Český tenisový svaz

Hrabánek Jan

Datum narození:
25.02.2009
Platnost reg. do:
02.11.2020
Klub:
Slavoj Český Brod
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2020
Slavoj Český Brod
294 (12)
818 (3)
 
 

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
38 - III. třída D
4.5.2019 NT 12.5.2019, TO Sokol Nehvizdy - Slavoj Český Brod C
1
2.
38 - III. třída D
8.6.2019 NT 16.6.2019, Sparta Kutná Hora - Slavoj Český Brod C
1
3.
38 - III. třída D
11.5.2019 NT 26.5.2019, TK PTA Kolín A - Slavoj Český Brod C
1
4.
38 - III. třída D
27.4.2019 NT 5.5.2019, Slavoj Český Brod C - TJ Jiskra Zruč n.Sáz. B
1
5.
38 - III. třída D
25.5.2019 NT 9.6.2019, Slavoj Český Brod C - Slavoj Žiželice B
1
6.
38 - III. třída D
15.6.2019 NT 23.6.2019, Slavoj Český Brod C - TK Čáslav
1
7.
38 - III. třída D
22.6.2019 NT 29.6.2019, TK PTA Kolín B - Slavoj Český Brod C
1
 Družstva celkem (2hra)
7
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
12
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
8

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
38 - III. třída D
4.5.2019 NT 12.5.2019, TO Sokol Nehvizdy - Slavoj Český Brod C
1
2.
38 - III. třída D
8.6.2019 NT 16.6.2019, Sparta Kutná Hora - Slavoj Český Brod C
0
3.
38 - III. třída D
11.5.2019 NT 26.5.2019, TK PTA Kolín A - Slavoj Český Brod C
0
4.
38 - III. třída D
27.4.2019 NT 5.5.2019, Slavoj Český Brod C - TJ Jiskra Zruč n.Sáz. B
1
5.
38 - III. třída D
25.5.2019 NT 9.6.2019, Slavoj Český Brod C - Slavoj Žiželice B
1
6.
38 - III. třída D
15.6.2019 NT 23.6.2019, Slavoj Český Brod C - TK Čáslav
1
7.
38 - III. třída D
22.6.2019 NT 29.6.2019, TK PTA Kolín B - Slavoj Český Brod C
1
 Družstva celkem (4hra)
5
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
12
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
8

Mladší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
01.12.2018, Linhart cup

Sportovní centrum Linhart (C - 400), K: 5/5

0
2
15.12.2018, SPORT ADVANTAGE CUP

TO Sokol Nehvizdy (C - 400), K: 4/5

0
3
21.12.2018, Linhart cup

Sportovní centrum Linhart (C - 400), K: 7/7

0
4
26.12.2018

Slavoj Český Brod (C - 400), K: 5/5

0
5
29.12.2018, Tenis Cibulka Cup

Tenis Cibulka (C - 400), K: 6/5

14
6
11.01.2019, Linhart cup

Sportovní centrum Linhart (C - 400), K: 4/4

7
7
19.01.2019, VYSOČANSKÝ POHÁR

TJ Sokol Vysočany (C - 400), K: 6/6

0
8
25.01.2019, Linhart cup

Sportovní centrum Linhart (C - 400), K: 4/4

0
9
09.02.2019, Wilson Tempo Cup

Tempo Praha (C - 400), K: 5/5

0
10
16.02.2019, TC HEAD VESTEC

1. Vestecká sportovní o.s. (C - 400), K: 6/5

0
11
23.02.2019, PTA Wilson Cup

TK PTA Kolín (C - 400), K: 4/4

10
12
16.03.2019, Tenis Cibulka Cup

Tenis Cibulka (C - 400), K: 5/5

7
13
23.03.2019, Poděbradský pohár 2019

TJ LTC Poděbrady (C - 400), K: 5/5

0
14
20.04.2019, Okresní přebory Kolín

Slavoj Český Brod (P - 200), K: 4/4

10
15
01.06.2019, Energon open

Tenis Dobříš (C - 200), K: 5/5

15
16
26.06.2019, Letní pohár

TK Lokomotiva Plzeň z.s. (C - 200), K: 5/5

0
17
29.06.2019

Slavoj Český Brod (C - 200), K: 4/4

10
18
06.07.2019, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (C - 200), K: 4/4

0
19
03.08.2019, Světový pohár

TJ Jiskra Třeboň, z.s. - oddíl tenisu (C - 200), K: 5/5

10
20
10.08.2019

TK Benešov (C - 200), K: 4/4

0
21
17.08.2019, CHOMUTOVSKÝ POHÁR

TK Chomutov (C - 300), K: 4/4

0
22
28.09.2019, PRINCE tour

Sparta Kutná Hora (C - 200), K: 5/5

10
23
29.03.2019, Linhart cup

Sportovní centrum Linhart (C - 400), K: -/5

-
 Jednotlivci celkem
93/22

Mladší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
01.12.2018, Linhart cup

