Český tenisový svaz

Čech Michael

Datum narození:
09.03.2001
Platnost reg. do:
11.11.2020
Klub:
Severočeská tenisová o.s.
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2012
TK Viamont Teplice
258 (12)
 
 
 
2013
TK Viamont Teplice
78 (30)
617 (4)
 
 
2014
TK Viamont Teplice
52 (1)
203 (12)
 
 
2015
LTK TEPLICE o.s.
 
93 (20)
750 (3)
 
2016
LTK TEPLICE o.s.
 
61 (1)
264 (9)
 
2017
LTK TEPLICE o.s.
 
 
123 (15)
 
2018
TKX Tennis Team Krupka z.
 
 
65 (25)
524 (4)
2019
TKX Tennis Team Krupka z.
 
 
50 (25)
134 (12)
24.11.2018

SK Tenis Duchcov (C - 500), K: 4/4

4>2 Čech, Vondrášek - Kollár, Maxa 6:2, 6:0
2>1 Čech, Vondrášek - Červinka, Podolan 6:7, 7:6, 1:0 (5)
získané body: 15 b.
12.01.2019, CT mužů, kat.B

TK Most (B - 600), K: 8/8

8>4 Čech, Vondrášek - Klír, Stolín 6:1, 6:1
4>2 Čech, Vondrášek - Kotýk, Michl 4:6, 6:3, 1:0 (12)
2>1 Čech, Vondrášek - Pánik, Zapský scr.
získané body: 45 b.

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
2A 2.liga A
4.5.2019 NT 12.5.2019, TK Strakonice - Severočeská tenisová C (Most)
9
2.
2A 2.liga A
8.6.2019 NT 16.6.2019, TCG Karlovy Vary - Severočeská tenisová C (Most)
0
3.
2A 2.liga A
15.6.2019 NT 23.6.2019, Severočeská tenisová C (Most) - TK Louny
0
4.
2A 2.liga A
11.5.2019 NT 26.5.2019, Tenisklub Cheb - Severočeská tenisová C (Most)
12
1.
DA1B
27.04 2019, Severočeská tenisová o.s.Jablonec - Start Liberec A
0
 Družstva celkem (2hra)
21
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
38
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
38

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
2A 2.liga A
4.5.2019 NT 12.5.2019, TK Strakonice - Severočeská tenisová C (Most)
0
2.
2A 2.liga A
8.6.2019 NT 16.6.2019, TCG Karlovy Vary - Severočeská tenisová C (Most)
12
3.
2A 2.liga A
15.6.2019 NT 23.6.2019, Severočeská tenisová C (Most) - TK Louny
5
4.
2A 2.liga A
11.5.2019 NT 26.5.2019, Tenisklub Cheb - Severočeská tenisová C (Most)
0
1.
DA1B
27.04 2019, Severočeská tenisová o.s.Jablonec - Start Liberec A
0
 Družstva celkem (4hra)
17
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
38
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
38
01.12.2018, A1

TCG Karlovy Vary (A - 700), K: 12/12

16>8 Peterka, Čech - Gorbušin, Janis 2:6, 6:3, 1:0 (5)
8>4 Vaculík, Jančík - Peterka, Čech 6:3, 6:3
získané body: 34 b.
14.12.2018, A2

TK Neridé (A - 700), K: 12/12

16>8 Vaculík, Rys - Čech, Hegenbart 4:6, 7:5, 1:0
získané body: 0 b.
08.03.2019

TK Strakonice (B - 500), K: 8/8

8>4 Čech, Havlíček - Šubert, Kubín 6:2, 6:0
4>2 Čech, Havlíček - Janis, Novák 6:7 (5), 6:1, 1:0 (8)
2>1 Čech, Havlíček - Apltauer, Mrůzek 0:6, 7:5, 1:0 (11)
získané body: 45 b.
30.03.2019, TJ Radlice

TJ Radlice (B - 500), K: 8/9

16>8 Čech, Kollár - Kubín, Šubert 6:3, 3:6, 1:0 (4)
8>4 Čech, Kollár - Kazda, Keller 6:1, 6:3
4>2 Baum, Apltauer - Čech, Kollár 6:1, 6:3
získané body: 27 b.
06.05.2019, A1

TCG Karlovy Vary (A - 400), K: 12/12

16>8 Podolan, Čech - Kratochvíl, Horálek 6:4, 7:5
8>4 Podolan, Čech - Peterka, Klír 6:2, 6:0
4>2 Musil, Černý - Podolan, Čech 6:4, 6:4
získané body: 53 b.
10.06.2019, A2

TK Zlín (A - 400), K: 12/12

16>8 Vejšický, Čech - Říha, Válek 6:4, 6:2
8>4 Zapletal, Baum - Vejšický, Čech 4:6, 6:4, 1:0 (5)
získané body: 34 b.