Český tenisový svaz
Název:
A2 I - TEC cup 2019
Datum:
20.-24.05.
Pořadatel:
TK Havířov (A - 400)
Kódové číslo:
516018
Dvorců + povrch:
8 antuka
Míče:
Wilson
Kvalifikace
Počet účastníků:
32
Prezentace v
Po do 10:00 hod.
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
48
Prezentace v
Po do 18:00 hod.
Kontaktní osoba:
Ing. Špok Petr
Opletalova 1218/8b
736 01 Havířov-Šumbark
Tel. (1):
777 034 027
Tel. (2):
777 034 009
E-mail:
petrspok@centrum.cz

Poznámka pořadatele:

Program na úterý 21.5.2019 v 8.30 hod. - Stauch, Laštovička, Mojžíš D., Olšar, Čepl, Korec, Ševčík, Prášek, Klimas, Doskočil, Kremser, Matějíček, Mrva, Blumaier, Šafařík, Kalousek,
v 9.30 hod. - Mandelík, Prokeš, Horáček, Šulák, Mojžíš P., Fiala, Lankočí, Chodura, Knesl, Kumstát, Kondler, Beneš, Frömel, Krupa, Čížek, Kučera,
v 11.00 hod. - Rouchal, Bako, Vrtěna, Vašenka, Peták, Šimeček, Vrba, Kusý,
v 12.00 hod. - Brill, Opluštil, Vacula, Jedlička, Doubek, Krakovský, Durovič, Paroulek,
Prezentace pro čtyřhru v úterý 21.5.2019 do 12.00 hod.

Prezentace kvalifikace - osobně v pondělí 20.5.2019 do 10.00 hod. v klubovně TK Havířov, z.s., kde proběhne po ukončení prezentace losování.

Prezentace pro hlavní soutěž - v pondělí 20.5.2019 v čase 16.00 - 18.00 hod. sms zprávou na t.č. 777 034 027 nebo osobně v klubovně TK Havířov, z.s., kde proběhne po ukončení prezentace losování dvouhry hlavní soutěže. Program na úterý 21.5.2019 bude zveřejněn zde nejpozději ve 20 hod.
Předpokládaný program turnaje:
pondělí 20.5.2019 - kvalifikace,
úterý 21.5.2019 - I. a II.kolo dvouhry, I.kolo čtyřhry, osmifinále čtyřhry,
středa 22.5.2019 - III.kolo + čtvrtfinále dvouhry, čtvrtfinále čtyřhry,
čtvrtek 23.5.2019 - semifinále dvouhry, semifinále čtyřhry, popř. finále čtyřhry,
pátek 24.5.2019 - finále dvouhry, finále čtyřhry,
Časový program může ředitelství turnaje změnit!!!
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Rouchal Dominik 01.10.2005 TO TJ Svitavy
32
45
 
 
19.04.2019 08:56:48
2.
Paroulek Filip 20.06.2005 TJ Radlice
34
45
 
 
31.03.2019 18:46:33
3.
Jedlička Adam 10.07.2005 TK Sparta Praha
35
45
 
 
22.03.2019 05:08:15
4.
Pazdera Marek 07.02.2005 I.ČLTK Praha
40
35
 
 
04.05.2019 11:39:42
5.
Vašenka Daniel 02.06.2005 TK Na Dolině o.s.
44
35
 
 
05.04.2019 17:19:46
6.
Kusý Jan 14.03.2005 LTC Modřany 2005
45
35
 
 
16.03.2019 20:34:15
7.
Brill Jindřich 07.05.2005 TCF Schicht Mariánské Lázně,z.s.
53
30
 
 
12.04.2019 14:43:24
8.
Doubek Vojtěch 16.08.2005 F.H.TK Dobřichovice
56
30
 
 
01.04.2019 16:07:59
9.
Vrba Jakub 14.02.2005 TK Sparta Praha
57
30
 
 
17.03.2019 14:32:04
10.
Durovič Boris 26.08.2005 I.ČLTK Praha
58
30
 
 
12.04.2019 21:45:58
11.
Opluštil Patrik 21.04.2005 TC BORS CLUB-STK Břeclav
65
25
 
 
03.05.2019 12:16:11
12.
Krakovský Denis 12.04.2006 Tennis Hill Havířov o.s.
67
25
9
 
