Český tenisový svaz
Název:
A
Datum:
11.-15.08.
Pořadatel:
severomoravský (A - 400)
Místo konání:
Vítkovice
Kódové číslo:
516165
Dvorců + povrch:
7 antuka
Míče:
Wilson
Kvalifikace
Počet účastníků:
32
Prezentace v
do 10:00 hod.
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
48
Prezentace v
do 17:00 hod.
Kontaktní osoba:
Ing. Hynek Martin
Ženíškova 7
702 00 Ostrava 1
Tel. (1):
731705735
E-mail:
hyma@seznam.cz

Poznámka pořadatele:

Program PONDĚLÍ 14.8.: 8.30 hod Otypka-Čech, Zeithamel-Vejšický, následuje finále dvouhry a finále čtyřhry.

Hráči čtyřhry zavolají v 10.00 hod na tel. 603 464 720 (ing. Jiří Rola) pro upřesnění času pro odehrání finále čtyřhry.

Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Otypka Matouš 12.02.2003 SK LAMA o.s.
14
45
 
 
03.04.2017 19:42:22
2.
Mališ Šimon 17.08.2003 TK AGROFERT Prostějov
17
45
 
 
25.03.2017 15:50:35
3.
Prachař Jakub 09.05.2003 SK HAMR, z.s.
30
35
 
 
15.03.2017 18:43:20
4.
Mikula Jakub 23.06.2003 TJ Sokol Vysočany
32
35
 
 
23.03.2017 18:44:23
5.
Postupa Richard 10.03.2003 VSK VŠB-TU Ostrava
39
35
 
 
15.03.2017 11:44:59
6.
Nápravník Adam 10.04.2004 TK Neridé
63
30
6
 
12.06.2017 09:50:52
7.
Myslivec Šimon 24.05.2004 TK Havířov
64
30
13
 
23.06.2017 21:37:10
8.
Vejšický Oldřich 26.02.2004 TJ Sokol Vysočany
71
25
3
 
16.07.2017 13:58:20
9.
Zeithamel David 27.02.2003 TK PRECHEZA Přerov o.s.
74
25
 
 
15.03.2017 21:56:29
10.
Šťastný Zoran 10.06.2003 Tenisová škola Lucie Hradecké z.s.
77
25
 
 
17.03.2017 23:14:05
11.
Častulík Marek 26.03.2003 TK Milo Olomouc
79
25
 
 
17.06.2017 14:02:28
12.
Jupa Jakub 06.01.2004 TK Olymp Praha
100
20
9
 
08.06.2017 11:27:55
13.
Čech Filip 23.08.2003 TK AGROFERT Prostějov
105
20
 
 
25.07.2017 19:15:31
14.
Apltauer Filip 21.03.2004 TK Olymp Praha
107
20
14
 
21.07.2017 14:01:14
15.
David Tomáš 07.05.2003 Tenisový klub Šternberk, z.s.
111
20
 
