Český tenisový svaz

Olšanský Filip

Datum narození:
08.10.2003
Platnost reg. do:
06.12.2019
Klub:
TK Slavia Plzeň
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2014
TK Neridé
224 (15)
987 (3)
 
 
2015
TK Neridé
61 (35)
271 (9)
 
 
2016
TK Neridé
28 (1)
121 (20)
 
 
2017
TK Neridé
 
140 (15)
 
 
2018
TK Slavia Plzeň
 
217 (1)
341 (9)
 
2019
TK Slavia Plzeň
 
 
412 (6)
 

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
13. 4.třída B
27.4.2019, TJ Kyje Praha 14 - TK Start Praha-Topolka E
1
2.
13. 4.třída B
4.5.2019, TJ Slavoj Tesla Hloubětín, z.s. - TJ Kyje Praha 14
1
3.
13. 4.třída B
11.5.2019, TJ Kyje Praha 14 - Sportovní klub Žižkov Praha C
1
4.
13. 4.třída B
25.5.2019, TJ Sokol Vršovice - TJ Kyje Praha 14
1
 Družstva celkem (2hra)
4
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
8
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
8

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
13. 4.třída B
27.4.2019, TJ Kyje Praha 14 - TK Start Praha-Topolka E
1
2.
13. 4.třída B
4.5.2019, TJ Slavoj Tesla Hloubětín, z.s. - TJ Kyje Praha 14
1
3.
13. 4.třída B
11.5.2019, TJ Kyje Praha 14 - Sportovní klub Žižkov Praha C
1
4.
13. 4.třída B
25.5.2019, TJ Sokol Vršovice - TJ Kyje Praha 14
1
 Družstva celkem (4hra)
4
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
8
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
8

Dorost - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
25.07.2019, TENIS CIBULKA CUP

Tenis Cibulka (C - 200), K: 4/4

10
 Jednotlivci celkem
10/1

Dorost - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
25.07.2019, TENIS CIBULKA CUP

Tenis Cibulka (C - 200), K: 4/4

0
 Jednotlivci celkem
0/1

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
24 - II. třída B
5.5.2019 NT 11.5.2019, Sokol Říčany - TK Mnichovo Hradiště
0
2.
24 - II. třída B
12.5.2019 NT 25.5.2019, LTC Houštka - Sokol Říčany
0
3.
24 - II. třída B
28.4.2019 NT 4.5.2019, TJ LTC Poděbrady - Sokol Říčany
3
4.
24 - II. třída B
26.5.2019 NT 8.6.2019, Sokol Říčany - TJ Jiskra Zruč n.Sáz.
4
 Družstva celkem (2hra)
7
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
17
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
17

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
24 - II. třída B
5.5.2019 NT 11.5.2019, Sokol Říčany - TK Mnichovo Hradiště
2
2.
24 - II. třída B
12.5.2019 NT 25.5.2019, LTC Houštka - Sokol Říčany
4
3.
24 - II. třída B
28.4.2019 NT 4.5.2019, TJ LTC Poděbrady - Sokol Říčany
0
4.
24 - II. třída B
26.5.2019 NT 8.6.2019, Sokol Říčany - TJ Jiskra Zruč n.Sáz.
4
 Družstva celkem (4hra)
10
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
17
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
17