Český tenisový svaz
Název:
Halový oblastní přebor
Datum:
08.-11.02.
Pořadatel:
Praha (P - 600)
Místo konání:
Ostrov Štvanice 38 Praha 7
Kódové číslo:
306800
Dvorců + povrch:
6 NOVA SPORTS ULTRACUSHION U.S.A.
Míče:
Wilson US Open
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
40
Prezentace v
do 18:00 hod.
Kontaktní osoba:
Jandus Jaroslav
Štvanice 38
170 00 Praha 7
Tel. (1):
604286392
E-mail:
jandus@cltk.cz

Poznámka pořadatele:

Prezence telefonicky nebo SMS v pátek 17:00 až 18:00 na tel: 601 02 60 50, prosím ne dříve!
Vrchní rozhodčí a zdravotník Ivan Vyvadil
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Vejšický Oldřich 26.02.2004 TJ Sokol Vysočany
26
35
 
 
11.01.2020 08:49:09
2.
Baum Štěpán 26.07.2003 TK Sparta Praha
27
35
 
 
18.11.2019 17:58:09
3.
Apltauer Filip 21.03.2004 TK Olymp Praha
32
30
 
 
12.12.2019 12:12:05
4.
Jupa Jakub 06.01.2004 TK Olymp Praha
42
30
 
 
03.11.2019 21:42:40
5.
Schneider Václav 25.08.2002 I.ČLTK Praha
45
25
 
 
28.11.2019 17:51:57
6.
Forman Max 27.02.2002 TJ Sokol Vysočany
48
25
 
 
04.01.2020 16:33:43
7.
Matějka Daniel 14.01.2002 SK Aritma Praha
57
25
 
 
16.01.2020 15:12:46
8.
Hájek Tobiáš 04.09.2002 SK HAMR, z.s.
59
25
 
 
08.01.2020 16:27:18
9.
Kubín Marian 14.10.2002 SK HAMR, z.s.
68
20
 
 
04.11.2019 18:19:23
10.
Kljujev Leon 12.02.2002 SK HAMR, z.s.
73
20
 
 
14.12.2019 20:18:38
11.
Zlatohlávek Tomáš 25.01.2004 I.ČLTK Praha
94
20
 
 
06.11.2019 11:18:21
12.
Vašíř Adam 09.01.2004 I.ČLTK Praha
98
20
 
 
13.01.2020 19:55:55
13.
Vencl Matyáš 23.12.2002 SK Aritma Praha
119
15
 
 
13.11.2019 15:15:18
14.
Bušek Kryštof 28.08.2003 TJ Sokol Vysočany
122
15
 
 
13.12.2019 21:25:24
15.
Agovič Semi 11.06.2003 LOB S.A. Bohnice, z.s.
125
15
 
 
05.12.2019 18:47:49
16.
Čížek Gabriel 02.05.2002 TK Olymp Praha
127
15
 
 
01.01.2020 17:04:58
17.
Mikula Jakub 23.06.2003 TJ Sokol Vysočany
130
15
 
 
19.11.2019 18:15:17
18.
Kopecký Maxmilián Albert 17.11.2002 SK OAZA Praha
133
15
 
 
23.01.2020 19:57:24
19.
Bega Petr 13.02.2003 SK HAMR, z.s.
134
15
 
 
07.01.2020 23:35:48
20.
Kotarac Oliver 14.07.2002 TJ Sokol Vysočany
144
15
 
 
06.01.2020 16:37:05
21.
Holík Denis 26.06.2004 TJ Spoje Praha
199
12
 
 
03.01.2020 14:22:25
22.
Kalina Vít 12.07.2005 TK Sparta Praha
210
12
5
 
27.12.2019 10:07:18
23.
Lukášek Daniel 22.08.2002 TK Sparta Praha
230
9
 
 
24.11.2019 21:31:13
24.
Fáček Jan 03.08.2005 TK Sparta Praha
234
9
23
 
14.11.2019 15:47:44
25.
Filip Jakub 25.09.2005 TK Sparta Praha
237
9
21
 
29.11.2019 21:57:32
26.
Šupka Štěpán 02.01.2003 LTC Zbraslav
240
9
 
 
18.01.2020 16:23:42
27.
Toman Kryštof 14.01.2004 TJ Spoje Praha
243
9
 
 
18.01.2020 19:51:46
28.
Svoboda Daniel 10.11.2003 Tenisový klub Progress z.s.
247
9
 
 
10.11.2019 12:46:27
29.
Brož Tobiáš 05.03.2005 SK HAMR, z.s.
257
9
86
 
21.01.2020 22:49:03
30.
Rybín Kryštof 23.06.2005 SK HAMR, z.s.
259
9
252
volná karta PTS
06.11.2019 19:42:35
31.
Hozman Dominik 20.07.2005 TK Olymp Praha
343
6
15
dle Cž nvk
05.01.2020 11:39:31
32.
Kusý Jan 14.03.2005 LTC Modřany 2005
349
6
10
dle Cž nvk
11.11.2019 09:48:20
33.
Vojta Martin 09.10.2004 TJ Spoje Praha
354
6
 
volná karta pořadatele
04.02.2020 13:25:28
34.
Velík Lukáš 17.06.2005 I.ČLTK Praha
416
6
3
dle Cž nvk
04.12.2019 10:29:12
35.
Vrba Jakub 14.02.2005 TK Sparta Praha
434
6
18
dle Cž nvk
12.01.2020 18:53:00
36.
Havránek Šimon 04.02.2005 TJ Solidarita Praha 10
438
6
74
volná karta PTS
20.01.2020 12:18:29
37.
Löffelmann René 23.06.2003 TJ Spoje Praha
475
6
 
volná karta pořadatele
06.02.2020 09:51:07
38.
Durovič Boris 26.08.2005 I.ČLTK Praha
532
4
19
dle Cž nvk
19.11.2019 19:49:38
39.
Fedasko Nikolas 02.09.2005 TK Sparta Praha
1077
1
8
dle Cž nvk
01.11.2019 06:36:52
40.
Pazdera Marek 07.02.2005 I.ČLTK Praha
1077
1
6
dle Cž nvk
15.01.2020 09:05:24

