (B - 300), K: 8/8

16
15
31.07.2018, A2 Tennis Arena Kids Tour

TK Pelhřimov (A - 400), K: 12/12

0
16
13.08.2018, BORS CUP

TC BORS CLUB-STK Břeclav (B - 300), K: 8/8

45
17
17.08.2018, A3 Tennis Arena Kids Tour

TK DEZA Valašské Meziříčí (A - 400), K: 12/12

21
18
23.08.2018, Memoriál Aloise Huťky

T.J. Sokol Šumperk (B - 300), K: 8/8

0
19
27.08.2018, Mladcova Open

SK Zlín-Mladcová (B - 300), K: 8/8

30
20
31.08.2018, A4

TC VŠ Praha (A - 400), K: 12/-

-
21
11.06.2018, A1

I.ČLTK Praha (A - 400), K: 12/-

-
22
07.08.2018, Turnaj Olympia

TO TJ Nový Jičín (C - 200), K: -/4

15
 Jednotlivci celkem
293/18

Mladší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
Oblastní přebor skupina B
06.05.2018, TO TJ Nový Jičín A - TK Milo Olomouc A
0
2.
Oblastní přebor skupina B
08.05.2018, TJ TO Sokol Stará Bělá TKV A - TO TJ Nový Jičín A
0
3.
Oblastní přebor skupina B
27.05.2018, TK PRECHEZA Přerov o.s. B - TO TJ Nový Jičín A
12
4.
Oblastní přebor skupina B
17.06.2018, TO TJ Nový Jičín A - TK Mohelnice, z.s.
15
 Družstva celkem (2hra)
27
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
72
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
72

Mladší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
Oblastní přebor skupina B
06.05.2018, TO TJ Nový Jičín A - TK Milo Olomouc A
15
2.
Oblastní přebor skupina B
08.05.2018, TJ TO Sokol Stará Bělá TKV A - TO TJ Nový Jičín A
8
3.
Oblastní přebor skupina B
27.05.2018, TK PRECHEZA Přerov o.s. B - TO TJ Nový Jičín A
11
4.
Oblastní přebor skupina B
17.06.2018, TO TJ Nový Jičín A - TK Mohelnice, z.s.
11
 Družstva celkem (4hra)
45
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
72
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
72