Český tenisový svaz
Název:
Praha Wilson Circuit 2013
Datum:
28.-30.09.
Pořadatel:
LOB Slovan Bohnice (B - 300)
Kódové číslo:
716311
Dvorců + povrch:
9 antuka
Míče:
Wilson US Open
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
48
Prezentace v
So do 09:00 hod.
Kontaktní osoba:
Mgr. Knížek Jiří
Pekařova 838/2A
18100 Praha
Tel. (1):
775733784
E-mail:
jklob@seznam.cz

Poznámka pořadatele:

!!!!!! P R E Z E N T A C E !!!!!!!!!!
pátek 27. 9. 2013 mezi 17:00 - 19:00
osobně, telefonicky, sms či e mailem
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

pavouk a rozpis zápasů na netu ve 20:00





Turnaj se bude hrát jako Met Life cup s dotací 30.000,-Kč!!! Každý z účastníků obdrží věcné dárky, tričko s logem sponzora společně s datem turnaje a plyšového Snoopyho, který je oficiálním maskotem americké pojišťovny a bude všechny účastníky turnaje provázet po dobu celé akce, tj. losování turnaje, zahajování jednotlivých utkání, hlášení výsledků a hlavně předávání cen.
Ceny v hodnotě 30.000,-Kč výherci obdrží ve formě peněžních poukázek, které budou použitelné pouze k nákupu sportovního zboží ve firmě Sport Lubas, která je oficiálním zástupcem firmy Yonex a distributorem mnoha jiných značek sportovního vybavení.

Turnaj rozšířen na 64 účastníků. Dotace 30.000,-Kč
rozdělení dotací: dvouhra - vítěz 8.000,-Kč, finalista 5.000,-Kč, semifinalisté 3000,-Kč
čtyřhra- vítězný pár 5.000,-Kč, poražený pár ve finále 2.800,-Kč, poražené páry v semi po 1.600,-Kč.

Hodnotné trofeje pro vítěze, finalisty a semifinalisty včetně deblů!!!

více informací na www.lobtenis.cz




Pořadí zápasů sobota 28.9. 2013:

9:00 --agovič-Makovec, Bartoň-Palán, Šoltýs-ventrča, Horák O.-Bohoněk, Koudelka-Baltič, Musil-Kroužek, Truhlář-Podolan, Janis-Koubovský, Rys-Milt
10:00--Štastný Z.-Prachař, Zapský A.-Hegenbart, Zapský K.-Durovič, Stolin-Kračman M., Kliský-Semrád, Zámečník-Kubík, Šlachta-Sadil, štastný B- Blahoš, Horák V.-Vavřík
11:30-- Mihoč-Svrčina, Čech-Kurilla, Král-Hošna, Žák-Mikula, Stehlík-Lehečka, Kljujev-Lukáš, Střihavka-Matějka, Žáček-Forman, Bednařík-Cyprich R.,
12:30--Kolijev-Barták, Zatloukal-Kapitán, Landfeld-Schneider, Paulson-vítěz(agovič/Makovec), Trunečka na závěr druhého kola s vítězem(Landfeld/Schneider)



Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Paulson Andrew 16.11.2001 TK Sparta Praha
12
60
 
volná karta
20.04.2013 10:38:18
2.
Trunečka Štěpán 30.07.2001 SK HAMR, z.s.
28
45
 
volná karta
21.09.2013 09:48:44
3.
Lehečka Jiří 08.11.2001 TK AGROFERT Prostějov
38
45
 
volná karta
13.09.2013 19:32:26
4.
Janis Tomáš 05.06.2001 LTK Liberec
50
35
 
 
10.04.2013 17:25:58
5.
Šlachta Cyril František 04.09.2001 TK ETIAM
61
35
 
 
02.09.2013 20:11:26
6.
Podolan Petr 08.08.2001 Severočeská tenisová o.s.
63
35
 
 
14.07.2013 21:49:03
7.
Kljujev Leon 12.02.2002 TK Sparta Praha
70
30
 
 
20.08.2013 14:25:59
8.
Kubík Kristián 09.04.2002 SK OAZA Praha
71
30
 
 
15.03.2013 21:17:41
9.
Čech Michael 09.03.2001 TKX Tennis Team Krupka z.s.
78
30
 
 
20.05.2013 14:59:12
10.
Hegenbart Max 08.10.2001 Tenisová škola Lucie Hradecké z.s.
79
30
 
