Český tenisový svaz
Název:
Wilson Cup
Datum:
30.11-01.12.
Pořadatel:
WILSON Tenis Centrum (C - 500)
Kódové číslo:
706006
Dvorců + povrch:
4 koberec
Míče:
Wilson
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
16
Prezentace v
do 18:00 hod.
Kontaktní osoba:
Mgr. Šimek Roman
Modletice 108
251 70 Praha-východ
Tel. (1):
603797269
E-mail:
recepce@wilsoncentrum.cz

Poznámka pořadatele:

Prosíme sms prezentaci v průběhu pátku, nejpozději do 17:30.
Cca v 19:00 bude zveřejněn hrací plán.
Těšíme se na Vaši účast!
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Papavasiliu Nikolaos 11.08.2009 Tennis Hill Havířov o.s.
117
25
 
 
04.11.2019 09:33:46
2.
Kollert Jonáš 23.07.2008 TK Neridé
130
25
 
 
01.11.2019 15:46:01
3.
Červenka Matěj 04.06.2008 TKX Tennis Team Krupka z.s.
130
25
 
 
04.11.2019 13:08:46
4.
Svoboda Patrik 14.08.2009 I.ČLTK Praha
133
20
 
 
01.11.2019 07:15:19
5.
Černovický Jakub 20.12.2008 TK Neridé
136
20
 
 
16.11.2019 20:48:10
6.
Vágner Dominik 25.08.2009 TC Dvůr Králové, z.s.
150
20
 
 
17.11.2019 21:16:45
7.
Šára Dominik 06.01.2009 WILSON Tenis Centrum
161
20
 
 
19.11.2019 19:01:04
8.
Tikovský Jakub 14.01.2008 Sportclub Řevnice, z.s.
165
20
 
 
06.11.2019 08:49:24
9.
Laššan Radek 10.08.2009 TC BORS CLUB-STK Břeclav
169
20
 
 
17.11.2019 15:20:38
10.
Vomela Tomáš 20.02.2009 HTK Třebíč
178
20
 
 
12.11.2019 17:02:28
11.
Buchanevyč Vladislav 22.09.2008 SK Aritma Praha
180
20
 
 
18.11.2019 10:44:02
12.
Nekovář Max 29.09.2009 WILSON Tenis Centrum
185
20
 
 
01.11.2019 09:59:42
13.
Macinauer Dan 11.03.2009 TK Neridé
333
12
 
volná karta
01.11.2019 11:33:58
14.
Manhart Jakub 18.08.2010 TJ Sokol Vysočany
1939
1
 
volná karta
03.11.2019 18:19:39
15.
Růžička David 26.02.2010 Sport club Na Zámečku
1939
1
 
volná karta
04.11.2019 09:54:01
16.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta

Náhradníci

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Škopek David 17.05.2009 TK Škoda Plzeň z.s.
196
15
 
 
18.11.2019 08:44:36
2.
Germala Darius 15.08.2009 SK HAMR, z.s.
214
15
 
 
19.11.2019 13:34:52
3.
Furlet Roman 19.08.2008 TK Ústí n.Labem
229
15
 
 
04.11.2019 14:56:30
4.
Sirotek Oskar 22.11.2008 TJ Spoje Praha
232
15
 
 
01.11.2019 13:32:50
5.
Vedral Tomáš 05.07.2008 TENIS Klánovice
235
15
 
 
02.11.2019 11:20:48
6.
Jandourek Filip 08.04.2008 TK Konstruktiva, z.s.
235
15
 
 
18.11.2019 09:54:42
7.
Kozák Pavel 10.01.2008 Severočeská tenisová o.s.
256
15
 
 
05.11.2019 23:30:19
8.
Šmíd Martin 02.10.2009 TK Pernštýn 1897 Pardubice
261
15
 
 
01.11.2019 03:35:07
9.
Hrabánek Jan 25.02.2009 Slavoj Český Brod
294
12
 
 
10.11.2019 15:43:05
10.
Staněk jiří 22.06.2008 TK Radošovice
308
12
 
 
02.11.2019 13:25:28
11.
Hrnčíř Jakub 30.10.2009 TENIS Klánovice
310
12
 
 
31.10.2019 23:48:11
12.
Ambrož Bruno 25.12.2008 Tenisová škola Lucie Hradecké z.s.
310
12
 
 
14.11.2019 11:16:49
13.
Vokroj Marek 10.10.2009 LTC Modřany 2005
343
12
 
 
01.11.2019 07:33:13
14.
Mráz Jakub 17.05.2009 Tenisová škola Lucie Hradecké z.s.
350
12
 
 
11.11.2019 12:29:29
15.
Ochman Tomas 30.09.2009 TK Spartak Jihlava
409
12
 
 
04.11.2019 09:43:27
16.
Zapletal Ondřej 22.04.2008 TK SK Dobrá Voda u Č.B.
415
12
 
