Český tenisový svaz

Zeithamel David

Datum narození:
27.02.2003
Platnost reg. do:
21.11.2018
Klub:
Beskydský tenisový klub
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2014
Rožnovský tenisový klub
296 (12)
 
 
 
2015
Rožnovský tenisový klub
93 (30)
766 (3)
 
 
2016
Rožnovský tenisový klub
49 (1)
232 (12)
953 (3)
 
2017
TK Radegast
 
74 (25)
418 (6)
 
2018
TK PRECHEZA Přerov o.s.
 
21 (1)
249 (9)
 

Dospělí - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
21.07.2018, TC Třinec

TC Třinec (B - 500), K: 8/8

0
2
28.07.2018, POHÁR MĚSTA OPAVY

TK Opava (C - 300), K: 4/4

10
 Jednotlivci celkem
10/2

Dospělí - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
21.07.2018, TC Třinec

TC Třinec (B - 500), K: 8/8

0
2
28.07.2018, POHÁR MĚSTA OPAVY

TK Opava (C - 300), K: 4/4

10
 Jednotlivci celkem
10/2

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
Oblastní přebor 'B'
28.04.2018, TK Radegast A - TC Třinec
1
2.
Oblastní přebor 'B'
01.05.2018, Prestige tennis club Frýdek-Místek - TK Radegast A
3
3.
Oblastní přebor 'B'
05.05.2018, TK Radegast A - Sokol Bohumín
0
4.
Oblastní přebor 'B'
26.05.2018, Beskydský tenisový klub - TK Radegast A
1
5.
Oblastní přebor 'B'
09.06.2018, TK Radegast A - SK Véska
1
6.
Oblastní přebor 'B'
16.06.2018, TK DEZA Valašské Meziříčí B - TK Radegast A
0
7.
Oblastní přebor 'B'
23.06.2018, TK Radegast A - TK Bílovec
1
 Družstva celkem (2hra)
7
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
13
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
12

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
Oblastní přebor 'B'
28.04.2018, TK Radegast A - TC Třinec
2
2.
Oblastní přebor 'B'
01.05.2018, Prestige tennis club Frýdek-Místek - TK Radegast A
0
3.
Oblastní přebor 'B'
05.05.2018, TK Radegast A - Sokol Bohumín
0
4.
Oblastní přebor 'B'
26.05.2018, Beskydský tenisový klub - TK Radegast A
3
5.
Oblastní přebor 'B'
09.06.2018, TK Radegast A - SK Véska
1
6.
Oblastní přebor 'B'
16.06.2018, TK DEZA Valašské Meziříčí B - TK Radegast A
0
7.
Oblastní přebor 'B'
23.06.2018, TK Radegast A - TK Bílovec
0
 Družstva celkem (4hra)
6
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
13
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
12

Dorost - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
16.12.2017, JOKRA CUP

TK Radegast (C - 400), K: 6/6

20
2
28.12.2017, Sdružený okresní přebor KA, OV, FM, NJ, OP, BR, JE, SU, OL, PR, VS,

TK Havířov (P - 500), K: 7/6

0
3
20.01.2018, Sport Tennis Club Studénka

TJ MSV Studénka, z.s. (C - 400), K: 5/5

15
4
27.01.2018, Wilson CUP

Beskydský tenisový klub (C - 400), K: 7/7

35
5
10.02.2018, Halový oblastní přebor

severomoravský (P - 500), K: 8/8

16
6
17.02.2018, TS CUP

TENIS SLOVÁCKO z.s. (B - 500), K: 8/8

22
7
03.03.2018, Wilson Cup

Beskydský tenisový klub (C - 400), K: 7/7

18
8
10.03.2018, Tecnifibre cup

TK Havířov (C - 400), K: 7/6

0
9
12.05.2018, Oblastní přebor

severomoravský (P - 300), K: 8/8

16
10
30.06.2018, DEZA TROPHY

TK DEZA Valašské Meziříčí (B - 300), K: 8/8

16
11
14.07.2018, Pohár RTK

Rožnovský tenisový klub (C - 200), K: 4/4

0
12
17.07.2018, Tecnifibre cup

TK Havířov (C - 200), K: 4/4

30
13
19.07.2018

Tennis Hill Havířov o.s. (C - 200), K: 4/4

15
14
11.08.2018, Pohár města

Rožnovský tenisový klub (C - 200), K: 4/4

30
15
17.08.2018, LAMA Cup 2018

SK LAMA o.s. (B - 300), K: 8/8

30
16
21.08.2018

Tennis Hill Havířov o.s. (C - 200), K: 4/4

10
17
23.08.2018, KROMĚŘÍŽ CUP

TC Bajda Kroměříž (B - 300), K: 9/9

27
18
25.08.2018, DEZA TROPHY

TK DEZA Valašské Meziříčí (C - 200), K: 4/4

30
19
30.08.2018, TECNIFIBRE TK Havířov B

TK Havířov (B - 300), K: 8/8

0
20
26.07.2018, A3 Memoriál JUDr. Jiřího Lendla

TK SC OSTRAVA (A - 400), K: 12/-

0
21
17.03.2018, Halové Mistrovství ČR

ČTS (H), K: -/15

-
 Jednotlivci celkem
330/20

Dorost - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
16.12.2017, JOKRA CUP