 
26.03.2017 15:40:46
16.
Padevět Jonáš 05.01.2004 Tenis Dobříš
111
20
20
 
11.07.2017 21:59:49
17.
Křesina Adam 06.01.2004 TK AGROFERT Prostějov
115
20
26
 
26.07.2017 10:43:55
18.
Neuwirth Filip 27.07.2004 TK SC OSTRAVA
118
20
10
 
28.06.2017 11:09:57
19.
Vašíř Adam 09.01.2004 I.ČLTK Praha
119
20
22
 
16.07.2017 12:24:54
20.
Čurlej Michal 20.09.2004 TK Radegast
122
20
 
 
14.06.2017 15:21:50
21.
Dokoupil Přemysl 11.02.2003 TK Havířov
129
20
 
 
03.06.2017 09:25:01
22.
Černý Jakub 27.06.2004 TK PRECHEZA Přerov o.s.
131
15
15
 
02.07.2017 13:14:16
23.
Opálka Matyas 11.01.2003 VSK VŠB-TU Ostrava
135
15
 
 
12.06.2017 09:10:18
24.
Krischke Adam 03.05.2003 TK Radošovice
146
15
 
volná karta
28.07.2017 20:25:39
25.
Duda Adam 28.10.2004 I.ČLTK Praha
148
15
8
 
30.06.2017 11:16:14
26.
Nováček Filip 20.12.2003 TK SC OSTRAVA
149
15
 
volná karta ČTS
07.07.2017 13:52:43
27.
Homola Patrik 10.02.2004 TK AGROFERT Prostějov
152
15
51
volná karta ČTS
28.05.2017 17:16:49
28.
Kozumplík Michal 19.07.2004 TENIS SLOVÁCKO z.s.
161
15
48
volná karta
30.03.2017 08:35:28
29.
Klemens Filip 13.08.2003 VSK VŠB-TU Ostrava
162
15
 
volná karta ČTS
17.03.2017 17:56:15
30.
Jindáček Jiří 20.08.2003 TK Radošovice
165
15
 
 
30.07.2017 09:06:54
31.
Křenek Kristián 28.05.2003 VSK VŠB-TU Ostrava
171
15
 
 
24.03.2017 21:10:42
32.
Guráš Martin 18.09.2004 TK Na Dolině o.s.
176
15
31
 
21.07.2017 21:01:38
33.
Čech Jan 01.06.2004 TK DEZA Valašské Meziříčí
183
12
21
 
28.07.2017 11:38:48
34.
Valenta Radim 24.09.2004 TC Brno.
187
12
29
 
27.06.2017 16:36:27
35.
Janík Petr 09.03.2003 TK DEZA Valašské Meziříčí
188
12
 
volná karta
11.07.2017 20:40:51
36.
Káňa Filip 19.06.2004 TK Havířov
199
12
41
 
28.03.2017 22:51:36
37.
Zlatohlávek Tomáš 25.01.2004 I.ČLTK Praha
204
12
34
 
15.03.2017 15:30:25
38.
Mrůzek Štěpán 18.11.2004 LTC Slovan Kladno
228
12
30
 
16.03.2017 17:36:20
39.
Koplík Tadeáš 01.06.2004 LTC Hodonín
284
9
46
 
21.05.2017 16:17:35
40.
Klír Lukáš 05.07.2004 I.ČLTK Praha
293
9
12
 
15.03.2017 06:57:22
41.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
42.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
43.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
44.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
45.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
46.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
47.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
48.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant

Kvalifikace

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Spirka Simon 19.02.2004 Slavoj Český Těšín
193
12
116
 
15.03.2017 20:16:13
2.
Viznar Alan 26.08.2003 TK PRECHEZA Přerov o.s.
213
12
 
 
07.08.2017 13:43:22
3.
Klakurka Lukáš 04.08.2003 Start Brno
247
12
 
 
29.06.2017 21:02:33
4.
Kysilko Oliver 06.09.2003 TO TJ Nový Jičín
250
12
 
 
08.07.2017 09:47:43
5.
Suchánek Jakub 01.03.2003 Slovan Hodonín
268
9
 
 
30.07.2017 11:44:45
6.
Onderka Roman 06.08.2004 ŽLTC Brno
292
9
81
 
16.03.2017 17:49:39
7.
Čáňo Šimon 23.03.2004 TK Na Dolině o.s.
293
9
67
 
01.05.2017 17:37:44
8.
Barrow Timothy 18.09.2004 TK PRECHEZA Přerov o.s.
293
9
739
 
03.07.2017 12:09:13
9.
Ichnovský Marek 29.10.2004 TJ Start Ostrava - Poruba, z.s.
317
9
131
 
