Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Pořadatel:  TK Písek
Datum:  28.06-02.07.
Věk. kategorie:  mladší žactvo
Šnajdr Denis
 
 
 
Holub Jakub
scr.
 
Pomahač Antonín
6:1, 6:0
 
Žahour Richard
7:5, 6:4
 
 
 
 
6:0, 6:4
 
Doležal Lukáš
 
Fojtů Lukas
6:3, 6:2
 
 
 
Šichtař Samuel
6:4, 3:6, 7:5
 
Lobovský Robert
scr.
 
Zerai Rayen
6:2, 6:2
 
Eversfield Tomáš
6:1, 6:4
 
 
6:1, 6:1
 
Žiška Štěpán
 
Blaška Sebastian
7:5, 6:0
 
 
 
Papavasiliu Nikolaos
6:2, 6:0
 
Pánek Sebastian
6:3, 7:6
 
Svoboda Patrik
6:3, 6:1
 
Mohamed Rahman
7:5, 6:3
 
 
6:1, 6:2
 
Růžička Jan
 
Bryol Filip
6:4, 3:6, 6:2
 
 
 
Boháč Antonín
6:0, 6:0
 
Hlavnička Martin
7:5, 6:3
 
Barrish  Michal
7:5, 6:2
 
Šidlík Jan
6:2, 6:1
 
 
6:1, 6:2
 
Hanke Max
 
Krejčí Matyáš
6:0, 3:0, scr.
 
 
 
Vilt Václav
6:3, 6:4
 
Chodora Radek
6:4, 6:1
 
Červenka Matěj
6:4, 6:2
 
Klíma Max
5:7, 6:3, 6:2
 
 
6:1, 6:1
 
Majc Mário
 
Kylsán Jakub
6:4, 6:3
 
 
 
Zeman Jakub
6:2, 6:3
 
Krejčí Tomáš
6:2, 6:1
 
Vomela Tomáš
6:1, 6:4
 
Majera Denis
6:2, 6:3
 
 
6:3, 6:0
 
Brückner David
 
Kubec Filip
6:7, 7:6, 6:2
 
 
 
Gaborík Luboš
7:5, 6:4
 
Dujka Dominik
6:3, 6:0
 
Linhart Adam
6:3, 6:2
 
Krejčí Tobiáš
6:2, 6:4
 
 
scr.
 
Duda Adam
 
Vaněk Daniel
6:0, 6:4
 
 
 
Fencl Tomáš
6:2, 6:0
 
Fejka Matěj
6:1, 6:1
 
Horák Adam
6:2, 6:0
 
Trkovský Marcel
6:3, 6:1
 
 
6:0, 6:1
 
Dvořák Filip
 
Rozhodčí turnaje: Kacbundová Nela (platná licence B do 31.12.2021)
Poznámka pořadatele: Přítomnost v areálu pro hráče z předkol na 9.hod
Počet účastníků47
NasazeníBH
Šnajdr Denis 5835
Dvořák Filip 5935
Blaška Sebastian 7335
Brückner David 8030
Žiška Štěpán 9630
Krejčí Matyáš 9830
Hanke Max 10130
Kubec Filip 10225
Kategorie : 10Součet BH: 250
Kódové číslo akce: 712026

Brückner David - Šnajdr Denis
 
 
 
 
scr.
 
Doležal Lukáš - Šichtař Samuel
 
Klíma Max - Krejčí Tobiáš
6:0, 6:3
 
 
 
 
scr.
 
Holub Jakub - Boháč Antonín
 
Blaška Sebastian - Žiška Štěpán
6:2, 6:1
 
 
 
Žahour Richard - Zeman Jakub
7:5, 7:6
 
Vilt Václav - Gaborík Luboš
6:2, 6:4
 
Šidlík Jan - Majera Denis
6:2, 6:4
 
Fencl Tomáš - Linhart Adam
6:2, 6:3
 
 
6:3, 6:4
 
Bryol Filip - Kylsán Jakub
 
Horák Adam - Fojtů Lukas
6:4, 6:3
 
 
 
Lobovský Robert - Mohamed Rahman
5:7, 7:6, 1:0
 
Chodora Radek - Pomahač Antonín
4:6, 6:2, 1:0
 
Eversfield Tomáš - Papavasiliu Nikolaos
6:0, 6:2
 
Svoboda Patrik - Červenka Matěj
6:3, 6:4
 
 
6:1, 6:0
 
Hanke Max - Růžička Jan
 
Kubec Filip - Vaněk Daniel
6:4, 6:2
 
 
 
 
6:3, 6:2
 
Krejčí Tomáš - Fejka Matěj
 
Zerai Rayen - Majc Mário
6:3, 6:0
 
Hlavnička Martin - Barrish  Michal
6:2, 6:4
 
 
scr.
 
Dvořák Filip - Krejčí Matyáš
 
Rozhodčí turnaje: Kacbundová Nela (platná licence B do 31.12.2021)
Počet dvojic21
NasazeníBH
Šnajdr Denis 5835
Dvořák Filip 5935
Blaška Sebastian 7335
Brückner David 8030
Žiška Štěpán 9630
Krejčí Matyáš 9830
Hanke Max 10130
Kubec Filip 10225
Kategorie : 10Součet BH: 250
Kódové číslo akce: 714026

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Wölfl Jáchym14.08.2007LTC Český Krumlov
Celina Tobiáš21.06.2007TK Bohutín, z.s.
Přáda Jaroslav01.07.2009I.ČLTK Praha

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Krejčí Tobiáš17.10.2009TJ Spoje Praha
Šichtař Samuel22.03.2007ŽLTC Brno