 
13.09.2013 09:30:53
11.
Svrčina Dalibor 02.10.2002 TK AGROFERT Prostějov
87
25
 
 
12.08.2013 09:17:49
12.
Cyprich Lukáš 17.02.2001 LTK Liberec
89
25
 
 
24.07.2013 21:09:57
13.
Cyprich Radek 17.02.2001 LTK Liberec
100
25
 
 
27.04.2013 18:55:51
14.
Ventrča Václav 15.08.2001 TK Zlín
107
25
 
 
15.09.2013 12:40:59
15.
Kolijev Alexandr 26.07.2002 TK Sparta Praha
112
25
 
 
12.04.2013 11:54:45
16.
Horák Ondřej 14.10.2002 SK LAMA o.s.
116
20
 
 
25.08.2013 20:11:37
17.
Zapský Kryštof 05.05.2001 Severočeská tenisová o.s.
132
20
 
 
15.03.2013 09:44:03
18.
Šťastný Boris 24.07.2001 Tenisová škola Lucie Hradecké z.s.
143
20
 
 
14.03.2013 22:07:29
19.
Makovec Radek 25.02.2001 TK Škoda Plzeň z.s.
148
20
 
 
12.06.2013 12:32:49
20.
Vavřík Roman 20.12.2001 TK Škoda Plzeň z.s.
157
20
 
 
19.03.2013 19:37:34
21.
Matějka Daniel 14.01.2002 SK Aritma Praha
158
20
 
 
20.03.2013 17:20:23
22.
Musil Mathias 08.08.2002 I.ČLTK Praha
160
20
 
 
11.08.2013 10:08:58
23.
Sadil Tomáš 14.04.2001 Tenisová škola Lucie Hradecké z.s.
166
15
 
 
10.06.2013 00:38:02
24.
Bednařík Kryštof 06.02.2002 TENIS SLOVÁCKO z.s.
168
15
 
 
01.09.2013 12:49:53
25.
Kračman Jiří 02.06.2001 Hector Tenis
174
15
 
volná karta
23.09.2013 19:10:05
26.
Schneider Václav 25.08.2002 I.ČLTK Praha
177
15
 
 
07.05.2013 17:37:52
27.
Horák Vítek 06.07.2002 I.ČLTK Praha
181
15
 
 
16.03.2013 23:29:52
28.
Stehlík Jan 20.10.2001 TK Sokolov
182
15
 
 
09.07.2013 21:21:38
29.
Bartoň Tomáš 08.09.2001 SK HAMR, z.s.
188
15
 
 
29.08.2013 09:22:35
30.
Lukáš Břetislav 09.02.2002 TC Dvůr Králové, z.s.
204
15
 
 
22.06.2013 19:06:16
31.
Král David 14.01.2002 Sportclub Řevnice z.s.
211
15
 
 
09.09.2013 08:39:45
32.
Zatloukal Ondřej 14.07.2001 TJ Radlice
228
15
 
 
15.08.2013 15:39:32
33.
Mihoč Jakub 31.01.2001 SK Vitality Slezsko o.s.
229
15
 
 
31.08.2013 16:02:25
34.
Koudelka Jaroslav 14.07.2001 TO SK Mělník
238
15
 
 
15.03.2013 14:12:59
35.
Durovič Milan 15.10.2001 I.ČLTK Praha
249
12
 
 
26.05.2013 21:33:23
36.
Střihavka Darek 25.04.2001 LTC Slaný
276
12
 
 
24.08.2013 09:10:04
37.
Kroužek Jiří 19.08.2002 Severočeská tenisová o.s.
291
12
 
 
18.03.2013 19:31:00
38.
Žáček Jan 21.01.2001 TJ Kyje Praha 14
313
12
 
 
07.04.2013 19:16:38
39.
Baltic Stefan 10.03.2001 Tenisová škola Lucie Hradecké z.s.
340
12
 