TK Radegast (C - 400), K: 6/6

27
2
28.12.2017, Sdružený okresní přebor KA, OV, FM, NJ, OP, BR, JE, SU, OL, PR, VS,

TK Havířov (P - 500), K: 7/6

0
3
20.01.2018, Sport Tennis Club Studénka

TJ MSV Studénka, z.s. (C - 400), K: 5/5

0
4
27.01.2018, Wilson CUP

Beskydský tenisový klub (C - 400), K: 7/7

13
5
10.02.2018, Halový oblastní přebor

severomoravský (P - 500), K: 8/8

16
6
17.02.2018, TS CUP

TENIS SLOVÁCKO z.s. (B - 500), K: 8/8

16
7
03.03.2018, Wilson Cup

Beskydský tenisový klub (C - 400), K: 7/7

18
8
10.03.2018, Tecnifibre cup

TK Havířov (C - 400), K: 7/6

27
9
12.05.2018, Oblastní přebor

severomoravský (P - 300), K: 8/8

8
10
30.06.2018, DEZA TROPHY

TK DEZA Valašské Meziříčí (B - 300), K: 8/8

22
11
14.07.2018, Pohár RTK

Rožnovský tenisový klub (C - 200), K: 4/4

15
12
17.07.2018, Tecnifibre cup

TK Havířov (C - 200), K: 4/4

15
13
19.07.2018

Tennis Hill Havířov o.s. (C - 200), K: 4/4

15
14
11.08.2018, Pohár města

Rožnovský tenisový klub (C - 200), K: 4/4

15
15
17.08.2018, LAMA Cup 2018

SK LAMA o.s. (B - 300), K: 8/8

45
16
21.08.2018

Tennis Hill Havířov o.s. (C - 200), K: 4/4

15
17
23.08.2018, KROMĚŘÍŽ CUP

TC Bajda Kroměříž (B - 300), K: 9/9

19
18
25.08.2018, DEZA TROPHY

TK DEZA Valašské Meziříčí (C - 200), K: 4/4

7
19
30.08.2018, TECNIFIBRE TK Havířov B

TK Havířov (B - 300), K: 8/8

45
20
26.07.2018, A3 Memoriál JUDr. Jiřího Lendla

TK SC OSTRAVA (A - 400), K: 12/-

-
21
17.03.2018, Halové Mistrovství ČR

ČTS (H), K: -/15

0
 Jednotlivci celkem
338/20
16.12.2017, JOKRA CUP

TK Radegast (C - 400), K: 6/6

8>4 Kubín, Zeithamel - Michut, Pavlica 6:3, 6:1
4>2 Kubín, Zeithamel - Mihoč, Wojnar 6:2, 6:0
2>1 Kubín, Zeithamel - Boček, Mišťúrik 6:3, 4:6, 1:0 (4)
získané body: 27 b.
17.02.2018, TS CUP

TENIS SLOVÁCKO z.s. (B - 500), K: 8/8

16>8 Holiš, Zeithamel - Mišťúrik, Boček 6:3, 6:7 (5), 1:0 (8)
8>4 Vaculík, Horák - Holiš, Zeithamel 6:2, 6:1
získané body: 16 b.
03.03.2018, Wilson Cup

Beskydský tenisový klub (C - 400), K: 7/7

8>4 Zeithamel, Zavada - Kubín, Fojtů 6:3, 3:6, 1:0 (5)
4>2 Pozdenkov, Rys - Zeithamel, Zavada 6:3, 2:6, 1:0 (3)
získané body: 18 b.
17.08.2018, LAMA Cup 2018

SK LAMA o.s. (B - 300), K: 8/8

32>16 Zeithamel, Machala - Spirka, Bollog 6:3, 6:2
16>8 Zeithamel, Machala - Chmelík, Mišťúrik 6:1, 6:2
8>4 Zeithamel, Machala - Kysilko, Janík 6:1, 6:3
4>2 Zeithamel, Machala - Hrachovec, Kubín 6:3, 1:6, 1:0
2>1 Zeithamel, Machala - Galuška, Moravec 6:4, 6:7, 1:0 (8)
získané body: 45 b.
21.08.2018

Tennis Hill Havířov o.s. (C - 200), K: 4/4

8>4 Rodák, Zeithamel - Klemens, Nováček 2:6, 6:1, 1:0 (8)
4>2 Rodák, Zeithamel - Jadamus, Kus 6:4, 7:5
2>1 Rodák, Zeithamel - Káňa, Glocman 6:2, 7:5
získané body: 15 b.