20.04.2019 22:52:18
13.
Bouček František 17.07.2005 TK Neridé
70
25
 
 
03.05.2019 21:29:22
14.
Vrtěna Jakub 17.07.2006 TO TJ Svitavy
75
25
17
 
26.03.2019 16:21:53
15.
Vacula Filip 29.04.2005 TK PRECHEZA Přerov o.s.
80
25
 
 
03.04.2019 21:01:01
16.
Bako Jan 23.08.2005 TK PRECHEZA Přerov o.s.
82
25
 
 
16.03.2019 15:05:21
17.
Peták Denis 18.07.2006 ŽLTC Brno
82
25
8
 
08.05.2019 13:30:13
18.
Šimeček David 12.05.2006 TK Slavia Orlová
84
25
16
 
28.03.2019 10:52:27
19.
Čížek Jiří 21.08.2005 LTC Houštka
87
25
 
 
15.03.2019 20:00:41
20.
Fiala Martin 24.01.2006 Lokomotiva Trutnov
91
20
22
 
20.03.2019 12:57:56
21.
Blumaier Daniel 20.05.2005 ŽLTC Brno
95
20
 
 
25.03.2019 10:19:00
22.
Mrva Maxim 02.08.2007 TK AGROFERT Prostějov
97
20
4
 
10.04.2019 13:50:34
23.
Lankočí Matyáš 29.08.2005 SK LAMA o.s.
102
20
 
 
21.03.2019 07:07:31
24.
Kučera Jonáš 15.09.2006 LTK Liberec
102
20
7
 
22.04.2019 20:05:31
25.
Kremser Filip 12.04.2005 SK JC Sport Opava
106
20
 
 
16.03.2019 09:10:21
26.
Matějíček Petr 20.07.2005 TENIS-CENTRUM DTJ HK
108
20
 
 
11.04.2019 14:19:02
27.
Frömel Karel 13.01.2006 SK Véska
111
20
5
 
23.04.2019 09:07:51
28.
Juřena Michal 04.10.2005 TK Zlín
112
20
 
 
31.03.2019 12:50:57
29.
Knesl David 29.11.2006 TK TENNISPOINT FM
112
20
19
 
09.04.2019 18:53:21
30.
Mojžíš Patrik 28.04.2006 SKT Planá n.Luž.
121
20
39
volná karta-pořadatel
15.03.2019 00:21:12
31.
Stauch Daniel 27.08.2006 LTC Modřany 2005
139
15
23
 
17.03.2019 00:10:56
32.
Klimas Jan 05.11.2006 TK TENNISPOINT FM
146
15
18
 
09.04.2019 11:11:45
33.
Čepl Filip 24.01.2006 TK Olymp Praha
161
15
14
 
19.03.2019 21:38:56
34.
Kumstát Jan 02.01.2007 TK AGROFERT Prostějov
170
15
10
 
22.03.2019 19:24:15
35.
Laštovička Luboš 27.02.2005 TK Spartak Jihlava
193
12
 
volná karta-pořadatel
20.04.2019 15:34:15
36.
Krupa Lukáš 04.11.2006 TK PRECHEZA Přerov o.s.
208
12
54
volná karta ČTS
14.04.2019 16:30:33
37.
Korec Zdeněk 06.02.2006 TK PRECHEZA Přerov o.s.
330
9
56
volná karta ČTS
16.03.2019 09:08:03
38.
Chodura Sebastian 31.01.2007 TK AGROFERT Prostějov
378
6
26
volná karta ČTS
02.04.2019 21:13:15
39.
Soukup Adam 24.11.2006 I.ČLTK Praha
412
6
20
volná karta-pořadatel
16.03.2019 16:08:44
40.
Horáček Josef 16.02.2007 TK AGROFERT Prostějov
777
3
25
 
18.03.2019 16:34:07
41.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
42.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
43.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
44.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
45.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
46.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
47.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
48.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant

Kvalifikace

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Mojžíš Dominik 28.04.2006 SKT Planá n.Luž.
128
15
27
 
15.03.2019 00:30:47
2.
Holub Lukáš J. 13.02.2006 TK Neridé
144
15
28
 
07.04.2019 12:17:22
3.
Prášek Vojtěch 23.01.2005 ŽLTC Brno
147
15
 
 
30.03.2019 22:01:12
4.
Kondler Libor 18.01.2005 TK PRECHEZA Přerov o.s.
147
15
 
 
23.04.2019 12:36:30
5.
OLŠAR Štěpán 15.09.2005 Tennis Hill Havířov o.s.
168
15
 
 
15.03.2019 20:26:50
6.
Kuřitka Lukáš 11.10.2006 SK JC Sport Opava
173
15
49
 
18.04.2019 14:19:29
7.
Bonk Vojtěch 26.04.2005 Městský tenisový klub Karviná
175
15
 
 
18.05.2019 11:38:34
8.
Burián Marek 19.10.2006 Tenisový klub Benátky nad Jizerou
178
15
75
 
08.04.2019 21:42:21
9.
Beneš Daniel 24.06.2006 SK JC Sport Opava
203
12
38
 
15.03.2019 09:03:28
10.
Šafařík Jonáš 10.03.2006 TJ Zbrojovka Vsetín
243
12
170
 
26.03.2019 09:01:24
11.
Šulák Jiří 23.12.2005 TK Opava
265
9
 
 
18.05.2019 15:48:36
12.
Zavadil Alexandr 15.07.2005 TK PRECHEZA Přerov o.s.
293
9
 