 
17.03.2013 20:20:50
40.
Kurilla Matyáš 30.11.2001 TCEN Hrádek nad Nisou
354
12
 
 
11.08.2013 18:22:55
41.
Žák Kryštof 23.08.2002 Tenisová škola Lucie Hradecké z.s.
357
9
 
přijat
01.09.2013 13:48:32
42.
Hošna Tadeáš 28.05.2002 SK HAMR, z.s.
361
9
 
přijat
15.03.2013 21:36:09
43.
Forman Max 27.02.2002 Tenisová škola Lucie Hradecké z.s.
370
9
 
přijat
03.04.2013 19:40:49
44.
Vlášek Matěj 16.12.2001 Tenisová škola Lucie Hradecké z.s.
375
9
 
 
07.07.2013 19:05:30
45.
Stolín Jan 10.11.2001 TK Louny
420
9
 
 
13.09.2013 12:53:39
46.
Rys Dominik 20.09.2002 SK LAMA o.s.
465
9
 
volná karta
16.07.2013 13:21:06
47.
Šoltys Radek 30.06.2002 TC Jičín
511
9
 
přijat
21.08.2013 12:58:32
48.
Korček Adam 14.11.2001 TK Evženie Klášterec n/O
541
6
 
volná karta
23.09.2013 19:15:16

Náhradníci

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Kapitán Robin 10.03.2002 TK Olymp Praha
522
9
 
 
03.09.2013 22:51:04
2.
Semrád Ondřej 19.07.2002 Lob S.A. Bohnice, zs
536
6
 
přijat
17.09.2013 09:16:18
3.
Mužátko Milan 11.11.2002 Lob S.A. Bohnice, zs
1280
3
 
přijat
07.09.2013 16:40:35
4.
Kračman Michal 23.06.2003 TK Sparta Praha
1711
1
 
přijat
14.03.2013 21:57:48
5.
Zámečník Adam 29.05.2003 TJ Sokol Vysočany
1711
1
 
přijat
14.03.2013 22:11:53
6.
Šťastný Zoran 10.06.2003 Tenisová škola Lucie Hradecké z.s.
1711
1
 
přijat
14.03.2013 22:22:57
7.
Prachař Jakub 09.05.2003 SK OAZA Praha
1711
1
 
přijat
15.03.2013 06:54:53
8.
Palán David 07.09.2003 TK Spartak Jihlava
1711
1
 
přijat
15.03.2013 07:30:21
9.
Landfeld Vít 20.09.2003 I.ČLTK Praha
1711
1
 
 
15.03.2013 09:13:03
10.
Olšanský Filip 08.10.2003 TK Slavia Plzeň
1711
1
 
 
15.03.2013 20:37:37
11.
Vlasák Jakub 14.01.2003 SK HAMR, z.s.
1711
1
 
 
20.03.2013 21:54:20
12.
Barták Antonín 27.01.2003 Sport club Na Zámečku
1711
1
 
 
23.03.2013 19:24:33
13.
Koubovský Petr 03.07.2003 SK Satalice
1711
1
 
přijat
02.04.2013 09:19:17
14.
Mikula Jakub 23.06.2003 TJ Sokol Vysočany
1711
1
 
přijat
31.05.2013 00:13:53
15.
Zapský Adam 01.11.2003 Severočeská tenisová o.s.
1711
1
 
 
27.08.2013 16:32:44
16.
Bohoněk Lukáš 20.03.2003 TJ Radlice
1711
1
 
přijat
29.08.2013 19:22:39
17.
Agovič Semi 11.06.2003 Lob S.A. Bohnice, zs
1711
1
 
přijat
07.09.2013 16:41:04
18.
Kliský Martin 03.06.2003 Lob S.A. Bohnice, zs
1711
1
 
přijat
07.09.2013 16:41:33
19.
Blahoš Vojtěch 08.03.2002 Lob S.A. Bohnice, zs
1711
1
 
přijat
07.09.2013 16:42:05
20.
Truhlář Josef 01.05.2003 I.ČLTK Praha
1711
1
 
přijat
22.09.2013 20:42:41
21.
Milt Lukáš 11.12.2002 TK Škoda Plzeň z.s.
406
9
 
přijat
24.09.2013 20:30:45

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Taczala David 30.01.2002 TK AGROFERT Prostějov
1711
1
 
