Český tenisový svaz

Kubatko Dominik

Datum narození:
29.03.2005
Platnost reg. do:
03.10.2019
Klub:
TK PRECHEZA Přerov o.s.
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2016
TK Slavia Orlová
171 (20)
820 (3)
 
 
2017
TK Slavia Orlová
71 (35)
392 (6)
 
 
2018
TK Slavia Orlová
31 (1)
127 (20)
 
 
2019
TK Slavia Orlová
 
71 (25)
533 (4)
 

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
 Družstva celkem (2hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
 Družstva celkem (4hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
Liga JUNIOR TOUR
28.04.2019, TK Slavia Orlová A - TK Hlučín
6
2.
Liga JUNIOR TOUR
05.05.2019, TK DEZA Valašské Meziříčí B - TK Slavia Orlová A
1
3.
Liga JUNIOR TOUR
08.05.2019, TK Slavia Orlová A - TJ Start Ostrava - Poruba A
1
4.
Liga JUNIOR TOUR
12.05.2019, TK PRECHEZA Přerov B - TK Slavia Orlová A
1
5.
Liga JUNIOR TOUR
26.05.2019, TK Slavia Orlová A - TK SC OSTRAVA A
0
6.
Liga JUNIOR TOUR
09.06.2019, TK Milo Olomouc - TK Slavia Orlová A
0
7.
Liga JUNIOR TOUR
16.06.2019, TK Slavia Orlová A - Městský tenisový klub Karviná
9
 Družstva celkem (2hra)
18
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
44
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
42

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
Liga JUNIOR TOUR
28.04.2019, TK Slavia Orlová A - TK Hlučín
11
2.
Liga JUNIOR TOUR
05.05.2019, TK DEZA Valašské Meziříčí B - TK Slavia Orlová A
3
3.
Liga JUNIOR TOUR
08.05.2019, TK Slavia Orlová A - TJ Start Ostrava - Poruba A
4
4.
Liga JUNIOR TOUR
12.05.2019, TK PRECHEZA Přerov B - TK Slavia Orlová A
1
5.
Liga JUNIOR TOUR
26.05.2019, TK Slavia Orlová A - TK SC OSTRAVA A
0
6.
Liga JUNIOR TOUR
09.06.2019, TK Milo Olomouc - TK Slavia Orlová A
7
7.
Liga JUNIOR TOUR
16.06.2019, TK Slavia Orlová A - Městský tenisový klub Karviná
0
 Družstva celkem (4hra)
26
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
44
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
42
25.01.2019, Halový oblastní přebor

severomoravský (P - 500), K: 9/8

16>8 Korec, Kubatko - Špaček, Řehák scr.
8>4 Korec, Kubatko - Šimeček, Vacula 4:6, 7:6 (4), 1:0 (7)
4>2 Korec, Kubatko - Frömel, Krakovský 6:3, 1:6, 1:0 (8)
2>1 Korec, Kubatko - Beránek, Vašenka 6:3, 2:6, 1:0 (8)
získané body: 45 b.
01.06.2019, Oblastní přebor

severomoravský (P - 300), K: 9/9

16>8 Kubatko, Korec - Pešat, Hanák 6:0, 6:0
8>4 Kubatko, Korec - Šimeček, Knesl 6:2, 6:4
4>2 Kubatko, Korec - OLŠAR, Olša 6:4, 6:3
2>1 Lankočí, Vacula - Kubatko, Korec 6:2, 4:1, scr.
získané body: 40 b.