Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  A5
Pořadatel:  Sparta Kutná Hora
Datum:  25.-29.09.
Věk. kategorie:  starší žactvo
Hlavní soutěž
Soukup Adam
 
 
 
Pešat Oliver
6:4, 6:2
 
Kozlovský Matyáš
6:2, 6:3
 
Prokeš Bedřich
6:2, 6:4
 
 
 
 
6:4, 6:3
 
Ulrich Patrik
 
Šmejkal Šimon
6:2, 6:4
 
 
 
Blaška Sebastian
7:6 (3), 6:2
 
Svoboda Josef
6:3, 6:3
 
Derenin Matyáš
6:1, 6:2
 
Zachař Jan
3:6, 7:6 (7), 6:3
 
 
6:1, 6:1
 
Stauch Daniel
 
Fiala Martin
6:0, 6:0
 
 
 
Horáček Josef
6:4, 6:4
 
Čepelík Matouš
4:6, 6:3, 6:1
 
Klofáč Tobiáš
2:6, 6:1, 6:4
 
Škrlík Mathias
6:3, 6:0
 
 
6:1, 7:6 (6)
 
Čepl Filip
 
Sedlář Josef
6:3, 6:4
 
 
 
Chodora Radek
6:1, 6:4
 
Silbernágl Kryštof
7:6 (3), 6:1
 
Řehák Adam
6:4, 6:4
 
Raštica Jan
scr.
 
 
6:2, 7:5
 
Bien Daniel
 
Beránek Ondřej
6:3, 6:0
 
 
 
Soumar Matyáš
6:4, 6:4
 
Adam Matěj
6:0, 6:0
 
Valenta Ondřej
7:6 (5), 4:6, 7:5
 
Grois Ondřej
4:6, 7:5, 6:3
 
 
6:2, 6:4
 
Pospíšil Matěj
 
Fröhlich Jan
6:0, 6:2
 
 
 
Burda Oliver Petr
6:0, 4:6, 6:4
 
Duda Adam
6:4, 6:3
 
Brázda Filip
6:2, 5:7, 6:2
 
Rašín Jakub
6:1, 7:5
 
 
6:4, 6:2
 
Klimas Jan
 
Holub Lukáš J.
7:6 (1), 6:7 (10), 6:4
 
 
 
Bureš Oliver
6:3, 6:1
 
Šafrata David
6:1, 6:2
 
Zerai Rayen
6:0, 6:1
 
Fröhlich Max
2:6, 6:4, 6:2
 
 
6:0, 6:1
 
Rosický Jan
 
Petrofský David
6:3, 6:1
 
 
 
Vaněk Daniel
6:3, 6:0
 
Kozel Aleš
6:2, 6:1
 
Tuša Robert
6:7 (6), 6:4, 6:2
 
Kralik Florian
6:4, 6:2
 
 
6:2, 6:2
 
Leipner Petr
 
Rozhodčí turnaje: Šátral Jan (platná licence AV do 31.12.2022)
Poznámka pořadatele:

Děkuju hráčům a rodičům za velkou dávku trpělivosti,což pomohlo ke klidnému průběhu deštivého turnaje.Šátral

Počet účastníků47
NasazeníBH
Soukup Adam 4035
Leipner Petr 4235
Fiala Martin 4435
Klimas Jan 5130
Stauch Daniel 5630
Holub Lukáš J. 5630
Bien Daniel 5925
Beránek Ondřej 6625
Kategorie : 12Součet BH: 245
Kódové číslo akce: 512241

Klimas Jan - Kučera Jonáš
 
 
 
Valenta Ondřej - Kralik Florian
6:2, 7:6 (3)
 
Prokeš Bedřich - Řehák Adam
7:5, 7:6 (5)
 
Zerai Rayen - Blaška Sebastian
6:2, 0:6, 1:0 (5)
 
 
 
 
6:0, 6:2
 
Fröhlich Jan - Fröhlich Max
 
Sedlář Josef - Holub Lukáš J.
7:5, 6:0
 
 
 
Kozlovský Matyáš - Čepl Filip
6:1, 6:2
 
Škrlík Mathias - Grois Ondřej
3:6, 6:1, 1:0 (12)
 
Zachař Jan - Kozel Aleš
6:1, 6:4
 
 
 
 
6:0, 6:0
 
Rosický Jan - Pospíšil Matěj
 
Beránek Ondřej - Doskočil Martin
6:1, 6:1
 
 
 
 
6:0, 7:6 (1)
 
Derenin Matyáš - Rašín Jakub
 
Chodora Radek - Tuša Robert
6:2, 6:2
 
Adam Matěj - Šmejkal Šimon
6:2, 6:2
 
 
6:1, 6:1
 
Bien Daniel - Stauch Daniel
 
Klofáč Tobiáš - Petrofský David
6:3, 6:2
 
 
 
 
6:3, 6:4
 
Duda Adam - Svoboda Josef
 
Raštica Jan - Čepelík Matouš
6:4, 1:6, 1:0 (8)
 
Silbernágl Kryštof - Soumar Matyáš
6:1, 6:3
 
 
6:3, 6:4
 
Fiala Martin - Leipner Petr
 
Rozhodčí turnaje: Šátral Jan (platná licence AV do 31.12.2022)
Počet dvojic20
NasazeníBH
Kučera Jonáš 3245
Leipner Petr 4235
Fiala Martin 4435
Klimas Jan 5130
Holub Lukáš J. 5630
Stauch Daniel 5630
Bien Daniel 5925
Beránek Ondřej 6625
Kategorie : 12Součet BH: 255
Kódové číslo akce: 514241

Kvalifikace
Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Horák Filip14.01.2006I.ČLTK Praha
Krupa Lukáš04.11.2006TK PRECHEZA Přerov o.s.
Sklenička Štěpán25.07.2007TK Sparta Praha
Kalousek Kryštof20.02.2006TC Ostrava Nová Ves
Wygona Jan Karol31.05.2007TK Na Dolině o.s.
Šmejcký Jakub09.02.2008I.ČLTK Praha
Duchoň Daniel12.06.2006LTC Humpolec

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Svoboda Josef25.10.2008TK AGROFERT Prostějov