Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  A5
Pořadatel:  TK Most
Datum:  29.09-03.10.
Věk. kategorie:  starší žactvo
Temenugov Isabella
 
 
 
Svítilová Adéla
6:2, 6:4
 
Zourková Lucie
6:0, 7:5
 
Tikalová Žaneta
6:4, 3:6, 6:0
 
Piteráková  Natálie
6:2, 6:1
 
 
7:6 (4), 7:5
 
Valentová Karolina
 
Soukupová Lucie
6:1, 6:1
 
 
 
Dolejší Eliška
6:3, 6:4
 
Fajmonová Sarah Melany
6:0, 6:1
 
Kovačková Alena
6:2, 6:2
 
Náprstková Michaela
6:0, 6:0
 
 
6:3, 1:6, 6:4
 
Suchá Amy
 
Židelová Viktorie
6:3, 6:1
 
 
 
Junová Aneta
6:1, 6:4
 
Žingorová Adéla
scr.
 
Jiroušková Monika
6:1, 6:1
 
Forejtková Eliška
6:0, 6:0
 
 
6:3, 6:0
 
Zikmundová Valérie
 
Brožová Amélie
6:0, 6:2
 
 
 
Veselá Barbora
1:6, 6:3, 6:3
 
Janíčkovičová Nikol
7:5, 2:6, 6:2
 
Bervid Victoria
6:4, 6:1
 
Ondrášková Karolína
4:6, 7:5, 6:3
 
 
3:4, scr.
 
Malá Natálie
 
Belšánová Eva
2:6, 6:3, 6:1
 
 
 
Zikmundová Aneta
7:5, 6:2
 
Samsonová Laura
6:4, 6:7 (3), 7:5
 
Hajná Kateřina
6:3, 4:6, 6:3
 
Svobodová Jana
6:2, 6:2
 
 
6:3, 6:3
 
Drukerova Amelie Essie
 
Oktiabreva Alisa
7:5, 6:3
 
 
 
Polatová Natálie
6:2, 7:5
 
Klemšová  Simona
6:4, 6:1
 
Petrásová Valentýna
6:3, 6:2
 
Jiráková Julie
6:3, 6:1
 
 
6:0, 6:0
 
Kopřivová Nikola
 
Šílová Nela
4:3, scr.
 
 
 
Poláková Veronika
6:1, 6:1
 
Gabrielová Aneta
6:2, 6:3
 
Pricová Ella
7:6 (4), 0:6, 6:4
 
Vachková Valentina
6:1, 6:1
 
 
7:5, 6:2
 
Oktiabreva Anastasiia
 
Šárová Lucie
6:2, 6:1
 
 
 
Gieblová Lucie
6:3, 6:3
 
Nováková Erika
6:1, 6:2
 
Dvořáčková Anna
7:5, 6:4
 
Krejčová Tereza
6:2, 6:4
 
 
6:3, 6:1
 
Dvořáčková Emma
 
Rozhodčí turnaje: Hanzlíková Blanka (platná licence AV do 31.12.2021)
Poznámka pořadatele: Hráčka Bervid nedohrála dvouhru pro bolesti v zádech. Hráčka Oktiabreva Alisa nedohrála zápas dvouhry a skrečovala zápas čtyřhry pro bolesti břicha. Ke skrečovanému zápasu čtyřhry se kromě Brožové hráčky nedostavily. Program na středu 1.10.2020 : 9:00 - Finále dvouhry - Forejtková/Šílová následuje finále čtyřhry
Počet účastníků48
NasazeníBH
Temenugov Isabella 4325
Dvořáčková Emma 4525
Židelová Viktorie 4825
Kopřivová Nikola 5025
Šílová Nela 5225
Suchá Amy 5825
Malá Natálie 6125
Belšánová Eva 6620
Kategorie : 12Součet BH: 195
Kódové číslo akce: 612278

Oktiabreva Alisa - Charvátová Nela
 
 
 
Krejčová Tereza - Bervid Victoria
6:2, 7:5
 
Dvořáčková Anna - Piteráková  Natálie
scr.
 