 
02.11.2019 11:26:00
17.
Stoyanov Daniel 10.03.2009 TC ESO Praha z.s.
431
12
 
 
03.11.2019 15:17:12
18.
Svoboda Josef 15.09.2009 Lokomotiva Zdice
480
9
 
 
31.10.2019 23:51:54
19.
Šulc Matěj 18.07.2009 Lob S.A. Bohnice, zs
508
9
 
 
07.11.2019 16:33:09
20.
Kapusta Jakub 04.02.2008 TO Sokol Nehvizdy
691
6
 
 
01.11.2019 00:31:36
21.
Kafka Lukáš 20.04.2009 Lokomotiva Zdice
767
6
 
 
04.11.2019 17:56:00
22.
Šmehýl Dávid 26.10.2008 TK Písnice
1055
4
 
 
01.11.2019 01:07:24
23.
Miller Filip 15.10.2009 TCD Donovalská
1146
4
 
 
07.11.2019 19:02:05
24.
Červenák Nikolas 17.09.2009 TCD Donovalská
1556
3
 
 
06.11.2019 21:02:43
25.
Pšeničnyj Dmitrij 23.04.2010 I.ČLTK Praha
1939
1
 
 
31.10.2019 23:38:33
26.
Jedlička David 28.03.2010 F.H.TK Dobřichovice
1939
1
 
 
31.10.2019 23:39:39
27.
Hendrych Alex 07.03.2010 TK Čelákovice
1939
1
 
 
31.10.2019 23:42:46
28.
Šimek Kristián 20.08.2010 TK Olymp Praha
1939
1
 
 
31.10.2019 23:43:51
29.
Fiala Vojtěch 20.09.2010 Lokomotiva Zdice
1939
1
 
 
01.11.2019 00:03:13
30.
Rakouš Michal 19.08.2010 TK AGROFERT Prostějov
1939
1
 
 
01.11.2019 00:06:02
31.
Stehlik Vilém 29.01.2010 SK Meteor Praha
1939
1
 
 
01.11.2019 00:08:03
32.
Dufek Pavel Oliver 24.05.2010 TK Hlinsko
1939
1
 
 
01.11.2019 00:11:07
33.
Šindelka Adam 06.01.2010 ŽLTC Brno
1939
1
 
 
01.11.2019 00:18:46
34.
Bílek Dominik 22.11.2010 TO Sokol Nehvizdy
1939
1
 
 
01.11.2019 06:31:01
35.
Plecháč Šimon 01.11.2010 TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav
1939
1
 
 
01.11.2019 18:43:38
36.
Šturma Sebastian 23.08.2010 TENIS Klánovice
1939
1
 
 
01.11.2019 23:12:15
37.
Buldra Jan 20.02.2010 Sport club Na Zámečku
1939
1
 
 
04.11.2019 11:07:34
38.
Šimek Dominik 01.06.2009 TK Sparta Praha
1939
1
 
 
04.11.2019 11:57:10
39.
Jakeš Michael 08.06.2010 LTC Panorama Teplice
1939
1
 
 
06.11.2019 11:02:03
40.
Vejsada David 06.07.2010 TGC Kunratice
1939
1
 
 
15.11.2019 11:20:12

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Haltuf Daniel 08.01.2010 TJ Spoje Praha
1939
1
 
odhlášeno hráčem
01.11.2019 11:19:07
2.
Švec Daniel 26.01.2010 TK Sokol Horní Počernice,p.s.
1939
1
 
odhlášeno hráčem
01.11.2019 12:12:38
3.
Sviták Matěj 09.06.2010 TENIS-CENTRUM DTJ HK
1939
1
 
odhlášeno hráčem
01.11.2019 16:16:42
4.
Jourdren Philippe 29.01.2010 TJ Spoje Praha
1939
1
 
odhlášeno hráčem
02.11.2019 23:15:17
5.
Mikeš Marek 07.07.2010 TK SB Světlá n.Sáz.
1939
1
 
odhlášeno hráčem
03.11.2019 20:37:45
6.
Turek Ondřej 08.07.2010 TJ Republikán
1939
1
 
odhlášeno hráčem
06.11.2019 17:12:26
7.
Trunda Jakub 12.08.2008 SK Véska
536
9
 
odhlášeno hráčem
08.11.2019 04:51:20
8.
Kovář Josef 21.10.2010 SK Meteor Praha
1939
1
 
odhlášeno hráčem
09.11.2019 10:27:59
9.
Krisman Vojtěch 01.05.2010 TK Slavia Plzeň
1939
1
 
odhlášeno hráčem
11.11.2019 16:42:22
10.
Forejtek Matyas 09.04.2009 Sokol Královice
1055
4
 
odhlášeno hráčem
13.11.2019 14:00:49
11.
Techlovský Tomáš 19.04.2010 TK Olymp Praha
1939
1
 
odhlášeno hráčem
14.11.2019 09:10:49
12.
Baar Patrik 12.01.2010 TENIS Klánovice
1939
1
 
odhlášeno hráčem
19.11.2019 15:23:14
13.
Severýn Václav 19.06.2008 Lob S.A. Bohnice, zs
285
12
 
odhlášeno hráčem
19.11.2019 20:44:12
14.
ĎARMEK JOSEF 09.06.2008 TK Ruzyně Praha
973
6
 
odhlášeno hráčem
20.11.2019 14:56:29
15.
Maršík Matyáš 31.12.2010 TK Česká Třebová, z.s.
1939
1
 
odhlášeno hráčem
20.11.2019 20:35:14
16.
Hnátek Marek 09.02.2010 TJ Republikán
1939
1
 
odhlášeno hráčem
20.11.2019 23:17:02
17.
Krušina David 23.09.2010 TJ Republikán
1939
1
 
odhlášeno hráčem
21.11.2019 22:06:19
18.
Chmelař Marek 09.07.2010 Tenis Banka Praha
1939
1
 
odhlášeno hráčem
22.11.2019 11:11:20
19.
Šubert Daniel 14.10.2009 Severočeská tenisová o.s.
327
12
 
odhlášeno hráčem
22.11.2019 11:41:31