Sportovní centrum Linhart (C - 400), K: 5/5

10
2
15.12.2018, SPORT ADVANTAGE CUP

TO Sokol Nehvizdy (C - 400), K: 4/5

10
3
21.12.2018, Linhart cup

Sportovní centrum Linhart (C - 400), K: 7/7

0
4
26.12.2018

Slavoj Český Brod (C - 400), K: 5/5

15
5
29.12.2018, Tenis Cibulka Cup

Tenis Cibulka (C - 400), K: 6/5

7
6
11.01.2019, Linhart cup

Sportovní centrum Linhart (C - 400), K: 4/4

10
7
19.01.2019, VYSOČANSKÝ POHÁR

TJ Sokol Vysočany (C - 400), K: 6/6

0
8
25.01.2019, Linhart cup

Sportovní centrum Linhart (C - 400), K: 4/4

15
9
09.02.2019, Wilson Tempo Cup

Tempo Praha (C - 400), K: 5/5

7
10
16.02.2019, TC HEAD VESTEC

1. Vestecká sportovní o.s. (C - 400), K: 6/5

10
11
23.02.2019, PTA Wilson Cup

TK PTA Kolín (C - 400), K: 4/4

0
12
16.03.2019, Tenis Cibulka Cup

Tenis Cibulka (C - 400), K: 5/5

0
13
23.03.2019, Poděbradský pohár 2019

TJ LTC Poděbrady (C - 400), K: 5/5

10
14
20.04.2019, Okresní přebory Kolín

Slavoj Český Brod (P - 200), K: 4/4

10
15
01.06.2019, Energon open

Tenis Dobříš (C - 200), K: 5/5

0
16
26.06.2019, Letní pohár

TK Lokomotiva Plzeň z.s. (C - 200), K: 5/5

15
17
29.06.2019

Slavoj Český Brod (C - 200), K: 4/4

15
18
06.07.2019, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (C - 200), K: 4/4

15
19
03.08.2019, Světový pohár

TJ Jiskra Třeboň, z.s. - oddíl tenisu (C - 200), K: 5/5

20
20
10.08.2019

TK Benešov (C - 200), K: 4/4

10
21
17.08.2019, CHOMUTOVSKÝ POHÁR

TK Chomutov (C - 300), K: 4/4

15
22
28.09.2019, PRINCE tour

Sparta Kutná Hora (C - 200), K: 5/5

15
23
29.03.2019, Linhart cup

Sportovní centrum Linhart (C - 400), K: -/5

0
 Jednotlivci celkem
209/23
10.08.2019

TK Benešov (C - 200), K: 4/4

8>4 Hrabánek, Hrabánek - Bláha, Vašta 6:1, 6:1
4>2 Hrabánek, Hrabánek - Horák, Virag 6:1, 6:1
2>1 Trázník, Vaigl - Hrabánek, Hrabánek 6:3, 6:4
získané body: 10 b.

Mladší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
42 - I. třída B
5.5.2019 NT 11.5.2019, LTC Mladá Boleslav o.s. - Slavoj Český Brod
9
2.
42 - I. třída B
9.6.2019 NT 15.6.2019, Slavoj Český Brod - TJ LTC Poděbrady
1
3.
42 - I. třída B
16.6.2019 NT 22.6.2019, LTC Houštka - Slavoj Český Brod
0
4.
42 - I. třída B
12.5.2019 NT 25.5.2019, Slavoj Český Brod - LTC Kolín
4
5.
42 - I. třída B
23.6.2019 NT 30.6.2019, TK Benešov - Slavoj Český Brod
0
6.
42 - I. třída B
28.4.2019 NT 4.5.2019, Slavoj Český Brod - TK Čelákovice
0
7.
42 - I. třída B
26.5.2019 NT 8.6.2019, TK Radošovice - Slavoj Český Brod
0
 Družstva celkem (2hra)
14
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
50
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
43

Mladší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
42 - I. třída B
5.5.2019 NT 11.5.2019, LTC Mladá Boleslav o.s. - Slavoj Český Brod
9
2.
42 - I. třída B
9.6.2019 NT 15.6.2019, Slavoj Český Brod - TJ LTC Poděbrady
3
3.
42 - I. třída B
16.6.2019 NT 22.6.2019, LTC Houštka - Slavoj Český Brod
7
4.
42 - I. třída B
12.5.2019 NT 25.5.2019, Slavoj Český Brod - LTC Kolín
4
5.
42 - I. třída B
23.6.2019 NT 30.6.2019, TK Benešov - Slavoj Český Brod
0
6.
42 - I. třída B
28.4.2019 NT 4.5.2019, Slavoj Český Brod - TK Čelákovice
6
7.
42 - I. třída B
26.5.2019 NT 8.6.2019, TK Radošovice - Slavoj Český Brod
7
 Družstva celkem (4hra)
36
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
50
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
43