Český tenisový svaz
Název:
B5
Datum:
21.-24.03.
Pořadatel:
Slavoj Český Brod (B - 600)
Kódové číslo:
306146
Dvorců + povrch:
2 antuka
Míče:
Wilson
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
32
Prezentace v
do 18:00 hod.
Kontaktní osoba:
Kratochvíl Martin
nám. A. z Pardubic 31
282 01 Český Brod
Tel. (1):
739627235
E-mail:
tenismk@seznam.cz
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Vejšický Oldřich 26.02.2004 TJ Sokol Vysočany
26
35
 
 
29.02.2020 12:20:58
2.
Novák Jakub 22.03.2003 TK AGROFERT Prostějov
31
30
 
 
07.01.2020 17:26:30
3.
Veigert Vojtěch 16.06.2003 LTC Pardubice
64
25
 
 
12.11.2019 14:24:49
4.
Šrámek Ondřej 17.09.2002 Sportovní klub Třebechovice pod Orebem,z.s.
66
20
 
 
16.02.2020 18:46:48
5.
Jadlovský Jan 05.03.2003 TK Slavia Plzeň
83
20
 
 
05.01.2020 17:05:28
6.
Klakurka Lukáš 04.08.2003 TC Brno.
85
20
 
 
01.03.2020 21:31:10
7.
Nápravník Adam 10.04.2004 TC Dvůr Králové, z.s.
86
20
 
 
03.02.2020 08:45:32
8.
Šťastný Zoran 10.06.2003 TK Olymp Praha
92
20
 
 
07.01.2020 13:11:07
9.
Zlatohlávek Tomáš 25.01.2004 I.ČLTK Praha
94
20
 
 
24.02.2020 20:17:43
10.
Kratochvíl Ondřej 20.05.2004 LTC Pardubice
99
20
 
 
03.03.2020 10:53:19
11.
Hrdina Aleš 12.04.2003 TK Neridé
103
20
 
 
03.01.2020 21:31:12
12.
Kelnar Lukáš 08.01.2003 LTC Pardubice
108
15
 
 
20.11.2019 17:51:46
13.
Krischke Adam 03.05.2003 TK Radošovice
109
15
 
 
10.03.2020 17:24:02
14.
Komrska Ondřej 13.09.2002 TC Brno.
118
15
 
 
10.03.2020 11:38:04
15.
Vencl Matyáš 23.12.2002 SK Aritma Praha
119
15
 
 
13.11.2019 15:16:05
16.
Kubelka David 28.07.2003 Slavoj Český Brod
123
15
 
 
29.02.2020 17:25:43
17.
Kopecký Štěpán 22.02.2002 Slavoj Český Brod
126
15
 
 
06.03.2020 20:30:46
18.
Hrazdil Jan 04.03.2005 TK AGROFERT Prostějov
128
15
4
 
02.11.2019 08:33:24
19.
Laibl Matěj 20.01.2004 TK Jirkov
129
15
 
 
09.11.2019 21:36:00
20.
Mikula Jakub 23.06.2003 TJ Sokol Vysočany
130
15
 
 
19.11.2019 18:16:46
21.
Král David 14.01.2002 F.H.TK Dobřichovice
141
15
 
 
03.03.2020 08:21:55
22.
Vild Ondřej 19.01.2004 TK Slavia Plzeň
153
12
 
 
05.02.2020 10:47:04
23.
Bureš Ondřej 11.07.2004 SK Tenis Duchcov
163
12
 
 
17.02.2020 17:20:31
24.
Hozman Dominik 20.07.2005 TK Olymp Praha
343
6
15
 
05.01.2020 11:42:16
25.
Kusý Jan 14.03.2005 LTC Modřany 2005
349
6
10
 
07.11.2019 10:32:23
26.
Jedlička Adam 10.07.2005 TK Sparta Praha
499
6
12
 
13.02.2020 06:19:27
27.
Fedasko Nikolas 02.09.2005 TK Sparta Praha
1077
1
8
 
01.11.2019 06:39:02
28.
Pazdera Marek 07.02.2005 I.ČLTK Praha
1077
1
6
 
09.02.2020 10:45:30
29.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
30.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
31.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
32.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta

Náhradníci

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Brill Jindřich 07.05.2005 TCF Schicht Mariánské Lázně,z.s.
168
12
17
 
