Český tenisový svaz

Ben Ahmed Adam

Datum narození:
17.12.2003
Platnost reg. do:
12.04.2021
Klub:
Lob S.A. Bohnice, zs
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2014
TJ Radlice
785 (6)
 
 
 
2015
TJ Radlice
431 (9)
 
 
 
2016
I.ČLTK Praha
271 (1)
489 (6)
 
 
2017
Lob S.A. Bohnice, zs
 
261 (9)
807 (4)
 
2018
Lob S.A. Bohnice, zs
 
235 (1)
 
 
2019
Lob S.A. Bohnice, zs
 
 
430 (6)
 

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
09. 3.třída B
27.4.2019, Lob S.A. Bohnice, zs D - SK Satalice B
0
2.
09. 3.třída B
25.5.2019, TJ Tatran Střešovice B - Lob S.A. Bohnice, zs D
0
3.
09. 3.třída B
15.6.2019, TK Hanspaulka B - Lob S.A. Bohnice, zs D
0
4.
09. 3.třída B
22.6.2019, TK Montáže, z.s. - Lob S.A. Bohnice, zs D
0
1.
12. 4.třída A
4.5.2019, Lob S.A. Bohnice, zs E - TO Sprint
1
2.
12. 4.třída A
11.5.2019, TJ Solidarita Praha 10 C - Lob S.A. Bohnice, zs E
0
3.
12. 4.třída A
8.6.2019, TŠ Hostivař - Lob S.A. Bohnice, zs E
1
 Družstva celkem (2hra)
2
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
6
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
6

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
09. 3.třída B
27.4.2019, Lob S.A. Bohnice, zs D - SK Satalice B
1
2.
09. 3.třída B
25.5.2019, TJ Tatran Střešovice B - Lob S.A. Bohnice, zs D
1
3.
09. 3.třída B
15.6.2019, TK Hanspaulka B - Lob S.A. Bohnice, zs D
0
4.
09. 3.třída B
22.6.2019, TK Montáže, z.s. - Lob S.A. Bohnice, zs D
1
1.
12. 4.třída A
4.5.2019, Lob S.A. Bohnice, zs E - TO Sprint
0
2.
12. 4.třída A
11.5.2019, TJ Solidarita Praha 10 C - Lob S.A. Bohnice, zs E
0
3.
12. 4.třída A
8.6.2019, TŠ Hostivař - Lob S.A. Bohnice, zs E
1
 Družstva celkem (4hra)
4
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
6
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
6

Dorost - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
15.12.2018, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 5/5

15
2
22.12.2018, STRATOS AUTO CUP

TENIS-CENTRUM DTJ HK (C - 400), K: 6/6

0
3
26.12.2018, TC HEAD VESTEC

1. Vestecká sportovní o.s. (C - 400), K: 4/5

0
4
04.01.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 4/4

7
5
12.01.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 5/5

0
6
18.01.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 4/4

10
7
25.01.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 4/4

0
8
01.02.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 5/4

0
9
02.02.2019, Tenis Cibulka Cup

Tenis Cibulka (C - 400), K: 5/4

0
10
09.02.2019, Halový oblastní přebor

Praha (P - 400), K: 9/9

0
11
15.02.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 4/4

0
12
22.02.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 4/4

10
13
02.03.2019, Tenis Cibulka Cup

Tenis Cibulka (C - 400), K: 5/5

0
14
08.03.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 4/4

0
15
22.03.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 4/4

10
16
30.03.2019, Tenis Cibulka Cup

Tenis Cibulka (C - 400), K: 5/5

10
17
05.04.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 5/5

0
18
01.06.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 200), K: 4/5

10
19
29.06.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 200), K: 4/4

0
20
01.07.2019, Tenis Cibulka Cup

Tenis Cibulka (C - 200), K: 5/5

0
21
05.07.2019, SMRCUP 2018

TCD Donovalská (C - 200), K: 4/4

15
22
01.08.2019, TENIS CIBULKA CUP

Tenis Cibulka (C - 200), K: 4/5

0
23
05.08.2019, Tenis Cibulka CUP

Tenis Cibulka (C - 200), K: 4/4

10
24
10.08.2019, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (C - 200), K: 4/4

10
25
15.08.2019, Tenis Cibulka CUP

Tenis Cibulka (C - 200), K: 4/4

15
26
17.08.2019, Poděbradský pohár 2019

TJ LTC Poděbrady (C - 200), K: 4/4

10
27
20.08.2019, VYSOČANSKÝ POHÁR

TJ Sokol Vysočany (C - 200), K: 5/5

0
28
24.08.2019, Tenis Cibulka CUP

Tenis Cibulka (C - 200), K: 5/6

0
29
31.08.2019, Tenis Cibulka CUP

Tenis Cibulka (C - 200), K: 4/4

10
30
07.09.2019, Šárecký turnaj

SK Aritma Praha (C - 200), K: 4/4

7
31
14.09.2019, Tenis Cibulka CUP

Tenis Cibulka (C - 200), K: 4/4

10
32
18.05.2019, Oblastní přebor

Praha (P - 300), K: 9/9

0
33
13.08.2019, Wilson Tempo Cup

Tempo Praha (C - 200), K: -/5

-
34
22.08.2019, PŘEBOR ČOS OPEN OUTDOOR KAT. B

TJ Sokol Vysočany (B - 300), K: -/8

-
 Jednotlivci celkem
159/32

Dorost - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
15.12.2018, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 5/5

