Český tenisový svaz

Stolín Jan

Datum narození:
10.11.2001
Platnost reg. do:
31.03.2021
Klub:
TK Chomutov
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2012
TK Louny
675 (6)
 
 
 
2013
TK Louny
420 (9)
 
 
 
2014
TK Louny
212 (1)
398 (6)
 
 
2015
TK Louny
 
190 (12)
 
 
2016
TK Louny
 
152 (1)
366 (6)
 
2017
TK Louny
 
 
141 (15)
 
2018
TK Louny
 
 
76 (20)
496 (4)
2019
TK Chomutov
 
 
83 (20)
293 (9)
2020
TK Chomutov
 
 
243 (1)
101 (15)

Dospělí - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
17.11.2018, TC HEAD VESTEC

1. Vestecká sportovní o.s. (C - 600), K: 5/4

15
2
24.11.2018, TJ Radlice

TJ Radlice (C - 500), K: 4/-

15
3
08.12.2018, Halový oblastní přebor

severočeský (P - 400), K: 8/8

65
4
15.12.2018

středočeský (B - 600), K: 8/8

0
5
12.01.2019, CT mužů, kat.B

TK Most (B - 600), K: 8/8

0
6
19.01.2019, Lokomotiva Cup

Lokomotiva Praha (B - 600), K: 8/8

22
7
26.01.2019, TC HEAD VESTEC

1. Vestecká sportovní o.s. (C - 600), K: 5/6

10
8
16.02.2019

Sokol Královice (C - 450), K: 4/4

10
9
23.02.2019

TCG Karlovy Vary (B - 700), K: 8/-

0
10
02.03.2019

TK Horní Měcholupy (C - 500), K: 5/5

15
11
09.03.2019

LTC Modřany 2005 (B - 600), K: 9/-

27
12
16.03.2019, TJ Radlice

TJ Radlice (C - 500), K: 4/4

30
13
23.03.2019, DTJ jinonice CUP

DTJ Jinonice (C - 500), K: 4/4

0
14
18.04.2019, A1 Kvalifikace MČR

TK LTC Děčín (A - 700), K: 12/12

0
15
01.06.2019, Oblastní přebor

severočeský (P - 400), K: 8/8

22
16
13.07.2019, O pohár města Loun

TK Louny (B - 300), K: 8/8

0
17
03.08.2019, B4 - TJ Slavoj Český Brod

Slavoj Český Brod (B - 500), K: 8/8

16
18
10.08.2019, Pohár města Karlovy Vary

TCG Karlovy Vary (B - 500), K: 8/8

22
19
17.08.2019

LTC České Budějovice,z.s. (B - 500), K: 8/8

22
20
14.09.2019, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (C - 400), K: 4/4

15
21
20.09.2019, A6

Lokomotiva Praha (A - 500), K: 12/-

0
22
28.09.2019, TK LTC 1927 Praha-Michle,z.s.

TK LTC 1927 Praha- Michle,z.s. (B - 500), K: 8/8

0
23
25.01.2019, A1 Optim tour - Pohár TCG

TCG Karlovy Vary (A - 800), K: 12/-

32
24
23.08.2019, A5 Optim Tour - BPBP cup

LTC Mladá Boleslav o.s. (A - 500), K: 12/-

0
25
20.09.2019, A6

Lokomotiva Praha (A - 500), K: 12/-

32
 Jednotlivci celkem
370/25

Dospělí - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
17.11.2018, TC HEAD VESTEC

1. Vestecká sportovní o.s. (C - 600), K: 5/4

10
2
24.11.2018, TJ Radlice

TJ Radlice (C - 500), K: 4/-

-
3
08.12.2018, Halový oblastní přebor

severočeský (P - 400), K: 8/8

0
4
15.12.2018

středočeský (B - 600), K: 8/8

22
5
12.01.2019, CT mužů, kat.B

TK Most (B - 600), K: 8/8

0
6
19.01.2019, Lokomotiva Cup

Lokomotiva Praha (B - 600), K: 8/8

0
7
26.01.2019, TC HEAD VESTEC

1. Vestecká sportovní o.s. (C - 600), K: 5/6

14
8
16.02.2019

Sokol Královice (C - 450), K: 4/4

0
9
23.02.2019

TCG Karlovy Vary (B - 700), K: 8/-

-
10
02.03.2019

TK Horní Měcholupy (C - 500), K: 5/5

15
11
09.03.2019

LTC Modřany 2005 (B - 600), K: 9/-

-
12
16.03.2019, TJ Radlice

TJ Radlice (C - 500), K: 4/4

10
13
23.03.2019, DTJ jinonice CUP

DTJ Jinonice (C - 500), K: 4/4

15
14
18.04.2019, A1 Kvalifikace MČR

TK LTC Děčín (A - 700), K: 12/12

34
15
01.06.2019, Oblastní přebor

severočeský (P - 400), K: 8/8

0
16
13.07.2019, O pohár města Loun

TK Louny (B - 300), K: 8/8

22
17
03.08.2019, B4 - TJ Slavoj Český Brod

Slavoj Český Brod (B - 500), K: 8/8

22
18
10.08.2019, Pohár města Karlovy Vary

TCG Karlovy Vary (B - 500), K: 8/8

30
19
17.08.2019

LTC České Budějovice,z.s. (B - 500), K: 8/8

0
20
14.09.2019, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (C - 400), K: 4/4

0
21
20.09.2019, A6

Lokomotiva Praha (A - 500), K: 12/-

-
22
28.09.2019, TK LTC 1927 Praha-Michle,z.s.

