Český tenisový svaz

Janík Petr

Datum narození:
09.03.2003
Platnost reg. do:
03.12.2019
Klub:
Rožnovský tenisový klub
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2014
Tenisový klub Soláň
408 (9)
 
 
 
2015
Rožnovský tenisový klub
239 (15)
 
 
 
2016
Rožnovský tenisový klub
97 (1)
366 (6)
 
 
2017
Rožnovský tenisový klub
 
188 (12)
1125 (3)
 
2018
TK DEZA Valašské Meziříčí
 
129 (1)
521 (6)
 
2019
TK Radegast
 
 
252 (9)
 

Dospělí - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
24.08.2019

Start České Budějovice (C - 300), K: 4/4

15
 Jednotlivci celkem
15/1

Dospělí - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
24.08.2019

Start České Budějovice (C - 300), K: 4/4

7
 Jednotlivci celkem
7/1
24.08.2019

Start České Budějovice (C - 300), K: 4/4

8>4 Holiš, Janík - Malý, Hlinka 6:0, 7:5
4>2 Linhart, Doroshkevich - Holiš, Janík 2:6, 6:1, 1:0 (6)
získané body: 7 b.

Dorost - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
21.12.2018, Jokra CUP

TK Radegast (C - 400), K: 6/6

0
2
29.12.2018, Sdružený okresní halový přebor Karviná

TK Havířov (P - 500), K: 5/6

10
3
12.01.2019, Tecnifibre cup

TK Havířov (C - 400), K: 4/4

10
4
08.02.2019, Halový oblastní přebor

severomoravský (P - 500), K: 9/9

0
5
16.02.2019, Tecnifibre cup

TK Havířov (C - 400), K: 4/4

10
6
02.03.2019, JOKRA CUP

TK Radegast (C - 400), K: 6/6

0
7
09.03.2019, Mladcová Open 2019

SK Zlín-Mladcová (C - 400), K: 4/4

0
8
16.03.2019, VITÁLNÍ TURNAJ C

SK Vitality Slezsko o.s. (C - 400), K: 5/5

15
9
22.03.2019

TK Na Dolině o.s. (B - 500), K: 8/8

0
10
17.05.2019, Oblastní přebor

severomoravský (P - 300), K: 8/8

0
11
01.06.2019, TK MILO

TK Milo Olomouc (C - 200), K: 5/-

0
12
29.06.2019, O Pohár Tenisového klubu DEZA

TK DEZA Valašské Meziříčí (B - 300), K: 8/8

22
13
06.07.2019, O pohár Rožnova

Rožnovský tenisový klub (C - 200), K: 4/4

15
14
13.07.2019, Prince Cup

SK Zlín-Mladcová (C - 250), K: 5/5

15
15
27.07.2019, Vsetín cup

TJ Zbrojovka Vsetín (C - 200), K: 4/4

15
16
03.08.2019, PRINCE SUMMER TENIS

TK TENNISPOINT FM (C - 200), K: 5/4

0
17
13.08.2019

TK Na Dolině o.s. (B - 300), K: 8/8

0
18
17.08.2019

LTC Pardubice (B - 300), K: 8/8

0
19
22.08.2019, KROMĚŘÍŽ CUP

TC Bajda Kroměříž (B - 300), K: 8/8

16
20
26.08.2019

TENIS SLOVÁCKO z.s. (B - 300), K: 8/8

0
21
31.08.2019, LAMA Cup 2019

SK LAMA o.s. (B - 300), K: 8/8

0
22
07.12.2018, I-TEC B

TK Havířov (B - 500), K: 8/-

8
23
22.03.2019

TK Na Dolině o.s. (B - 500), K: 8/-

0
24
26.07.2019, A3 Memoriál JUDr. Jiřího Lendla

TK SC OSTRAVA (A - 400), K: 12/-

0
 Jednotlivci celkem
136/24

Dorost - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
21.12.2018, Jokra CUP

