Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  A3
Pořadatel:  TK Neridé
Datum:  14.-18.08.
Věk. kategorie:  mladší žactvo
Hlavní soutěž
Kovačková Alena
 
 
 
Jarolímková Nikol Marie
6:0, 6:0
 
Rainke Klaudie
6:4, 7:6 (1)
 
Mošková Natálie
2:6, 6:1, 6:2
 
Drbalová Linda
6:2, 6:0
 
 
6:4, 6:1
 
Paštiková Julie
 
Sekerková Veronika
6:1, 6:1
 
 
 
Ludvová Anna
6:0, 6:1
 
Smetanová Lilian
6:0, 5:7, 6:2
 
Slavíková Barbora
6:2, 6:2
 
Levinsky Gloria
6:0, 6:0
 
 
6:2, 6:3
 
Dobiášová Vanessa
 
Jiroušková Monika
6:2, 6:2
 
 
 
Svobodová Vanessa
7:5, 6:0
 
Minarovičová Nina
6:4, 6:4
 
Slaměníková Lucie
7:6 (4), 0:6, 6:2
 
Mojžíšová Vendula
scr.
 
 
6:3, 6:0
 
Ondrášková Karolína
 
Krejčová Tereza
6:3, 6:1
 
 
 
Kovar Nicol
6:2, 6:0
 
Zajíčková Kateřina
6:3, 6:2
 
Hartigova Valerie
6:2, 7:5
 
Ďulíková Kristýna
6:0, 6:0
 
 
6:3, 6:2
 
Jiráková Julie
 
Bervid Victoria
7:5, 6:3
 
 
 
Hettlerová Sofie
6:4, 6:1
 
Heřmanová Tereza
6:1, 6:1
 
Marešová Sofie
6:1, 6:4
 
Kovačková Jana
6:1, 6:3
 
 
6:2, 6:1
 
Havlová Nela
 
Melicharová Kateřina
6:2, 6:0
 
 
 
Uhrová Nela
6:0, 6:1
 
Ploskuňáková Lucie
6:3, 6:2
 
Štěpánková  Klára
6:2, 6:0
 
Dostálová Christina
6:1, 6:1
 
 
6:4, 6:3
 
Veselá Barbora
 
Svobodová Jana
6:3, 6:0
 
 
 
Oliveriusová Sára
6:0, 6:0
 
Taxová Victoria
6:3, 4:6, 6:3
 
Těhníková Ester
3:6, 6:1, 6:2
 
Vokřínková Sára
1:6, 6:4, 6:1
 
 
6:1, 6:3
 
Donald Natalie
 
Žoldáková Denisa
6:0, 6:0
 
 
 
Zdeňková Anna
6:4, 6:2
 
Dřevojanová Eliška
6:0, 6:1
 
Dvořáková Sophie
6:1, 6:1
 
Ječmínková Karolína
6:2, 6:2
 
 
6:0, 6:0
 
Forejtková Eliška
 
Rozhodčí turnaje: Jiroušek Roman (platná licence A do 26.10.2020)
Počet účastníků48
NasazeníBH
Kovačková Alena 260
Forejtková Eliška 660
Jiroušková Monika 1160
Veselá Barbora 1260
Dobiášová Vanessa 1745
Bervid Victoria 1845
Jiráková Julie 2345
Svobodová Jana 2445
Kategorie : 14Součet BH: 420
Kódové číslo akce: 812161

Kovačková Alena - Samsonová Laura
 
 
 
Ječmínková Karolína - Melicharová Kateřina
6:3, 6:3
 
Marešová Sofie - Zdeňková Anna
6:1, 6:1
 
Jarolímková Nikol Marie - Levinsky Gloria
6:1, 6:0
 
 
 
 
scr.
 
Mošková Natálie - Svobodová Jana
 
Krejčová Tereza - Bervid Victoria
6:4, 2:6, 1:0
 
 
 
Smetanová Lilian - Zajíčková Kateřina
5:7, 6:4, 1:0
 
Kovačková Jana - Oliveriusová Sára
6:2, 6:0
 
Slaměníková Lucie - Hettlerová Sofie
7:5, 6:4
 
Dostálová Christina - Ďulíková Kristýna
7:5, 6:0
 
 
7:6, 6:3
 
Havlová Nela - Žoldáková Denisa
 
Jiráková Julie - Slavíková Barbora
5:7, 6:2, 1:0
 
 
 
Irahola Natalie - Tichá Julie
6:0, 6:4
 
Kovar Nicol - Vokřínková Sára
6:2, 6:3
 
Ludvová Anna - Taxová Victoria
7:6, 6:7, 1:0
 
Svobodová Vanessa - Dvořáková Sophie
4:6, 6:4, 1:0
 
 
6:0, 6:2
 
Jiroušková Monika - Sekerková Veronika
 
Ondrášková Karolína - Paštiková Julie
6:2, 6:0
 
 
 
Rainke Klaudie - Heřmanová Tereza
6:3, 6:1
 
Štěpánková  Klára - Dřevojanová Eliška
7:5, 7:5
 
Uhrová Nela - Ploskuňáková Lucie
6:2, 6:3
 
Drbalová Linda - Hartigova Valerie
6:3, 6:2
 
 
6:0, 6:1
 
Veselá Barbora - Forejtková Eliška
 
Rozhodčí turnaje: Jiroušek Roman (platná licence A do 26.10.2020)
Počet dvojic23
NasazeníBH
Kovačková Alena 260
Forejtková Eliška 660
Samsonová Laura 860
Jiroušková Monika 1160
Veselá Barbora 1260
Bervid Victoria 1845
Jiráková Julie 2345
Svobodová Jana 2445
Kategorie : 14Součet BH: 435
Kódové číslo akce: 814161

Kvalifikace
Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Exnerová Ella17.09.2008TENIS Klánovice

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Jančarová Mariana01.11.2010TK Olymp Praha
Chocholová Sára25.01.2010TK Znojmo