odhlášeno hráčem
16.04.2013 23:12:02
2.
Kazda Martin 26.07.2001 TJ Sokol Vysočany
135
20
 
odhlášeno hráčem
24.06.2013 11:07:52
3.
Krechler Ondřej 15.03.2003 TJ Spoje Praha
1711
1
 
odhlášeno hráčem
05.08.2013 21:28:35
4.
Vaculík Lukáš 08.02.2002 TK AGROFERT Prostějov
123
20
 
odhlášeno hráčem
14.08.2013 22:40:06
5.
Novák Tadeáš 11.07.2001 TJ Spoje Praha
115
25
 
odhlášeno hráčem
26.08.2013 17:56:02
6.
Siniakov Daniel 15.01.2003 TK Sparta Praha
1711
1
 
odhlášeno hráčem
28.08.2013 18:06:14
7.
Lejdar Tomáš 01.05.2001 TJ Lázně Bělohrad
214
15
 
odhlášeno hráčem
30.08.2013 15:05:34
8.
Royston Daniel 11.08.2001 Slavoj Český Brod
344
12
 
odhlášeno hráčem
30.08.2013 15:37:52
9.
Náhlovský Dominik 29.03.2001 Sparta Kutná Hora
118
20
 
odhlášeno hráčem
02.09.2013 14:25:40
10.
Křenek Kristián 28.05.2003 VSK VŠB-TU Ostrava
1711
1
 
odhlášeno hráčem
08.09.2013 18:20:17
11.
Vavřich Daniel 20.10.2003 LTK Liberec
1711
1
 
odhlášeno hráčem
08.09.2013 19:36:23
12.
Křepinský Tomáš 10.04.2003 Lokomotiva Trutnov
1711
1
 
odhlášeno hráčem
13.09.2013 09:10:43
13.
Holub David 12.02.2002 TK Pernštýn 1897 Pardubice
458
9
 
odhlášeno hráčem
13.09.2013 16:28:42
14.
Hradil Tomáš 03.02.2003 SK HAMR, z.s.
1711
1
 
odhlášeno hráčem
14.09.2013 18:58:20
15.
Kotík Adam 07.04.2002 TO SK Mělník
1711
1
 
odhlášeno hráčem
15.09.2013 10:27:34
16.
Samek Šimon 31.12.2002 TK Sokolov
241
12
 
odhlášeno hráčem
15.09.2013 21:38:29
17.
Marek Petr 28.06.2003 Lob S.A. Bohnice, zs
1711
1
 
odhlášeno hráčem
16.09.2013 09:51:58
18.
Majer Lukáš 30.12.2002 ŽLTC Brno
517
9
 
odhlášeno hráčem
16.09.2013 10:26:31
19.
Papoušek David 15.11.2003 TK Pernštýn 1897 Pardubice
1711
1
 
odhlášeno hráčem
17.09.2013 02:00:56
20.
Říha Šimon 14.06.2002 TC Dvůr Králové, z.s.
321
12
 
odhlášeno hráčem
17.09.2013 20:50:06
21.
Říha Matyáš 14.06.2002 TC Dvůr Králové, z.s.
292
12
 
odhlášeno hráčem
17.09.2013 20:50:30
22.
Hrubec Jan 16.05.2001 TJ Jiskra Třeboň, z.s. - oddíl tenisu
114
25
 
odhlášeno hráčem
17.09.2013 21:49:26
23.
Burian Vojtěch 21.04.2003 TK AGROFERT Prostějov
1711
1
 
odhlášeno hráčem
18.09.2013 08:30:35
24.
Ptáček Petr 06.05.2003 TK Náchod
1711
1
 
odhlášeno hráčem
18.09.2013 18:24:43
25.
Bega Petr 13.02.2003 SK HAMR, z.s.
1711
1
 
odhlášeno hráčem
19.09.2013 18:35:49
26.
Augustýn Mikoláš 01.02.2003 1. Vestecká sportovní o.s.
1711
1
 
odhlášeno hráčem
20.09.2013 08:19:54
27.
Střelec Jakub 23.10.2002 SK OAZA Praha
379
9
 