0
2
22.12.2018, STRATOS AUTO CUP

TENIS-CENTRUM DTJ HK (C - 400), K: 6/6

0
3
26.12.2018, TC HEAD VESTEC

1. Vestecká sportovní o.s. (C - 400), K: 4/5

15
4
04.01.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 4/4

0
5
12.01.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 5/5

0
6
18.01.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 4/4

0
7
25.01.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 4/4

7
8
01.02.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 5/4

0
9
02.02.2019, Tenis Cibulka Cup

Tenis Cibulka (C - 400), K: 5/4

0
10
09.02.2019, Halový oblastní přebor

Praha (P - 400), K: 9/9

0
11
15.02.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 4/4

7
12
22.02.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 4/4

7
13
02.03.2019, Tenis Cibulka Cup

Tenis Cibulka (C - 400), K: 5/5

0
14
08.03.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 4/4

15
15
22.03.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 4/4

7
16
30.03.2019, Tenis Cibulka Cup

Tenis Cibulka (C - 400), K: 5/5

0
17
05.04.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 5/5

10
18
01.06.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 200), K: 4/5

15
19
29.06.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 200), K: 4/4

0
20
01.07.2019, Tenis Cibulka Cup

Tenis Cibulka (C - 200), K: 5/5

0
21
05.07.2019, SMRCUP 2018

TCD Donovalská (C - 200), K: 4/4

10
22
01.08.2019, TENIS CIBULKA CUP

Tenis Cibulka (C - 200), K: 4/5

7
23
05.08.2019, Tenis Cibulka CUP

Tenis Cibulka (C - 200), K: 4/4

0
24
10.08.2019, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (C - 200), K: 4/4

0
25
15.08.2019, Tenis Cibulka CUP

Tenis Cibulka (C - 200), K: 4/4

7
26
17.08.2019, Poděbradský pohár 2019

TJ LTC Poděbrady (C - 200), K: 4/4

10
27
20.08.2019, VYSOČANSKÝ POHÁR

TJ Sokol Vysočany (C - 200), K: 5/5

15
28
24.08.2019, Tenis Cibulka CUP

Tenis Cibulka (C - 200), K: 5/6

0
29
31.08.2019, Tenis Cibulka CUP

Tenis Cibulka (C - 200), K: 4/4

0
30
07.09.2019, Šárecký turnaj

SK Aritma Praha (C - 200), K: 4/4

0
31
14.09.2019, Tenis Cibulka CUP

Tenis Cibulka (C - 200), K: 4/4

0
32
18.05.2019, Oblastní přebor

Praha (P - 300), K: 9/9

0
33
13.08.2019, Wilson Tempo Cup

Tempo Praha (C - 200), K: -/5

0
34
22.08.2019, PŘEBOR ČOS OPEN OUTDOOR KAT. B

TJ Sokol Vysočany (B - 300), K: -/8

0
 Jednotlivci celkem
132/34
26.12.2018, TC HEAD VESTEC

1. Vestecká sportovní o.s. (C - 400), K: 4/5

8>4 Ben Ahmed, Kazda - Kalina, Hrazdil 3:6, 6:2, 1:0 (7)
4>2 Ben Ahmed, Kazda - Vencl, Vůle 6:2, 6:7, 1:0 (6)
2>1 Arefe, Kljujev - Ben Ahmed, Kazda 6:4, 6:2
získané body: 15 b.

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
25. 2.třída C
28.4.2019, TC ESO Praha z.s. - Lob S.A. Bohnice, zs C
0
2.
25. 2.třída C
5.5.2019, Lob S.A. Bohnice, zs C - TK FZŠ Trávníčkova
0
3.
25. 2.třída C
12.5.2019, Sokol Smíchov I. - Lob S.A. Bohnice, zs C
0
4.
25. 2.třída C
26.5.2019, Lob S.A. Bohnice, zs C - SK Meteor Praha
1
5.
25. 2.třída C
16.6.2019, TK Sport Kolovraty - Lob S.A. Bohnice, zs C
0
6.
25. 2.třída C
23.6.2019, Lob S.A. Bohnice, zs C - LTC Podolí Praha
1
 Družstva celkem (2hra)
2
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
9
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
8

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
25. 2.třída C
28.4.2019, TC ESO Praha z.s. - Lob S.A. Bohnice, zs C
1
2.
25. 2.třída C
5.5.2019, Lob S.A. Bohnice, zs C - TK FZŠ Trávníčkova
2
3.
25. 2.třída C
12.5.2019, Sokol Smíchov I. - Lob S.A. Bohnice, zs C
0
4.
25. 2.třída C
26.5.2019, Lob S.A. Bohnice, zs C - SK Meteor Praha
2
5.
25. 2.třída C
16.6.2019, TK Sport Kolovraty - Lob S.A. Bohnice, zs C
1
6.
25. 2.třída C
23.6.2019, Lob S.A. Bohnice, zs C - LTC Podolí Praha
1
 Družstva celkem (4hra)
7
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
9
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
8