Český tenisový svaz

Hegenbart Max

Datum narození:
08.10.2001
Platnost reg. do:
11.11.2022
Klub:
Tenisová škola Lucie Hradecké z.s.
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2012
Sokol Dolní Počernice
259 (12)
 
 
 
2013
Sokol Dolní Počernice
79 (30)
928 (3)
 
 
2014
Sokol Dolní Počernice
32 (1)
121 (15)
 
 
2015
TŠ Lucie Hradecká
 
58 (30)
973 (3)
 
2016
TŠ Lucie Hradecká
 
30 (1)
192 (12)
 
2017
Tenisová škola Lucie Hrad
 
 
106 (15)
565 (4)
2018
Tenisová škola Lucie Hrad
 
 
59 (25)
1010 (3)
2019
Tenisová škola Lucie Hrad
 
 
54 (25)
341 (6)

Dospělí - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
08.12.2018, Halový oblastní přebor

Praha (P - 500), K: 9/-

0
2
12.01.2019

TJ Sokol Vysočany (C - 550), K: 5/5

15
 Jednotlivci celkem
15/2

Dospělí - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
08.12.2018, Halový oblastní přebor

Praha (P - 500), K: 9/-

-
2
12.01.2019

TJ Sokol Vysočany (C - 550), K: 5/5

15
 Jednotlivci celkem
15/1
12.01.2019

TJ Sokol Vysočany (C - 550), K: 5/5

8>4 Kljujev, Hegenbart - Svoboda, Loder 6:3, 6:4
4>2 Kljujev, Hegenbart - Kladiva, Vejšický 3:6, 7:5, 1:0
2>1 Dinh, Štětka - Kljujev, Hegenbart 7:5, 5:7, 1:0
získané body: 15 b.

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
03. 1.třída B
27.4.2019, Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. - TK Ruzyně Praha A
6
2.
03. 1.třída B
4.5.2019, TK Horní Měcholupy A - Tenisová škola Lucie Hradecké z.s.
9
3.
03. 1.třída B
11.5.2019, Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. - TK Sokol Horní Počernice,p.s.A
1
 Družstva celkem (2hra)
16
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
23
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
23

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
03. 1.třída B
27.4.2019, Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. - TK Ruzyně Praha A
5
2.
03. 1.třída B
4.5.2019, TK Horní Měcholupy A - Tenisová škola Lucie Hradecké z.s.
2
3.
03. 1.třída B
11.5.2019, Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. - TK Sokol Horní Počernice,p.s.A
0
 Družstva celkem (4hra)
7
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
23
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
23
14.12.2018, A2

TK Neridé (A - 700), K: 12/12

16>8 Vaculík, Rys - Čech, Hegenbart 4:6, 7:5, 1:0
získané body: 0 b.

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
20. MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
28.4.2019, Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. A - TK Olymp Praha A
0
2.
20. MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
5.5.2019, SK HAMR, z.s. A - Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. A
0
3.
20. MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
12.5.2019, Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. A - SK OAZA Praha A
15
 Družstva celkem (2hra)
15
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
20
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
20

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
20. MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
28.4.2019, Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. A - TK Olymp Praha A
0
2.
20. MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
5.5.2019, SK HAMR, z.s. A - Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. A
0
3.
20. MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
12.5.2019, Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. A - SK OAZA Praha A
5
 Družstva celkem (4hra)
5
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
20
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
20