TK Radegast (C - 400), K: 6/6

0
2
29.12.2018, Sdružený okresní halový přebor Karviná

TK Havířov (P - 500), K: 5/6

10
3
12.01.2019, Tecnifibre cup

TK Havířov (C - 400), K: 4/4

0
4
08.02.2019, Halový oblastní přebor

severomoravský (P - 500), K: 9/9

0
5
16.02.2019, Tecnifibre cup

TK Havířov (C - 400), K: 4/4

0
6
02.03.2019, JOKRA CUP

TK Radegast (C - 400), K: 6/6

0
7
09.03.2019, Mladcová Open 2019

SK Zlín-Mladcová (C - 400), K: 4/4

10
8
16.03.2019, VITÁLNÍ TURNAJ C

SK Vitality Slezsko o.s. (C - 400), K: 5/5

10
9
22.03.2019

TK Na Dolině o.s. (B - 500), K: 8/8

0
10
17.05.2019, Oblastní přebor

severomoravský (P - 300), K: 8/8

0
11
01.06.2019, TK MILO

TK Milo Olomouc (C - 200), K: 5/-

-
12
29.06.2019, O Pohár Tenisového klubu DEZA

TK DEZA Valašské Meziříčí (B - 300), K: 8/8

16
13
06.07.2019, O pohár Rožnova

Rožnovský tenisový klub (C - 200), K: 4/4

15
14
13.07.2019, Prince Cup

SK Zlín-Mladcová (C - 250), K: 5/5

0
15
27.07.2019, Vsetín cup

TJ Zbrojovka Vsetín (C - 200), K: 4/4

15
16
03.08.2019, PRINCE SUMMER TENIS

TK TENNISPOINT FM (C - 200), K: 5/4

7
17
13.08.2019

TK Na Dolině o.s. (B - 300), K: 8/8

0
18
17.08.2019

LTC Pardubice (B - 300), K: 8/8

8
19
22.08.2019, KROMĚŘÍŽ CUP

TC Bajda Kroměříž (B - 300), K: 8/8

0
20
26.08.2019

TENIS SLOVÁCKO z.s. (B - 300), K: 8/8

0
21
31.08.2019, LAMA Cup 2019

SK LAMA o.s. (B - 300), K: 8/8

16
22
07.12.2018, I-TEC B

TK Havířov (B - 500), K: 8/-

-
23
22.03.2019

TK Na Dolině o.s. (B - 500), K: 8/-

-
24
26.07.2019, A3 Memoriál JUDr. Jiřího Lendla

TK SC OSTRAVA (A - 400), K: 12/-

-
 Jednotlivci celkem
107/20
16.02.2019, Tecnifibre cup

TK Havířov (C - 400), K: 4/4

4>2 Spirka, Cienciala - Janík, Raška 7:6 (4), 2:6, 1:0 (8)
získané body: 0 b.
22.03.2019

TK Na Dolině o.s. (B - 500), K: 8/8

16>8 Káňa, Guráš - Janík, Kysilko 6:3, 1:6, 1:0 (6)
získané body: 0 b.
13.07.2019, Prince Cup

SK Zlín-Mladcová (C - 250), K: 5/5

8>4 Koplík, Suchánek - Janík, David 1:6, 7:6 (6), 1:0 (7)
získané body: 0 b.
17.08.2019

LTC Pardubice (B - 300), K: 8/8

64>32 Hrubý Pavel- Janík Petr6:0, 7:6 (2)
získané body: 0 b.
17.08.2019

LTC Pardubice (B - 300), K: 8/8

32>16 David, Janík - Mach, Páral 1:6, 6:2, 1:0 (8)
16>8 Krejčíř, Horálek - David, Janík 3:6, 6:2, 1:0 (8)
získané body: 8 b.
26.08.2019

TENIS SLOVÁCKO z.s. (B - 300), K: 8/8

32>16 Valenta, Nerud - Janík, Rousek 6:4, 1:6, 1:0 (8)
získané body: 0 b.
31.08.2019, LAMA Cup 2019

SK LAMA o.s. (B - 300), K: 8/8

16>8 Janík, Kysilko - Klakurka, Zourek 6:3, 4:6, 1:0 (6)
8>4 Homola, Guráš - Janík, Kysilko 6:2, 6:1
získané body: 16 b.