Český tenisový svaz

Stolín Jan

Datum narození:
10.11.2001
Platnost reg. do:
31.03.2021
Klub:
TK Chomutov
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2012
TK Louny
675 (6)
 
 
 
2013
TK Louny
420 (9)
 
 
 
2014
TK Louny
212 (1)
398 (6)
 
 
2015
TK Louny
 
190 (12)
 
 
2016
TK Louny
 
152 (1)
366 (6)
 
2017
TK Louny
 
 
141 (15)
 
2018
TK Louny
 
 
76 (20)
496 (4)
2019
TK Chomutov
 
 
83 (20)
293 (9)
15.12.2018

středočeský (B - 600), K: 8/8

32>16 Mrůzek Štěpán- Stolín Jan7:6 (4), 3:6, 6:4
získané body: 0 b.
02.03.2019

TK Horní Měcholupy (C - 500), K: 5/5

4>2 Kvis, Stolín - Musil, Kohoutek 6:3, scr.
2>1 Stavěl, Peterka - Kvis, Stolín 6:3, 6:3
získané body: 15 b.
09.03.2019

LTC Modřany 2005 (B - 600), K: 9/-

32>16 Stolín Jan- Pírek František7:6 (3), 5:7, 6:4
16>8 Michl Filip- Stolín Jan6:2, 6:0
získané body: 27 b.

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
01 - Středočeská divize
4.5.2019 NT 12.5.2019, TC Realsport Nymburk B - TJ Sokol Měchenice
6
2.
01 - Středočeská divize
8.6.2019 NT 16.6.2019, TJ Sokol Měchenice - LTC Mladá Boleslav
4
3.
01 - Středočeská divize
11.5.2019 NT 26.5.2019, TJ Sokol Měchenice - F.H.TK Dobřichovice
4
4.
01 - Středočeská divize
27.4.2019 NT 5.5.2019, TJ Sokol Měchenice - LTC Slovan Kladno
4
5.
01 - Středočeská divize
25.5.2019 NT 9.6.2019, TO SK Mělník - TJ Sokol Měchenice
0
6.
01 - Středočeská divize
15.6.2019 NT 23.6.2019, TK Březnice - TJ Sokol Měchenice
0
 Družstva celkem (2hra)
18
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
23
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
23

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
01 - Středočeská divize
4.5.2019 NT 12.5.2019, TC Realsport Nymburk B - TJ Sokol Měchenice
5
2.
01 - Středočeská divize
8.6.2019 NT 16.6.2019, TJ Sokol Měchenice - LTC Mladá Boleslav
0
3.
01 - Středočeská divize
11.5.2019 NT 26.5.2019, TJ Sokol Měchenice - F.H.TK Dobřichovice
0
4.
01 - Středočeská divize
27.4.2019 NT 5.5.2019, TJ Sokol Měchenice - LTC Slovan Kladno
0
5.
01 - Středočeská divize
25.5.2019 NT 9.6.2019, TO SK Mělník - TJ Sokol Měchenice
0
6.
01 - Středočeská divize
15.6.2019 NT 23.6.2019, TK Březnice - TJ Sokol Měchenice
0
 Družstva celkem (4hra)
5
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
23
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
23
27.12.2018

TK Mimoň (B - 500), K: 8/8

32>16 Jupa Jakub- Stolín Jan6:3, 7:6 (4)
získané body: 0 b.
27.12.2018

TK Mimoň (B - 500), K: 8/8

8>4 Stolín, Truhlář - Havlíček, Hovorka 6:2, 7:6 (5)
4>2 Stolín, Truhlář - Kubín, Křížek 6:0, 6:1
2>1 Baum, Apltauer - Stolín, Truhlář 4:6, 7:5, 1:0 (7)
získané body: 30 b.

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
MONETA - JUNIOR TOUR - O putovní pohár prezidenta ČTS
05.5.2019, TK Škoda Plzeň A - TK Slavia Plzeň
12
2.
MONETA - JUNIOR TOUR - O putovní pohár prezidenta ČTS
26.5.2019, TCG Karlovy Vary A - TK Slavia Plzeň
0
 Družstva celkem (2hra)
12
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
23
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
23

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
MONETA - JUNIOR TOUR - O putovní pohár prezidenta ČTS
05.5.2019, TK Škoda Plzeň A - TK Slavia Plzeň
11
2.
MONETA - JUNIOR TOUR - O putovní pohár prezidenta ČTS
26.5.2019, TCG Karlovy Vary A - TK Slavia Plzeň
0
 Družstva celkem (4hra)
11
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
23
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
23