Belšánová Eva - Fajmonová Sarah Melany
scr.
 
Žingorová Adéla - Zourková Lucie
6:3, 6:4
 
Jiráková Julie - Ondrášková Karolína
6:2, 6:4
 
Zikmundová Valérie - Hajná Kateřina
6:4, 6:0
 
Židelová Viktorie - Valentová Karolina
6:1, 7:5
 
 
 
Petrásová Valentýna - Soukupová Lucie
6:2, 6:2
 
Veselá Barbora - Forejtková Eliška
5:2, scr.
 
Poláková Veronika - Gieblová Lucie
7:5, 6:1
 
Nováková Erika - Zikmundová Aneta
7:5, 6:2
 
 
6:3, 6:1
 
Drukerova Amelie Essie - Šárová Lucie
 
Malá Natálie - Oktiabreva Anastasiia
6:3, 7:5
 
 
 
Jiroušková Monika - Šalková Natálie
6:4, 2:6, 1:0 (8)
 
Svítilová Adéla - Dolejší Eliška
6:1, 6:3
 
Pricová Ella - Matoušková Barbora
6:3, 7:6 (5)
 
Náprstková Michaela - Tikalová Žaneta
6:3, 6:1
 
 
6:1, 6:0
 
Kopřivová Nikola - Šílová Nela
 
Brožová Amélie - Gabrielová Aneta
6:2, 2:6, 1:0 (2)
 
 
 
Polatová Natálie - Veselá Viktorie
scr.
 
Samsonová Laura - Kovačková Alena
6:0, 6:0
 
Vachková Valentina - Klemšová  Simona
scr.
 
Janíčkovičová Nikol - Farajpourová Aileen
6:3, 6:4
 
 
scr.
 
Temenugov Isabella - Dvořáčková Emma
 
Rozhodčí turnaje: Hanzlíková Blanka (platná licence AV do 31.12.2021)
Počet dvojic25
NasazeníBH
Charvátová Nela 1835
Šalková Natálie 2830
Temenugov Isabella 4325
Dvořáčková Emma 4525
Židelová Viktorie 4825
Kopřivová Nikola 5025
Šílová Nela 5225
Malá Natálie 6125
Kategorie : 12Součet BH: 215
Kódové číslo akce: 614278

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Mošková Natálie31.08.2008LTK TEPLICE o.s.
Jirousková Karoline27.03.2008SK HAMR, z.s.
Grobárová Julie Eva07.05.2007TK Písek
Kopecká Adéla06.06.2006Slavoj Stod
Smetanová Lilian19.08.2008LTC Panorama Teplice
Melicharová Kateřina18.03.2008TK Sparta Praha
Hostáková Julie21.04.2007LTC Modřany 2005
Donald Natalie27.08.2008TK Sparta Praha
Žoldáková Denisa01.01.2008SK HAMR, z.s.
Urbanova Berenika11.03.2007SK HAMR, z.s.
Hůlová Veronika22.08.2007Severočeská tenisová o.s.
Hettlerová Sofie21.03.2009TK Škoda Plzeň z.s.
Hrdinová Sofie06.03.2008TENIS-CENTRUM DTJ HK
Salame Lilly Jasmine06.02.2008Tenis Cibulka
Chytilová Agatha04.06.2007TK AGROFERT Prostějov
Blažková Klára05.01.2008TK Olymp Praha
Kárychová Viktorie05.04.2007TENIS-CENTRUM DTJ HK
Kroftová Eliška26.03.2007Severočeská tenisová o.s.
Bejčková Adéla09.04.2008TK Kadaň
Kroftová Viktorie26.03.2007Severočeská tenisová o.s.

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Charvátová Nela26.06.2006Severočeská tenisová o.s.