Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  Mistrovství ČR mladšího žactva
Pořadatel:  ČTS
Datum:  01.-06.07.
Věk. kategorie:  mladší žactvo
Raštica Jan
 
 
 
Čank Tobiáš
6:1, 6:3
 
Krechler Daniel
6:2, 6:2
 
Zeman Jakub
6:4, 6:3
 
Hloušek František
7:5, 6:4
 
 
7:6 (6), 6:2
 
Ladman Filip
 
Majc Mário
7:6 (2), 6:1
 
 
 
Svoboda Josef
7:6, 7:6
 
Wirgler Tomáš
6:2, 6:2
 
Martínek Jakub
6:2, 6:3
 
Fencl Tomáš
2:6, 6:4, 6:2
 
 
6:1, 6:1
 
Sýkora Jan
 
Komínek Kryštof
6:2, 6:1
 
 
 
Majera Denis
6:2, 6:2
 
Ježek Vojtěch
6:2, 6:1
 
Střílka Sven
7:6 (4), 6:3
 
Vaněk Daniel
6:2, 7:5
 
 
6:1, 7:6 (3)
 
Kusý Jakub
 
Rojíček Daniel
6:1, 0:6, 6:3
 
 
 
Köhler Matěj
6:4, 6:3
 
Fejka Matěj
6:3, 6:0
 
Fojtů Lukas
6:4, 6:2
 
Dymák Filip
7:5, 6:2
 
 
6:3, 2:6, 6:2
 
Psota Jan
 
Žiška Štěpán
6:1, 6:3
 
 
 
Rakouš Michal
6:0, 6:0
 
Holub Jakub
6:3, 6:3
 
Martínek Tobiáš
6:3, 2:6, 6:1
 
Lebiš Josef
6:4, 4:6, 6:3
 
 
3:6, 6:1, 6:1
 
Krejčí Tomáš
 
Žahour Richard
6:3, 6:1
 
 
 
Lvovský Albert
6:3, 6:1
 
Šimek Kristián
6:3, 6:2
 
Čech Marek
6:2, 6:0
 
Duda Adam
6:3, 6:2
 
 
7:5, 6:2
 
Škrlík Mathias
 
Brückner David
7:6 (6), 6:2
 
 
 
Techlovský Tomáš
6:2, 6:2
 
Sloboda Leon
6:3, 6:1
 
Horák Adam
6:2, 6:1
 
Dujka Dominik
6:1, 7:6
 
 
6:3, 3:6, 6:3
 
Kotrc Aleš
 
Hrubý Václav
6:2, 6:2
 
 
 
Macháček David
6:2, 7:6 (5)
 
Kreysa Jan
6:1, 7:5
 
Klimša Ondřej
6:1, 6:0
 
Mutl Antonín
6:0, 6:3
 
 
6:1, 6:4
 
Čepelík Matouš
 
Rozhodčí turnaje: Kouřil Milan (platná licence A do 31.12.2020)
Počet účastníků48
NasazeníBH
Raštica Jan 660
Čepelík Matouš 960
Škrlík Mathias 1060
Komínek Kryštof 1460
Brückner David 1560
Psota Jan 2760
Žiška Štěpán 2945
Sýkora Jan 3445
Kategorie : 15Součet BH: 450
Kódové číslo akce: 712700

Raštica Jan - Čepelík Matouš
 
 
 
Krechler Daniel - Ježek Vojtěch
6:0, 6:0
 
Hloušek František - Majera Denis
2:6, 7:6 (1), 1:0 (11)
 
Fejka Matěj - Krejčí Tomáš
6:0, 6:0
 
 
 
 
6:3, 6:2
 
Rojíček Daniel - Klimša Ondřej
 
Psota Jan - Kotrc Aleš
6:2, 6:4
 
 
 
Horák Adam - Střílka Sven
6:1, 6:2
 
Kreysa Jan - Kusý Jakub
6:1, 6:2
 
Čank Tobiáš - Čech Marek
6:1, 6:3
 
Dymák Filip - Šimek Kristián
6:1, 7:6 (2)
 
 
7:5, 6:4
 
Sýkora Jan - Martínek Tobiáš
 
Ladman Filip - Vaněk Daniel
6:1, 7:6 (5)
 
 
 
Lvovský Albert - Mutl Antonín
6:0, 6:3
 
Martínek Jakub - Fencl Tomáš
6:7 (6), 6:3, 1:0 (6)
 
Macháček David - Lebiš Josef
6:3, 6:1
 
Rakouš Michal - Sloboda Leon
6:0, 6:1
 
 
6:2, 6:4
 
Hrubý Václav - Majc Mário
 
Svoboda Josef - Žiška Štěpán
6:4, 6:7 (3), 1:0 (6)
 
 
 
Žahour Richard - Zeman Jakub
6:4, 6:3
 
Dujka Dominik - Wirgler Tomáš
6:3, 6:4
 
Duda Adam - Fojtů Lukas
6:2, 3:6, 1:0 (3)
 
Holub Jakub - Techlovský Tomáš
6:0, 6:0
 
 
6:3, 6:7 (7), 1:0 (7)
 
Brückner David - Komínek Kryštof
 
Rozhodčí turnaje: Kouřil Milan (platná licence A do 31.12.2020)
Poznámka pořadatele: semifinále čtyřhry 13.00
Počet dvojic23
NasazeníBH
Raštica Jan 660
Čepelík Matouš 960
Komínek Kryštof 1460
Brückner David 1560
Psota Jan 2760
Žiška Štěpán 2945
Sýkora Jan 3445
Majc Mário 3545
Kategorie : 15Součet BH: 435
Kódové číslo akce: 714700

Tisková PDF verze hracího plánu