Náhradníci

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Bořek-Dohalský Vojtěch 07.01.2004 SK Aritma Praha
267
9
 
 
13.11.2019 11:26:45
2.
Jašek David 06.06.2004 TJ Sokol Vysočany
279
9
 
 
17.01.2020 14:09:16
3.
Chvapil Viktor 11.08.2004 TK Sokol Horní Počernice,p.s.
292
9
 
 
07.01.2020 11:14:17
4.
Elich Samuel 01.12.2004 SK Aritma Praha
322
9
 
 
19.11.2019 18:25:38
5.
Brož Dominik 27.05.2004 TJ Radlice
386
6
 
 
29.01.2020 10:44:39
6.
Šafář Petr 24.01.2004 TK Start Praha-Topolka
462
6
 
 
22.01.2020 11:03:15
7.
Žák Kryštof 14.04.2004 SK Satalice
618
4
 
 
03.01.2020 13:07:32
8.
Soukup Albert 02.10.2005 TK Sparta Praha
718
4
483
 
18.01.2020 11:16:27
9.
Voláček Oliver 10.06.2004 SK OAZA Praha
1077
1
 
 
04.02.2020 13:27:12

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Brunclík Petr 17.07.2006 TK Sparta Praha
1077
1
7
odhlášeno hráčem
11.01.2020 06:36:45
2.
Žák Kryštof 23.08.2002 Tenisová škola Lucie Hradecké z.s.
70
20
 
odhlášeno hráčem
20.01.2020 12:04:00
3.
Soukup Daniel 18.02.2010 TK Sparta Praha
1077
1
 
odhlášeno hráčem
22.01.2020 09:29:24
4.
Tocháček Marek 26.06.2002 TC ESO Praha z.s.
206
12
 
odhlášeno hráčem
24.01.2020 19:46:00
5.
Kračman Michal 23.06.2003 TJ Spoje Praha
292
9
 
odhlášeno hráčem
28.01.2020 01:22:40
6.
Nicod Jakub 21.07.2004 TK Sparta Praha
24
35
 
odhlášeno hráčem
31.01.2020 13:33:36
7.
Bien Daniel 05.05.2006 TK Sparta Praha
718
4
59
odhlášeno hráčem
01.02.2020 09:45:49
8.
Soukup Adam 24.11.2006 I.ČLTK Praha
1077
1
40
IS: kolizní přihláška
01.02.2020 12:00:05
9.
Stauch Daniel 27.08.2006 LTC Modřany 2005
1077
1
56
IS: kolizní přihláška
01.02.2020 12:00:06
10.
Voleský Jakub 24.04.2005 SK HAMR, z.s.
369
6
39
odhlášeno hráčem
01.02.2020 14:20:58
11.
Jedlička Adam 10.07.2005 TK Sparta Praha
499
6
12
odhlášeno hráčem
01.02.2020 16:06:34
12.
Paroulek Filip 20.06.2005 TJ Radlice
383
6
24
odhlášeno hráčem
01.02.2020 17:26:27
13.
Ben Ahmed Adam 17.12.2003 LOB S.A. Bohnice, z.s.
270
9
 
odhlášeno hráčem
02.02.2020 08:22:24
14.
Truhlář Josef 01.05.2003 I.ČLTK Praha
36
30
 
odhlášeno hráčem
02.02.2020 16:04:36
15.
Valeš Vojtěch 03.01.2006 I.ČLTK Praha
1077
1
14
odhlášeno pořadatelem-Winter Cup
04.02.2020 11:58:02
16.
Šťastný Zoran 10.06.2003 TK Olymp Praha
92
20
 
odhlášeno hráčem
05.02.2020 10:25:27
17.
Krištůfek Lukáš 16.08.2005 SK Aritma Praha
618
4
70
odhlášeno hráčem
05.02.2020 14:13:03
18.
Starý Michal 12.05.2005 LTC Modřany 2005
549
4
45
odhlášeno hráčem
05.02.2020 18:47:50
19.
Kladiva Šimon 23.11.2002 TJ Sokol Vysočany
84
20
 
odhlášeno hráčem
06.02.2020 15:43:16
20.
Petrofský Martin 01.11.2005 LOB S.A. Bohnice, z.s.
260
9
69
odhlášeno pořadatelem-nemoc
07.02.2020 10:06:06
21.
Stauch Tomáš 26.10.2003 LTC Modřany 2005
379
6
 
odhlášeno hráčem
07.02.2020 11:03:54
22.
Kotarac Alex 22.06.2005 TK Sparta Praha
322
9
318
odhlášeno hráčem
07.02.2020 17:25:13