Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  PŘEBOR ČOS OPEN OUTDOOR KAT. B
Pořadatel:  TJ Sokol Vysočany
Datum:  22.-25.08.
Věk. kategorie:  dorost
Kračman Michal
 
 
 
Trunečka Štěpán
2:6, 6:1, 6:1
 
Hujo Ondřej
6:3, 6:2
 
Brož Tobiáš
3:6, 6:3, 6:2
 
Velík Lukáš
6:0, 6:1
 
Říha Matyáš
6:1, 6:0
 
Phan Tomáš
scr.
 
Mikula Jakub
2:6, 6:2, 6:1
 
 
 
Kotarac Oliver
6:3, 6:1
 
Hradil Tomáš
7:5, 6:1
 
Haňkovský David
6:2, 6:4
 
Krautman Christopher Joseph
6:3, 6:3
 
 
6:3, 6:1
 
Janis Tomáš
 
Forman Max
2:6, 6:3, 1:0
 
 
 
Bega Petr
4:6, 6:2, 6:2
 
Papoušek David
6:4, 6:2
 
Kameník Kryštof
6:1, 6:4
 
Jašek David
7:6, 6:3
 
Badhe Ashmit Samir
6:1, 6:2
 
Agovič Semi
6:1, 6:4
 
Čížek Gabriel
6:1, 6:4
 
 
 
Jupa Jakub
6:1, 6:0
 
Šťastný Zoran
6:0, 6:2
 
Holub Mikuláš
6:3, 6:1
 
Holík Denis
6:4, 7:6
 
 
6:3, 7:5
 
Matějka Daniel
 
Kazda Martin
6:4, 6:2
 
 
 
Vůle Matyáš
6:2, 6:3
 
Skokan Ondřej
6:3, 6:0
 
Kalina Vít
6:2, 6:3
 
Vašíř Adam
6:1, 2:0, scr.
 
Knutson Dominik
7:6, 7:6
 
Makovička Daniel
6:0, 5:7, 6:0
 
Bušek Kryštof
6:1, 6:3
 
Uhřík Tadeáš
 
Tocháček Marek
6:1, 6:0
 
Kotarac Alex
6:3, 6:1, scr.
 
Janko Antonín
6:4, 6:3
 
Dinh Pavel
6:0, 6:1
 
 
6:0, 6:2
 
Veigert Vojtěch
 
Krejčíř Petr
6:4, 6:1
 
 
 
Kopecký Maxmilián Albert
6:3, 6:4
 
Chvapil Viktor
6:2, 6:2
 
Valoušek Jakub
6:4, 6:4
 
Pimpara Vojtěch
6:2, 6:1
 
 
6:2, 6:3
 
Keller Oliver
 
Horálek Dominik
6:1, 4:6, 7:5
 
Šafář Petr
6:1, 6:7, 6:4
 
Slabihoudek Matěj
6:3, 6:1
 
Kopecký Štěpán
6:3, 6:4
 
Typl Jáchym
7:5, 7:5
 
Zapský Adam
6:3, 3:6, 6:3
 
 
6:3, 6:4
 
Vejšický Oldřich
 
Rozhodčí turnaje: ING. ALEŠ VEJŠICKÝ
Poznámka pořadatele: SOBOTA : semiFINÁLE SINGLA V 13.00 . fi debla v 16.00
Počet účastníků53
NasazeníBH
Kračman Michal 5825
Vejšický Oldřich 6125
Veigert Vojtěch 6920
Forman Max 7420
Krejčíř Petr 7620
Matějka Daniel 8520
Kazda Martin 9720
Janis Tomáš 10115
Kategorie : 8Součet BH: 165
Kódové číslo akce: 312145

Kladiva Šimon - Vejšický Oldřich
 
 
 
Holík Denis - Janko Antonín
scr.
 
Janis Tomáš - Majšajdr Jaroslav
6:4, 6:4
 
Holub Mikuláš - Makovička Daniel
7:5, 6:4
 
Kotarac Oliver - Trunečka Štěpán
6:3, 7:6
 
 
scr.
 
Jupa Jakub - Matějka Daniel
 
Kazda Martin - Phan Tomáš
7:5, 6:0
 
 
 
Kalina Vít - Velík Lukáš
6:1, 6:2
 
Haňkovský David - Hradil Tomáš
6:4, 6:4
 
Kopecký Maxmilián Albert - Uhřík Tadeáš
4:6, 7:5, 1:0
 
Bega Petr - Vůle Matyáš
6:4, 3:6, 1:0
 
 
scr.
 
Zapský Adam - Zapský Kryštof
 
Bušek Kryštof - Mikula Jakub
scr.
 
 
 
Kotarac Alex - Pelda Ondřej
6:0, 6:0
 
Chvapil Viktor - Milovanovič Ilija
6:4, 6:2
 
Kameník Kryštof - Skokan Ondřej
6:2, 6:3
 
Knutson Dominik - Ben Ahmed Adam
6:3, 6:1
 
 
scr.
 
Kračman Michal - Dinh Pavel
 
Čížek Gabriel - Keller Oliver
7:6, 4:6, 1:0
 
 
 
Badhe Ashmit Samir - Šafář Petr
6:2, 6:1
 
Typl Jáchym - Horálek Dominik
4:6, 6:0, 1:0
 
Vašíř Adam - Šťastný Zoran
3:6, 6:1, 1:0
 
Valoušek Jakub - Modrák Martin
2:6, 6:2, 1:0
 
 
scr.
 
Krejčíř Petr - Veigert Vojtěch
 
Počet dvojic24
NasazeníBH
Kladiva Šimon 3230
Zapský Kryštof 4325
Kračman Michal 5825
Vejšický Oldřich 6125
Veigert Vojtěch 6920
Krejčíř Petr 7620
Matějka Daniel 8520
Kazda Martin 9720
Kategorie : 8Součet BH: 185
Kódové číslo akce: 314145

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Modrák Martin23.05.2003TK Radošovice
Ben Ahmed Adam17.12.2003Lob S.A. Bohnice, zs
Milovanovič Ilija12.09.2003TK Ruzyně Praha
Pelda Ondřej14.05.2004TK Olymp Praha
Zapský Kryštof05.05.2001TCG Karlovy Vary