15.03.2017 18:43:20
10.
Samek Jiří 10.01.2004 ŽLTC Brno
326
9
86
 
25.05.2017 16:32:00
11.
Krahulec Jan 27.08.2004 TK SC OSTRAVA
350
9
60
 
11.07.2017 16:18:20
12.
Wojnar Dominik 19.02.2003 SK Vitality Slezsko o.s.
392
6
 
 
09.08.2017 15:53:50
13.
Kubatko Dominik 29.03.2005 TK Slavia Orlová
392
6
71
 
10.08.2017 11:48:23
14.
Opluštil Patrik 21.04.2005 TC BORS CLUB-STK Břeclav
408
6
82
 
31.07.2017 15:51:33
15.
Vašenka Daniel 02.06.2005 TK Na Dolině o.s.
431
6
64
 
17.07.2017 12:08:42
16.
Neumann Jakub Jiří 23.02.2005 TK Neumann
439
6
51
 
25.07.2017 00:36:00
17.
Křížek Šimon 20.04.2004 TK SC OSTRAVA
620
4
256
volná karta
25.07.2017 17:52:53
18.
Frömel Karel 13.01.2006 TK AGROFERT Prostějov
670
4
148
 
12.04.2017 13:45:38
19.
Krakovský Denis 12.04.2006 Tennis Hill Havířov o.s.
702
4
136
volná karta
07.08.2017 06:03:21
20.
Formánek Václav 12.11.2004 TO TJ Nový Jičín
806
3
140
 
15.03.2017 11:42:56
21.
Bako Jan 23.08.2005 TK Havířov
851
3
125
volná karta
15.03.2017 08:52:09
22.
Dvořáček Jan Matyáš 28.01.2004 ŽLTC Brno
1023
3
555
 
10.08.2017 11:59:52
23.
Beránek Ondřej 18.02.2006 TK Na Dolině o.s.
1076
3
312
 
10.08.2017 11:49:33
24.
Harajda Michal 12.04.2005 TK Na Dolině o.s.
1111
1
 
volná karta
20.03.2017 23:21:45
25.
Šimeček David 12.05.2006 TK Slavia Orlová
1111
1
150
volná karta
26.07.2017 14:41:43
26.
Ševčík Tadeáš 07.01.2005 Family Tennis Ostrava
1111
1
200
 
30.07.2017 09:56:05
27.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Glocman Michal 27.04.2004 TK PRECHEZA Přerov o.s.
177
15
25
odhlášeno hráčem
30.06.2017 17:43:40
2.
Lýsek Lukáš 10.10.2004 SK Vitality Slezsko o.s.
727
4
450
odhlášeno hráčem
03.07.2017 09:15:46
3.
Válek Ondřej 13.11.2003 HTK Třebíč
47
30
 
odhlášeno hráčem
17.07.2017 08:13:06
4.
Veigert Vojtěch 16.06.2003 LTC Pardubice
16
45
 
odhlášeno hráčem
19.07.2017 09:35:33
5.
Křepinský Tomáš 10.04.2003 Lokomotiva Trutnov
41
35
 
odhlášeno hráčem
23.07.2017 14:18:34
6.
Kremser Filip 12.04.2005 SK JC Sport Opava
790
4
117
odhlášeno hráčem
23.07.2017 15:52:27
7.
Babka Jakub 22.04.2004 TK Škoda Plzeň z.s.
125
20
61
odhlášeno hráčem
23.07.2017 16:01:49
8.
Vacula Filip 29.04.2005 TK PRECHEZA Přerov o.s.
546
4
75
odhlášeno hráčem
24.07.2017 20:26:21
9.
Bušek Kryštof 28.08.2003 TJ Sokol Vysočany
93
25
 
odhlášeno hráčem
24.07.2017 23:01:40
10.
Zámečník Adam 29.05.2003 TJ Sokol Vysočany
61
30
 
