Český tenisový svaz

Zachař Jan

Datum narození:
16.01.2007
Platnost reg. do:
17.10.2020
Klub:
TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2018
TK SPORTCENTRUM Mladá Bol
337 (12)
 
 
 
2019
TK SPORTCENTRUM Mladá Bol
237 (15)
863 (3)
 
 
2020
TK SPORTCENTRUM Mladá Bol
124 (1)
339 (9)
 
 

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
26 - III. třída B
16.6.2019 NT 22.6.2019, TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav - TENNIS CENTRE Kosmonosy
1
2.
26 - III. třída B
23.6.2019 NT 30.6.2019, TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav - TJ LTC Poděbrady B
1
 Družstva celkem (2hra)
2
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
4
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
4

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
26 - III. třída B
16.6.2019 NT 22.6.2019, TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav - TENNIS CENTRE Kosmonosy
1
2.
26 - III. třída B
23.6.2019 NT 30.6.2019, TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav - TJ LTC Poděbrady B
1
 Družstva celkem (4hra)
2
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
4
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
4
31.08.2019

TJ TK Neratovice (C - 200), K: 4/5

16>8 Zachař, Rašín - Kuba, Malý 6:3, 6:2
8>4 Burda, Rieser - Zachař, Rašín 6:3, 6:4
získané body: 7 b.

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
32 - I. třída B
8.6.2019 NT 16.6.2019, Slavoj Český Brod B - TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav
1
2.
32 - I. třída B
11.5.2019 NT 26.5.2019, TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav - TJ LTC Poděbrady
4
3.
32 - I. třída B
27.4.2019 NT 5.5.2019, TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav - Tenisový klub Benátky nad Jizerou
1
4.
32 - I. třída B
25.5.2019 NT 9.6.2019, LTC Kolín - TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav
1
5.
32 - I. třída B
15.6.2019 NT 23.6.2019, TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav - LTC Houštka
1
6.
32 - I. třída B
22.6.2019 NT 29.6.2019, I. ČLTPK Čerčany - TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav
1
1.
34 - II. třída B
4.5.2019 NT 12.5.2019, TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav B - TJ Jiskra Zruč n.Sáz.
0
 Družstva celkem (2hra)
9
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
24
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
21

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
32 - I. třída B
8.6.2019 NT 16.6.2019, Slavoj Český Brod B - TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav
7
2.
32 - I. třída B
11.5.2019 NT 26.5.2019, TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav - TJ LTC Poděbrady
4
3.
32 - I. třída B
27.4.2019 NT 5.5.2019, TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav - Tenisový klub Benátky nad Jizerou
1
4.
32 - I. třída B
25.5.2019 NT 9.6.2019, LTC Kolín - TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav
1
5.
32 - I. třída B
15.6.2019 NT 23.6.2019, TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav - LTC Houštka
0
6.
32 - I. třída B
22.6.2019 NT 29.6.2019, I. ČLTPK Čerčany - TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav
2
1.
34 - II. třída B
4.5.2019 NT 12.5.2019, TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav B - TJ Jiskra Zruč n.Sáz.
0
 Družstva celkem (4hra)
15
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
24
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
21
09.02.2019

LTK Liberec (C - 400), K: 5/5

16>8 Kreysa Jan- Zachař Jan6:3, 4:6, 1:0 (7)
získané body: 0 b.
29.06.2019

LTK Liberec (B - 300), K: 10/10

16>8 Köhler, Kreysa - Kvapil, Zachař 2:6, 6:1, 1:0 (11)
získané body: 0 b.

Mladší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
40 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
9.6.2019 NT 15.6.2019, TK Bohutín, z.s. - TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav
6
2.
40 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
16.6.2019 NT 22.6.2019, TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav - TK Neridé
0
3.
40 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
12.5.2019 NT 25.5.2019, Open Tennis Club - TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav
20
4.
40 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
28.4.2019 NT 4.5.2019, TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav - Lokomotiva Beroun
12
5.
40 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
26.5.2019 NT 8.6.2019, TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav - WILSON Tenis Centrum
0
 Družstva celkem (2hra)
38
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
62
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
62

Mladší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
40 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
9.6.2019 NT 15.6.2019, TK Bohutín, z.s. - TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav
4
2.
40 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
16.6.2019 NT 22.6.2019, TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav - TK Neridé
0
3.
40 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
12.5.2019 NT 25.5.2019, Open Tennis Club - TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav
11
4.
40 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
28.4.2019 NT 4.5.2019, TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav - Lokomotiva Beroun
9
5.
40 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
26.5.2019 NT 8.6.2019, TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav - WILSON Tenis Centrum
0
 Družstva celkem (4hra)
24
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
62
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
62