20.02.2020 08:09:09
2.
Šich Daniel 17.10.2002 Severočeská tenisová o.s.
169
12
 
 
05.11.2019 06:55:49
3.
Barták Antonín 27.01.2003 TK Radošovice
178
12
 
 
25.01.2020 22:04:45
4.
Páral Radim 04.11.2004 TK Spartak Jihlava
186
12
 
 
03.11.2019 16:51:13
5.
Taláb Vojtěch 05.01.2003 TENIS-CENTRUM DTJ HK
202
12
 
 
12.01.2020 12:29:22
6.
Hujo Ondřej 05.10.2004 LTK TEPLICE o.s.
216
12
 
 
05.11.2019 14:10:27
7.
Papoušek David 15.11.2003 LTC Pardubice
222
9
 
 
01.11.2019 18:24:44
8.
Lukášek Daniel 22.08.2002 TK Sparta Praha
230
9
 
 
09.12.2019 20:45:18
9.
Taláb Matěj 05.01.2003 TENIS-CENTRUM DTJ HK
232
9
 
 
12.01.2020 12:28:08
10.
Fáček Jan 03.08.2005 TK Sparta Praha
234
9
23
 
27.11.2019 10:01:23
11.
Filip Jakub 25.09.2005 TK Sparta Praha
237
9
21
 
29.11.2019 22:00:40
12.
Klíma Štěpán 16.03.2003 TJ LTC Poděbrady
288
9
 
 
22.11.2019 10:35:46
13.
Čížek Jiří 21.08.2005 LTC Houštka
331
9
25
 
01.11.2019 08:45:59
14.
Blažka Daniel 03.02.2004 TK BLAŽKA HOLIDAY, z.s.
331
9
 
 
16.01.2020 17:23:02
15.
Šiler Martin 15.02.2005 Sokol Říčany
347
6
68
 
08.03.2020 17:43:13
16.
Paroulek Filip 20.06.2005 TJ Radlice
383
6
24
 
07.03.2020 19:35:09
17.
Macháček Filip William 03.05.2005 Severočeská tenisová o.s.
388
6
111
 
07.03.2020 17:16:49
18.
Klíma Adam 13.01.2005 TJ LTC Poděbrady
729
4
186
 
20.11.2019 19:21:26
19.
Dočekal Daniel 23.11.2005 HTK Třebíč
1077
1
696
 
03.12.2019 23:43:00
20.
Sedláček Adam 21.01.2006 Lokomotiva Trutnov
1077
1
184
 
15.12.2019 12:07:59

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Žák Kryštof 23.08.2002 Tenisová škola Lucie Hradecké z.s.
70
20
 
odhlášeno hráčem
21.02.2020 11:51:49
2.
Novotný Šimon 01.01.2004 TK Neridé
135
15
 
odhlášeno hráčem
25.02.2020 11:56:34
3.
Lukáš Břetislav 09.02.2002 TC Dvůr Králové, z.s.
67
20
 
odhlášeno hráčem
25.02.2020 19:52:44
4.
Kubín Marian 14.10.2002 SK HAMR, z.s.
68
20
 
odhlášeno hráčem
25.02.2020 21:07:41
5.
Svoboda Daniel 10.11.2003 Tenisový klub Progress z.s.
247
9
 
odhlášeno hráčem
25.02.2020 22:16:00
6.
Říha Matyáš 01.02.2004 HTK Třebíč
121
15
 
odhlášeno hráčem
25.02.2020 23:06:35
7.
Picek Samuel 01.12.2005 Slavoj Český Brod
704
4
137
odhlášeno hráčem
01.03.2020 16:49:56
8.
Skokan Ondřej 17.05.2003 LTC Pardubice
154
12
 
odhlášeno hráčem
01.03.2020 21:37:09
9.
Uhřík Tadeáš 17.01.2002 TJ Jiskra Třeboň, z.s. - oddíl tenisu
131
15
 
odhlášeno hráčem
05.03.2020 13:38:09
10.
Zapský Adam 01.11.2003 Severočeská tenisová o.s.
192
12
 
odhlášeno hráčem
08.03.2020 12:46:39
11.
Rudolf Matěj 08.10.2004 Severočeská tenisová o.s.
191
12
 
odhlášeno hráčem
10.03.2020 13:29:43