odhlášeno hráčem
25.07.2017 20:36:01
11.
Hrazdil Jan 04.03.2005 TK AGROFERT Prostějov
215
12
38
odhlášeno hráčem
25.07.2017 21:18:42
12.
Říha Matyáš 01.02.2004 HTK Třebíč
223
12
70
odhlášeno hráčem
26.07.2017 05:01:22
13.
Laciga Bruno 29.11.2004 I.NTC Olomouc
286
9
157
odhlášeno hráčem
27.07.2017 18:41:27
14.
Kořalka Vojtěch 09.07.2003 TK Gymnázium Uničov
408
6
 
odhlášeno hráčem
27.07.2017 21:25:20
15.
Mrva Maxim 02.08.2007 TK AGROFERT Prostějov
1111
1
 
odhlášeno hráčem
29.07.2017 12:13:29
16.
Štyler Adam 08.03.2005 I.ČLTK Praha
1111
1
168
odhlášeno hráčem
29.07.2017 17:51:31
17.
Foltas Dominik 23.01.2004 TK PRECHEZA Přerov o.s.
806
3
413
odhlášeno hráčem
30.07.2017 15:14:49
18.
Menšík Jakub 01.09.2005 TK AGROFERT Prostějov
115
20
11
odhlášeno hráčem
31.07.2017 10:41:03
19.
Vons Nikolas 31.03.2004 TK SC OSTRAVA
362
9
107
odhlášeno hráčem
01.08.2017 09:39:53
20.
Novotný Šimon 01.01.2004 TK Pernštýn 1897 Pardubice
125
20
45
odhlášeno hráčem
02.08.2017 11:29:44
21.
Novák Jakub 22.03.2003 LTK Liberec
81
25
 
odhlášeno hráčem
02.08.2017 12:23:27
22.
Landfeld Vít 20.09.2003 I.ČLTK Praha
23
45
 
odhlášeno hráčem
03.08.2017 18:16:39
23.
Bartoň Hynek 05.04.2004 TK AGROFERT Prostějov
131
15
4
odhlášeno pořadatelem
04.08.2017 06:36:40
24.
Baum Štěpán 26.07.2003 TK Sparta Praha
24
45
 
odhlášeno hráčem
04.08.2017 11:15:24
25.
Rudolf Matěj 08.10.2004 Severočeská tenisová o.s.
197
12
83
odhlášeno hráčem
04.08.2017 11:37:49
26.
Hertl Otto 01.12.2004 TK Škoda Plzeň z.s.
91
25
18
odhlášeno hráčem
04.08.2017 16:47:53
27.
Zourek David 29.07.2003 ŽLTC Brno
223
12
 
odhlášeno hráčem
05.08.2017 08:55:25
28.
Blažka Daniel 03.02.2004 TK AGROFERT Prostějov
317
9
36
odhlášeno hráčem
05.08.2017 11:21:28
29.
Nicod Jakub 21.07.2004 TK Start Praha-Topolka
216
12
7
odhlášeno hráčem
06.08.2017 12:20:23
30.
Kratochvíl Ondřej 20.05.2004 TK Sparta Praha
66
25
2
odhlášeno hráčem
06.08.2017 16:59:11
31.
Křížek Matěj 31.10.2003 Tenisová akademie Březno u Loun
88
25
 
odhlášeno hráčem
07.08.2017 15:46:54
32.
Bezdíček Bohumil 18.04.2004 DTK Skuteč
333
9
88
odhlášeno hráčem
08.08.2017 08:45:38
33.
Polách Felipe 23.06.2004 TK Havířov
157
15
28
odhlášeno hráčem
08.08.2017 09:43:14
34.
Palán David 07.09.2003 TK Spartak Jihlava
67
25
 
odhlášeno hráčem
09.08.2017 08:05:45
35.
Zapletal Josef 07.01.2003 TENIS SLOVÁCKO z.s.
29
45
 
odhlášeno hráčem
10.08.2017 09:43:05
36.
Janoušek Lukáš 12.06.2004 TK Slavia Plzeň
84
25
16
odhlášeno hráčem
10.08.2017 12:28:57