Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Pořadatel:  TK Konstruktiva, z.s.
Datum:  12.-15.08.
Věk. kategorie:  mladší žactvo
Petrofský David
 
 
 
Lvovský Albert
6:2, 6:1
 
Kollert Jonáš
6:4, 6:1
 
Střílka Sven
6:2, 6:2
 
Köhler Matěj
6:4, 6:3
 
 
7:5, 6:2
 
Sedlatý Matěj
 
Duda Adam
7:5, 7:5
 
 
 
Kunst Filip
6:3, 7:5
 
Ploc Matouš
6:3, 6:1
 
Chipashvili Giorgi
6:1, 6:3
 
Dymák Filip
scr.
 
 
6:2, 7:5
 
Kotrc Aleš
 
Doskočil Martin
6:2, 6:0
 
 
 
Sirotek Oskar
6:0, 6:0
 
Jurman Alexander
6:1, 6:2
 
Kusý Jakub
6:0, 6:0
 
Dzúr Štěpán
6:1, 6:1
 
 
scr.
 
Holub Jakub
 
Reitinger David
6:0, 6:3
 
 
 
Kučírek Daniel
7:5, 6:0
 
Rychnavský Jonáš
6:4, 6:1
 
Jumar Jakub
6:1, 6:2
 
Braun Denis
6:4, 7:5
 
 
6:4, 6:0
 
Derenin Matyáš
 
Hanke Max
6:3, 3:6, 6:3
 
 
 
Jandourek Filip
6:2, 6:0
 
Císař  Otakar
3:6, 6:4, 6:0
 
Sniegoň David
6:1, 6:1
 
Černovický Jakub
7:6 (3), 1:6, 6:2
 
 
6:3, 6:2
 
Červenka Matěj
 
Martinovič Filip
6:2, 4:6, 6:4
 
 
 
Pešta Richard
6:3, 6:1
 
Dzúr Jan
6:2, 7:5
 
Svoboda Patrik
6:4, 1:6, 6:2
 
Eversfield Tomáš
4:6, 6:4, 5:1, scr.
 
 
6:2, 1:0, scr.
 
Krejčí Matyáš
 
Kubec Filip
6:2, 6:1
 
 
 
Kotrba Adam
scr.
 
Hubač Marek
6:2, 6:4
 
Jirásek Milan
6:0, 6:3
 
Mróz Lukáš
6:4, 7:6 (3)
 
 
6:2, 6:1
 
Fojtů Lukas
 
Martínek Tobiáš
6:3, 6:1
 
 
 
Buchanevyč Vladislav
7:6 (4), 6:2
 
Korolenko Kirill
6:1, 7:6 (2)
 
Voldřich Oliver
6:0, 6:0
 
Klíma Max
6:2, 6:0
 
 
6:1, 6:2
 
Komínek Kryštof
 
Poznámka pořadatele: Finálový zápas se se bude hrát 10:00.
Počet účastníků48
NasazeníBH
Petrofský David 5535
Komínek Kryštof 6135
Doskočil Martin 7630
Krejčí Matyáš 9830
Kotrc Aleš 9930
Hanke Max 10130
Kubec Filip 10225
Derenin Matyáš 11925
Kategorie : 10Součet BH: 240
Kódové číslo akce: 712196

Komínek Kryštof - Šmejcký Jakub
 
 
 
Dzúr Štěpán - Císař  Otakar
7:5, 4:6, 1:0 (8)
 
Hanke Max - Kollert Jonáš
6:2, 6:3
 
Jumar Jakub - Pešta Richard
7:5, 6:3
 
 
 
 
6:1, 7:5
 
Martinovič Filip - Mróz Lukáš
 
Duda Adam - Kotrc Aleš
6:1, 5:7, 1:0 (5)
 
 
 
 
6:2, 7:5
 
Střílka Sven - Fojtů Lukas
 
Ploc Matouš - Dymák Filip
6:1, 4:6, 1:0 (7)
 
 
 
 
6:0, 3:6, 1:0 (8)
 
Kusý Jakub - Ladman Filip
 
Jurman Alexander - Sniegoň David
7:6 (2), 1:6, 1:0 (15)
 
 
 
 
0:6, 6:2, 1:0 (8)
 
Sirotek Oskar - Chipashvili Giorgi
 
Korolenko Kirill - Rychnavský Jonáš
6:1, 6:3
 
Hubač Marek - Jandourek Filip
6:3, 6:7 (4), 1:0 (9)
 
 
6:2, 6:0
 
Derenin Matyáš - Krejčí Matyáš
 
Klíma Max - Köhler Matěj
7:5, 6:2
 
 
 
 
6:3, 6:2
 
Lvovský Albert - Černovický Jakub
 
Dzúr Jan - Kučírek Daniel
7:6 (6), 7:5
 
Svoboda Patrik - Kunst Filip
6:3, 6:3
 
 
6:3 (6)
 
Petrofský David - Sedlatý Matěj
 
Počet dvojic19
NasazeníBH
Šmejcký Jakub 4745
Petrofský David 5535
Komínek Kryštof 6135
Krejčí Matyáš 9830
Kotrc Aleš 9930
Hanke Max 10130
Derenin Matyáš 11925
Sedlatý Matěj 12225
Kategorie : 10Součet BH: 255
Kódové číslo akce: 714196

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Růžička Jan16.11.2007Sport club Na Zámečku

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Šmejcký Jakub09.02.2008I.ČLTK Praha
Ladman Filip01.01.2009TK Olymp Praha