TK LTC 1927 Praha- Michle,z.s. (B - 500), K: 8/8

0
23
25.01.2019, A1 Optim tour - Pohár TCG

TCG Karlovy Vary (A - 800), K: 12/-

-
24
23.08.2019, A5 Optim Tour - BPBP cup

LTC Mladá Boleslav o.s. (A - 500), K: 12/-

-
25
20.09.2019, A6

Lokomotiva Praha (A - 500), K: 12/-

-
 Jednotlivci celkem
194/18
15.12.2018

středočeský (B - 600), K: 8/8

32>16 Mrůzek Štěpán- Stolín Jan7:6 (4), 3:6, 6:4
získané body: 0 b.
02.03.2019

TK Horní Měcholupy (C - 500), K: 5/5

4>2 Kvis, Stolín - Musil, Kohoutek 6:3, scr.
2>1 Stavěl, Peterka - Kvis, Stolín 6:3, 6:3
získané body: 15 b.
09.03.2019

LTC Modřany 2005 (B - 600), K: 9/-

32>16 Stolín Jan- Pírek František7:6 (3), 5:7, 6:4
16>8 Michl Filip- Stolín Jan6:2, 6:0
získané body: 27 b.

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
01 - Středočeská divize
4.5.2019 NT 12.5.2019, TC Realsport Nymburk B - TJ Sokol Měchenice
6
2.
01 - Středočeská divize
8.6.2019 NT 16.6.2019, TJ Sokol Měchenice - LTC Mladá Boleslav
4
3.
01 - Středočeská divize
11.5.2019 NT 26.5.2019, TJ Sokol Měchenice - F.H.TK Dobřichovice
4
4.
01 - Středočeská divize
27.4.2019 NT 5.5.2019, TJ Sokol Měchenice - LTC Slovan Kladno
4
5.
01 - Středočeská divize
25.5.2019 NT 9.6.2019, TO SK Mělník - TJ Sokol Měchenice
0
6.
01 - Středočeská divize
15.6.2019 NT 23.6.2019, TK Březnice - TJ Sokol Měchenice
0
7.
01 - Středočeská divize
22.6.2019 NT 29.6.2019, SK Tenis Rohatsko - TJ Sokol Měchenice
1
 Družstva celkem (2hra)
19
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
24
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
23

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
01 - Středočeská divize
4.5.2019 NT 12.5.2019, TC Realsport Nymburk B - TJ Sokol Měchenice
5
2.
01 - Středočeská divize
8.6.2019 NT 16.6.2019, TJ Sokol Měchenice - LTC Mladá Boleslav
0
3.
01 - Středočeská divize
11.5.2019 NT 26.5.2019, TJ Sokol Měchenice - F.H.TK Dobřichovice
0
4.
01 - Středočeská divize
27.4.2019 NT 5.5.2019, TJ Sokol Měchenice - LTC Slovan Kladno
0
5.
01 - Středočeská divize
25.5.2019 NT 9.6.2019, TO SK Mělník - TJ Sokol Měchenice
0
6.
01 - Středočeská divize
15.6.2019 NT 23.6.2019, TK Březnice - TJ Sokol Měchenice
0
7.
01 - Středočeská divize
22.6.2019 NT 29.6.2019, SK Tenis Rohatsko - TJ Sokol Měchenice
0
 Družstva celkem (4hra)
5
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
24
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
23
27.12.2018

TK Mimoň (B - 500), K: 8/8

32>16 Jupa Jakub- Stolín Jan6:3, 7:6 (4)
získané body: 0 b.
27.12.2018

TK Mimoň (B - 500), K: 8/8

8>4 Stolín, Truhlář - Havlíček, Hovorka 6:2, 7:6 (5)
4>2 Stolín, Truhlář - Kubín, Křížek 6:0, 6:1
2>1 Baum, Apltauer - Stolín, Truhlář 4:6, 7:5, 1:0 (7)
získané body: 30 b.

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
MONETA - JUNIOR TOUR - O putovní pohár prezidenta ČTS
05.5.2019, TK Škoda Plzeň A - TK Slavia Plzeň
12
2.
MONETA - JUNIOR TOUR - O putovní pohár prezidenta ČTS
26.5.2019, TCG Karlovy Vary A - TK Slavia Plzeň
0
 Družstva celkem (2hra)
12
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
23
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
23

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
MONETA - JUNIOR TOUR - O putovní pohár prezidenta ČTS
05.5.2019, TK Škoda Plzeň A - TK Slavia Plzeň
11
2.
MONETA - JUNIOR TOUR - O putovní pohár prezidenta ČTS
26.5.2019, TCG Karlovy Vary A - TK Slavia Plzeň
0
 Družstva celkem (4hra)
11
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
23
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
23