Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  Oblastní přebor
Pořadatel:  Praha
Datum:  18.-20.05.
Věk. kategorie:  dorost
Hlavní soutěž
Stavrovskij Petr
 
 
 
Šupka Štěpán
6:0, 6:4
 
Šafář Petr
6:4, 7:6
 
Agovič Semi
6:2, 6:1
 
Zlatohlávek Tomáš
6:3, 7:5
 
Bušek Kryštof
7:5, 3:0, scr.
 
 
 
Kazda Martin
6:4, 6:4
 
 
 
Vůle Matyáš
1:6, 6:3, 6:3
 
Phan Tomáš
7:6, 7:6
 
Bega Petr
3:6, 6:2, 6:4
 
Šťastný Zoran
7:6, 6:2
 
Vejšický Oldřich
6:4, 6:0
 
 
 
Peterka Adam
6:3, 1:6, 6:2
 
 
 
Janko Antonín
6:2, 6:2
 
Petrofský Martin
6:4, 6:2
 
Durovič Milan
7:6, 7:5
 
Kotarac Alex
6:2, 6:1
 
Forman Max
6:2, 7:6
 
 
 
Hájek Tobiáš
6:1, 3:0, scr.
 
 
 
Haluzík Martin
6:1, 6:2
 
Zámečník Adam
6:4, 6:2
 
Vašíř Adam
2:6, 6:1, 6:3
 
Střelec Jakub
3:6, 7:5, 6:3
 
Kljujev Leon
6:3, 0:6, 3:6
 
 
 
Baum Štěpán
6:4, 3:6, 6:4
 
 
 
Horák Filip
6:1, 6:4
 
Apltauer Filip
6:1, 6:0
 
Schneider Václav
6:4, 7:6
 
Kopecký Maxmilián Albert
6:3, 6:4
 
Matějka Daniel
6:4, 6:3
 
 
 
Mikula Jakub
6:3, 6:2
 
 
 
Kusý Jan
6:7, 7:6, 6:1
 
Růžička Tomáš
6:0, 6:1
 
Dinh Pavel
6:3, 6:0
 
Elich Samuel
6:2, 6:4
 
Prachař Jakub
6:2, 6:4
 
 
 
Hegenbart Max
7:5, 4:6, 6:3
 
 
 
Jupa Jakub
2:6, 6:3, 6:3
 
Čížek Gabriel
7:6, 6:3
 
Paroulek Filip
6:4, 4:6, 6:3
 
Voleský Jakub
6:4, 4:6, 6:3
 
Žák Kryštof
6:0, 6:1
 
 
 
Kubín Marian
3:6, 7:6, 6:4
 
 
 
Švojgr Kryštof
6:3, 6:4
 
Kotarac Oliver
4:6, 6:3, 6:3
 
Šubert Vítek
6:1, 6:3
 
Duda Adam
6:2, 6:2
 
 
6:2, 6:1
 
Gorbušin Ivan
 
Rozhodčí turnaje: Jakovec Lukáš (platná licence B do 31.12.2021)
Poznámka pořadatele: 8:30 Šupka-Šafář, Agovič-Zlatohlávek, Vůle-Phan, Bega-Šťastný, Janko-Petrofský, Durovič-Kotarac Alex 9:50 Haluzík-Zámečník, Vašíř-Střelec, Horák-Apltauer, Schneider-Kopecký, Kusý-Růžička, Dinh-Elich 11:10 Jupa-Čížek, Paroulek-Voleský, Švojgr-Kotarac Oliver, Šubert-Duda, Stavrovskij-???, Bušek-??? 12:30 Kazda-???, Vejšický-???, Peterka-???, Froman-???, Hájek-???, Kljujev-??? 13:50 Baum-???, Matějka-???, Mikula-???, Prachař-??? 15:10 Hagenbart-???, Žák-???, Kubín-???, Gorbušin-???
Počet účastníků48
NasazeníBH
Stavrovskij Petr 2035
Gorbušin Ivan 3530
Prachař Jakub 4030
Peterka Adam 4925
Hegenbart Max 5425
Kljujev Leon 5525
Vejšický Oldřich 6125
Baum Štěpán 7020
Kategorie : 9Součet BH: 215
Kódové číslo akce: 312800

Gorbušin Ivan - Kljujev Leon
 
 
 
Petrofský Martin - Ben Ahmed Adam
6:4, 6:4
 
Trunečka Štěpán - Landfeld Vít
6:4, 6:3
 
Horák Filip - Švojgr Kryštof
6:2, 6:2
 
 
 
Agovič Semi - Bušek Kryštof
6:4, 6:4
 
 
 
Prachař Jakub - Hájek Tobiáš
6:2, 6:1
 
 
 
Phan Tomáš - Šťastný Zoran
6:2, 6:2
 
Kotarac Oliver - Durovič Milan
6:2, 3:6, 1:0
 
Střelec Jakub - Zlatohlávek Tomáš
6:2, 6:1
 
Bega Petr - Vůle Matyáš
7:6, 3:2, scr.
 
Apltauer Filip - Baum Štěpán
6:4, 6:2
 
 
 
Kazda Martin - Mikula Jakub
6:2, 6:1
 
 
 
Zámečník Adam - Tocháček Marek
6:3, 6:4
 
Kopecký Maxmilián Albert - Růžička Tomáš
6:0, 6:4
 
Janko Antonín - Šupka Štěpán
4:6, 6:1, 1:0
 
Dinh Pavel - Čížek Gabriel
6:1, 6:0
 
Matějka Daniel - Žák Kryštof
6:2, 4:6, 1:0
 
 
 
Jupa Jakub - Vejšický Oldřich
6:3, 7:6
 
 
 
Paroulek Filip - Šafář Petr
6:4, 6:2
 
 
 
Šubert Vítek - Kubín Marian
7:5, 6:7, 1:0
 
Schneider Václav - Vašíř Adam
7:6, 6:2
 
 
6:3, 6:1
 
Hegenbart Max - Truhlář Josef
 
Rozhodčí turnaje: Jakovec Lukáš (platná licence B do 31.12.2021)
Počet dvojic22
NasazeníBH
Gorbušin Ivan 3530
Prachař Jakub 4030
Hegenbart Max 5425
Kljujev Leon 5525
Truhlář Josef 5925
Vejšický Oldřich 6125
Baum Štěpán 7020
Matějka Daniel 8520
Kategorie : 9Součet BH: 200
Kódové číslo akce: 314800

Kvalifikace
Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Bořek-Dohalský Vojtěch07.01.2004SK Aritma Praha
Dušek Karel25.02.2004TJ Radlice
Vencl Matyáš23.12.2002SK Aritma Praha

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Paroulek Filip20.06.2005TJ Radlice
Trunečka Štěpán30.07.2001TJ Spoje Praha
Landfeld Vít20.09.2003I.ČLTK Praha