Český tenisový svaz

Klíma Adam

Datum narození:
13.01.2005
Platnost reg. do:
12.11.2022
Klub:
TJ LTC Poděbrady
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2016
TJ LTC Poděbrady
329 (12)
 
 
 
2017
TJ LTC Poděbrady
184 (20)
658 (4)
 
 
2018
TJ LTC Poděbrady
237 (1)
329 (9)
 
 
2019
TJ LTC Poděbrady
 
230 (12)
833 (3)
 

Dospělí - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
20.04.2019, Okresní přebor Nymburk

TJ LTC Poděbrady (P - 200), K: 4/4

15
 Jednotlivci celkem
15/1

Dospělí - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
20.04.2019, Okresní přebor Nymburk

TJ LTC Poděbrady (P - 200), K: 4/4

0
 Jednotlivci celkem
0/1

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
24 - II. třída B
5.5.2019 NT 11.5.2019, LTC Houštka - TJ LTC Poděbrady
1
2.
24 - II. třída B
9.6.2019 NT 15.6.2019, TJ LTC Poděbrady - TK Mnichovo Hradiště
1
3.
24 - II. třída B
16.6.2019 NT 22.6.2019, TJ Jiskra Zruč n.Sáz. - TJ LTC Poděbrady
1
4.
24 - II. třída B
12.5.2019 NT 25.5.2019, TJ LTC Poděbrady - Sparta Kutná Hora
1
5.
24 - II. třída B
23.6.2019 NT 30.6.2019, TJ LTC Poděbrady - TK Radošovice B
1
6.
24 - II. třída B
28.4.2019 NT 4.5.2019, TJ LTC Poděbrady - Sokol Říčany
0
7.
24 - II. třída B
26.5.2019 NT 8.6.2019, Tsport Votice o.s. - TJ LTC Poděbrady
1
 Družstva celkem (2hra)
6
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
15
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
11

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
24 - II. třída B
5.5.2019 NT 11.5.2019, LTC Houštka - TJ LTC Poděbrady
0
2.
24 - II. třída B
9.6.2019 NT 15.6.2019, TJ LTC Poděbrady - TK Mnichovo Hradiště
1
3.
24 - II. třída B
16.6.2019 NT 22.6.2019, TJ Jiskra Zruč n.Sáz. - TJ LTC Poděbrady
2
4.
24 - II. třída B
12.5.2019 NT 25.5.2019, TJ LTC Poděbrady - Sparta Kutná Hora
1
5.
24 - II. třída B
23.6.2019 NT 30.6.2019, TJ LTC Poděbrady - TK Radošovice B
1
6.
24 - II. třída B
28.4.2019 NT 4.5.2019, TJ LTC Poděbrady - Sokol Říčany
3
7.
24 - II. třída B
26.5.2019 NT 8.6.2019, Tsport Votice o.s. - TJ LTC Poděbrady
1
 Družstva celkem (4hra)
9
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
15
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
11
09.02.2019

Slavoj Český Brod (C - 400), K: 4/4

4>2 Klíma, Šmejkal - Ledvina, Mareš 6:2, 2:6, 1:0 (2)
2>1 Klíma, Šmejkal - Botek, Losman 6:0, 5:7, 1:0 (9)
získané body: 15 b.
23.03.2019, PTA Wilson Cup

TK PTA Kolín (C - 400), K: 4/4

4>2 Klíma, Farkaš - Smetana, Nezavdal 5:7, 6:1, 1:0 (6)
2>1 Klíma, Farkaš - Ulrich, Diviš 7:6 (3), 7:6 (5)
získané body: 15 b.
07.09.2019

LTC Kolín (C - 200), K: 4/4

8>4 Klíma Adam- Valenta Ondřej6:4, 6:3
4>2 Grois Ondřej- Klíma Adam6:2, 6:7, 6:4
získané body: 15 b.
07.09.2019

LTC Kolín (C - 200), K: 4/4

4>2 Klíma, Farkaš - Suchan, Marek 6:3, 6:3
2>1 Klíma, Farkaš - Grois, Valenta 7:6, 6:4
získané body: 15 b.