Český tenisový svaz

Král David

Datum narození:
14.01.2002
Platnost reg. do:
31.10.2019
Klub:
F.H.TK Dobřichovice
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2013
WILSON Tenis Centrum
211 (15)
 
 
 
2014
WILSON Tenis Centrum
119 (25)
654 (4)
 
 
2015
WILSON Tenis Centrum
45 (1)
285 (9)
 
 
2016
Wilson Tenis Průhonice
 
100 (20)
515 (4)
 
2017
Wilson Tenis Průhonice
 
70 (1)
313 (9)
 
2018
Sportclub Řevnice z.s.
 
 
175 (12)
 
2019
F.H.TK Dobřichovice
 
 
171 (12)
890 (3)
17.08.2019, C-300

LTC Řevnice (C - 300), K: 4/4

8>4 Král, Froňka - Štofl, Tichý 2:6, 6:2, 1:0 (10)
4>2 Šmíd, Zivčák - Král, Froňka 7:6 (2), 6:2
získané body: 7 b.
24.08.2019

TK Pelhřimov (C - 400), K: 4/-

32>16 Bukáček Michal- Král David4:6, 6:4, 1:0 (9)
získané body: 0 b.

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
02 - I. třída A
4.5.2019 NT 12.5.2019, F.H.TK Dobřichovice B - Lokomotiva Beroun
1
2.
02 - I. třída A
8.6.2019 NT 16.6.2019, TK Stochov - F.H.TK Dobřichovice B
6
3.
02 - I. třída A
11.5.2019 NT 26.5.2019, SK Tenis Kladno - F.H.TK Dobřichovice B
0
4.
02 - I. třída A
25.5.2019 NT 9.6.2019, F.H.TK Dobřichovice B - TK Březnice B
0
5.
02 - I. třída A
15.6.2019 NT 23.6.2019, F.H.TK Dobřichovice B - LTC Rudná
0
6.
02 - I. třída A
22.6.2019 NT 29.6.2019, F.H.TK Dobřichovice B - Tenisový klub Černošice
3
 Družstva celkem (2hra)
10
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
15
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
15

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
02 - I. třída A
4.5.2019 NT 12.5.2019, F.H.TK Dobřichovice B - Lokomotiva Beroun
0
2.
02 - I. třída A
8.6.2019 NT 16.6.2019, TK Stochov - F.H.TK Dobřichovice B
0
3.
02 - I. třída A
11.5.2019 NT 26.5.2019, SK Tenis Kladno - F.H.TK Dobřichovice B
0
4.
02 - I. třída A
25.5.2019 NT 9.6.2019, F.H.TK Dobřichovice B - TK Březnice B
5
5.
02 - I. třída A
15.6.2019 NT 23.6.2019, F.H.TK Dobřichovice B - LTC Rudná
0
6.
02 - I. třída A
22.6.2019 NT 29.6.2019, F.H.TK Dobřichovice B - Tenisový klub Černošice
0
 Družstva celkem (4hra)
5
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
15
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
15
15.12.2018

Řevnická sportovní (C - 400), K: 5/5

16>8 Král David- Marek Janscr.
8>4 Král David- Sýkora Tadeáš6:3, 6:3
4>2 Král David- Haňkovský David6:2, 3:6, 1:0 (1)
2>1 Král David- Hrdina Aleš5:7, 6:2, 1:0 (4)
získané body: 40 b.
12.01.2019, Wilson Tempo Cup

Tempo Praha (C - 400), K: 5/5

8>4 Král, Haňkovský - Brož, Havránek 6:3, 7:5
4>2 Král, Haňkovský - Kameník, Kotarac 6:2, 7:6
2>1 Král, Haňkovský - Kopecký, Šoltys 3:6, 7:6 (3), 1:0 (4)
získané body: 20 b.
26.01.2019, Tenis Cibulka Cup

Tenis Cibulka (C - 400), K: 4/4

8>4 Král, Hradil - Dušek, Bradáč 6:2, 6:2
4>2 Král, Hradil - Juha, Watzek 5:7, 6:2, 1:0
2>1 Král, Hradil - Arefe, Skřička 6:4, 7:5
získané body: 15 b.
08.03.2019

TK Strakonice (B - 500), K: 8/8

32>16 Král David- Keller Oliver1:6, 6:3, 6:1
16>8 Zlatohlávek Tomáš- Král David7:6 (4), 6:3
získané body: 22 b.
08.03.2019

TK Strakonice (B - 500), K: 8/8

8>4 Král, Šťastný - Zlatohlávek, Krischke 6:0, 3:6, 1:0 (8)
4>2 Apltauer, Mrůzek - Král, Šťastný scr.
získané body: 22 b.
15.03.2019

LTC Modřany 2005 (C - 400), K: 5/5

32>16 Král David- Lukášek Daniel6:1, 6:1
16>8 Král David- Rybín Kryštof5:7, 6:3, 1:0 (8)
8>4 Král David- Bažant Filip6:3, 1:6, 1:0 (6)
4>2 Zlatohlávek Tomáš- Král David7:5, 6:3
získané body: 20 b.
05.04.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 5/5

8>4 Forman, Král - Jašek, Tocháček 6:0, 6:7, 1:0
4>2 Forman, Král - Janko, Valoušek scr.
2>1 Forman, Král - Petrofský, Agovič 6:4, 4:6, 1:0
získané body: 20 b.
29.06.2019

TK Neridé (B - 300), K: 8/9

16>8 Makovička, Hrdina - Král, Forman 6:1, 6:3
získané body: 0 b.
01.07.2019, Tenis Cibulka Cup

Tenis Cibulka (C - 200), K: 5/5

16>8 Král, Forman - Holub, Kroutil 6:0, 6:1
8>4 Král, Forman - Brož, Dvorský 6:3, 6:1
4>2 Král, Forman - Sýkora, Sembdner 6:4, 6:2
2>1 Král, Forman - Haňkovský, Buřil 6:2, 7:6
získané body: 20 b.

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
20 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
5.5.2019 NT 11.5.2019, Slavoj Český Brod - F.H.TK Dobřichovice
0
2.
20 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
9.6.2019 NT 15.6.2019, F.H.TK Dobřichovice - LTC Slovan Kladno
3
3.
20 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
16.6.2019 NT 22.6.2019, 1. Vestecká sportovní - F.H.TK Dobřichovice
3
4.
20 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
12.5.2019 NT 25.5.2019, F.H.TK Dobřichovice - TK Radošovice
0
5.
20 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
23.6.2019 NT 30.6.2019, LTC Mladá Boleslav o.s. - F.H.TK Dobřichovice
4
6.
20 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
26.5.2019 NT 8.6.2019, TK Neridé - F.H.TK Dobřichovice
0
 Družstva celkem (2hra)
10
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
27
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
27

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
20 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
5.5.2019 NT 11.5.2019, Slavoj Český Brod - F.H.TK Dobřichovice
14
2.
20 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
9.6.2019 NT 15.6.2019, F.H.TK Dobřichovice - LTC Slovan Kladno
0
3.
20 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
16.6.2019 NT 22.6.2019, 1. Vestecká sportovní - F.H.TK Dobřichovice
3
4.
20 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
12.5.2019 NT 25.5.2019, F.H.TK Dobřichovice - TK Radošovice
0
5.
20 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
23.6.2019 NT 30.6.2019, LTC Mladá Boleslav o.s. - F.H.TK Dobřichovice
0
6.
20 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
26.5.2019 NT 8.6.2019, TK Neridé - F.H.TK Dobřichovice
0
 Družstva celkem (4hra)
17
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
27
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
27