odhlášeno hráčem
20.09.2013 18:48:14
28.
Gedevanišvili Teimuraz 18.09.2002 Tenis Cibulka
1061
4
 
odhlášeno hráčem
20.09.2013 18:52:11
29.
Melichar Tomáš 11.11.2002 LTC Hodonín
330
12
 
odhlášeno hráčem
20.09.2013 20:49:13
30.
Šebek Robert 31.07.2001 TK Písek
129
20
 
odhlášeno hráčem
20.09.2013 21:38:34
31.
Krumich Martin 26.12.2002 TK Sparta Praha
86
30
 
odhlášeno hráčem
21.09.2013 09:08:24
32.
Mališ Šimon 17.08.2003 TK AGROFERT Prostějov
1711
1
 
odhlášeno hráčem
21.09.2013 10:29:11
33.
Drdla Lukáš 15.08.2001 TK Zlín
111
25
 
odhlášeno hráčem
21.09.2013 10:31:06
34.
Trůka Matyáš 16.06.2002 TK Škoda Plzeň z.s.
133
20
 
odhlášeno hráčem
21.09.2013 11:02:08
35.
Novák Marek 12.05.2003 TK Neridé
1711
1
 
odhlášeno hráčem
21.09.2013 11:51:17
36.
Alan Matyáš 25.09.2003 TK AGROFERT Prostějov
1711
1
 
odhlášeno hráčem
21.09.2013 17:04:22
37.
Semerák Jan 26.01.2001 TK Neridé
101
25
 
odhlášeno hráčem
21.09.2013 20:07:55
38.
Jurajda Adam 17.05.2003 TK AGROFERT Prostějov
1711
1
 
odhlášeno hráčem
22.09.2013 01:39:41
39.
Šmédek Jaroslav 12.06.2002 TK AGROFERT Prostějov
94
25
 
odhlášeno hráčem
22.09.2013 05:52:22
40.
Křepinský Vojtěch 22.03.2002 TJ Jiskra Havlíčkův Brod
747
6
 
odhlášeno hráčem
22.09.2013 06:44:21
41.
Hájek Tobiáš 04.09.2002 SK HAMR, z.s.
395
9
 
odhlášeno hráčem
22.09.2013 10:58:09
42.
Vůle Matyáš 03.02.2003 SK HAMR, z.s.
1711
1
 
odhlášeno hráčem
22.09.2013 10:59:04
43.
Veigert Vojtěch 16.06.2003 TK Pernštýn 1897 Pardubice
1711
1
 
odhlášeno hráčem
22.09.2013 11:28:11
44.
Baum Štěpán 26.07.2003 TK Sparta Praha
1711
1
 
odhlášeno hráčem
22.09.2013 11:51:37
45.
Procházka Michal 23.02.2001 T.J. Sokol Sedlčany
42
45
 
IS: kolizní přihláška
22.09.2013 12:00:07
46.
Pozdenkov Petr 15.06.2002 TK PRECHEZA Přerov o.s.
163
20
 
IS: kolizní přihláška
22.09.2013 12:00:10
47.
Surovčík Jakub 28.06.2002 Lob S.A. Bohnice, zs
327
12
 
odhlášeno pořadatelem
22.09.2013 20:52:49
48.
Vu Hung Cuong 27.04.2003 I.ČLTK Praha
1711
1
 
IS: lhůta 8 dní
24.09.2013 15:35:50
49.
Kopecký Maxmilián Albert 17.11.2002 TK Start Praha-Topolka
379
9
 
odhlášeno hráčem
25.09.2013 05:25:20
50.
Březina Jakub 20.06.2001 TK Ruzyně Praha
65
35
 
odhlášeno hráčem
25.09.2013 21:12:16
51.
Hlaváček Martin 24.06.2002 I.ČLTK Praha
173
15
 
odhlášeno hráčem
27.09.2013 12:16:15
52.
Brandtner Jan 30.11.2002 TK Evženie Klášterec n/O
272
12
 
odhlášeno hráčem
27.09.2013 15:57:30
53.
Novotný Jan 25.03.2002 TCG Karlovy Vary
251
12
 
odhlášeno hráčem
27.09.2013 16:00:51