 
22.04.2019 19:18:34
13.
Mandelík Lukáš 09.09.2005 SK Vitality Slezsko o.s.
298
9
 
 
01.04.2019 16:33:33
14.
Pytel Šimon 10.12.2006 TC Brno.
310
9
67
 
09.05.2019 11:30:30
15.
Káňa Viktor 09.02.2007 TK PRECHEZA Přerov o.s.
320
9
68
volná karta-pořadatel
16.03.2019 21:25:01
16.
Kalousek Kryštof 20.02.2006 TC Ostrava Nová Ves
333
9
100
 
16.03.2019 17:15:18
17.
Doskočil Martin 01.03.2007 TC Ostrava Nová Ves
333
9
76
 
09.05.2019 17:17:58
18.
Ševčík Tadeáš 07.01.2005 Family Tennis Ostrava
359
9
 
 
19.05.2019 10:37:39
19.
Pospíšil Matěj 11.03.2007 TK PRECHEZA Přerov o.s.
373
6
42
 
26.03.2019 09:09:26
20.
Špaček Jakub 01.02.2006 TK Milo Olomouc
396
6
365
 
11.04.2019 07:13:45
21.
Sikora David 17.08.2005 SK Vitality Slezsko o.s.
452
6
 
 
01.04.2019 15:56:22
22.
Stejskal Adam 01.06.2007 TK PRECHEZA Přerov o.s.
464
6
53
 
13.04.2019 13:27:34
23.
Prokeš Bedřich 28.06.2006 TC Brno.
495
6
89
volná karta-pořadatel
08.05.2019 02:01:01
24.
Postupa Martin 26.04.2007 TK Slavia Orlová
545
4
48
 
22.04.2019 09:23:09
25.
Kopel Šimon 05.10.2006 TK Slavia Orlová
658
4
191
volná karta-pořadatel
29.03.2019 13:38:22
26.
Doležal Lukáš 08.07.2007 ŽLTC Brno
872
3
159
 
09.04.2019 16:10:21
27.
Horák Adam 14.05.2008 TK PRECHEZA Přerov o.s.
872
3
175
volná karta-pořadatel
19.05.2019 10:37:58
28.
Zila Michal 31.10.2006 SK Vitality Slezsko o.s.
1083
1
677
 
19.04.2019 10:08:24
29.
Rojíček Daniel 30.01.2008 TK TENNISPOINT FM
1083
1
144
 
13.05.2019 17:23:09
30.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
31.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Brunclík Petr 17.07.2006 TK Sparta Praha
42
35
1
odhlášeno hráčem
25.04.2019 05:59:43
2.
Soumar Matyáš 22.07.2006 Lokomotiva Trutnov
337
9
387
odhlášeno hráčem
05.05.2019 13:34:55
3.
Kuřitka Adam 02.06.2005 SK JC Sport Opava
230
12
 
odhlášeno hráčem
05.05.2019 17:47:01
4.
Hrazdil Jan 04.03.2005 TK AGROFERT Prostějov
31
45
 
odhlášeno hráčem
07.05.2019 16:46:32
5.
Nagy Filip 14.01.2005 ŽLTC Brno
224
12
 
odhlášeno hráčem
10.05.2019 08:12:40
6.
Sedlář Josef 01.05.2007 TK AGROFERT Prostějov
92
20
12
odhlášeno hráčem
11.05.2019 12:36:55
7.
Gawlik Julian Jan 10.04.2006 TC BORS CLUB-STK Břeclav
1083
1
 
odhlášeno hráčem
12.05.2019 01:39:13
8.
Ciešlar Krzysztof 03.05.2007 SK Vitality Slezsko o.s.
1083
1
687
odhlášeno hráčem
12.05.2019 14:42:48
9.
Kubiena Petr 02.02.2007 SK Vitality Slezsko o.s.
1083
1
627
odhlášeno hráčem
12.05.2019 17:10:49
10.
Prusenovský Adam 21.07.2005 TK Zlín
154
15
 
odhlášeno hráčem
12.05.2019 19:11:57
11.
Fáček Jan 03.08.2005 SK HAMR, z.s.
41
35
 
odhlášeno hráčem
13.05.2019 08:31:25
12.
Bartoš Adrian 13.08.2006 TJ MSV Studénka, z.s.
366
9
64
odhlášeno hráčem
14.05.2019 09:40:28
13.
Valeš Vojtěch 03.01.2006 I.ČLTK Praha
50
30
2
odhlášeno hráčem
14.05.2019 10:54:45
14.
Hanzelín Filip 29.04.2006 LTK Liberec
230
12
6
odhlášeno hráčem
14.05.2019 11:19:40
15.
Švojgr Kryštof 25.01.2006 I.ČLTK Praha
582
4
3
odhlášeno hráčem
14.05.2019 11:47:22
16.
Komrska Jan 04.04.2006 TC Brno.
419
6
32
odhlášeno hráčem
16.05.2019 18:31:58
17.
Douda Pavel 07.03.2005 Severočeská tenisová o.s.
60
30
 
odhlášeno hráčem
17.05.2019 08:36:05
18.
Beránek Ondřej 18.02.2006 TK Na Dolině o.s.
248
12
44
odhlášeno hráčem
17.05.2019 14:33:32