Český tenisový svaz

Klíma Štěpán

Datum narození:
16.03.2003
Platnost reg. do:
10.12.2019
Klub:
TJ LTC Poděbrady
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2014
TJ LTC Poděbrady
517 (9)
 
 
 
2015
TJ LTC Poděbrady
292 (12)
713 (4)
 
 
2016
TJ LTC Poděbrady
211 (1)
396 (6)
 
 
2017
TJ LTC Poděbrady
 
197 (12)
976 (3)
 
2018
TJ LTC Poděbrady
 
176 (1)
707 (4)
 
2019
TJ LTC Poděbrady
 
 
481 (6)
974 (3)

Dospělí - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
20.04.2019, Okresní přebor Nymburk

TJ LTC Poděbrady (P - 200), K: 4/4

15
 Jednotlivci celkem
15/1

Dospělí - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
20.04.2019, Okresní přebor Nymburk

TJ LTC Poděbrady (P - 200), K: 4/4

0
 Jednotlivci celkem
0/1

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
09 - III. třída B
4.5.2019 NT 12.5.2019, TJ LTC Poděbrady - 1.TK Pacov
1
2.
09 - III. třída B
27.4.2019 NT 5.5.2019, Sokol Říčany B - TJ LTC Poděbrady
0
3.
09 - III. třída B
15.6.2019 NT 23.6.2019, 1. Vestecká sportovní o.s. - TJ LTC Poděbrady
0
 Družstva celkem (2hra)
1
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
2
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
2

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
09 - III. třída B
4.5.2019 NT 12.5.2019, TJ LTC Poděbrady - 1.TK Pacov
1
2.
09 - III. třída B
27.4.2019 NT 5.5.2019, Sokol Říčany B - TJ LTC Poděbrady
0
3.
09 - III. třída B
15.6.2019 NT 23.6.2019, 1. Vestecká sportovní o.s. - TJ LTC Poděbrady
0
 Družstva celkem (4hra)
1
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
2
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
2
14.09.2019

LTC Kolín (C - 200), K: 4/4

16>8 Popelka, Košek - Klíma, Losman 7:5, 6:4
získané body: 0 b.

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
24 - II. třída B
5.5.2019 NT 11.5.2019, LTC Houštka - TJ LTC Poděbrady
3
2.
24 - II. třída B
9.6.2019 NT 15.6.2019, TJ LTC Poděbrady - TK Mnichovo Hradiště
1
3.
24 - II. třída B
16.6.2019 NT 22.6.2019, TJ Jiskra Zruč n.Sáz. - TJ LTC Poděbrady
4
4.
24 - II. třída B
12.5.2019 NT 25.5.2019, TJ LTC Poděbrady - Sparta Kutná Hora
1
5.
24 - II. třída B
23.6.2019 NT 30.6.2019, TJ LTC Poděbrady - TK Radošovice B
3
6.
24 - II. třída B
28.4.2019 NT 4.5.2019, TJ LTC Poděbrady - Sokol Říčany
0
7.
24 - II. třída B
26.5.2019 NT 8.6.2019, Tsport Votice o.s. - TJ LTC Poděbrady
4
 Družstva celkem (2hra)
16
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
34
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
29

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
24 - II. třída B
5.5.2019 NT 11.5.2019, LTC Houštka - TJ LTC Poděbrady
4
2.
24 - II. třída B
9.6.2019 NT 15.6.2019, TJ LTC Poděbrady - TK Mnichovo Hradiště
2
3.
24 - II. třída B
16.6.2019 NT 22.6.2019, TJ Jiskra Zruč n.Sáz. - TJ LTC Poděbrady
0
4.
24 - II. třída B
12.5.2019 NT 25.5.2019, TJ LTC Poděbrady - Sparta Kutná Hora
1
5.
24 - II. třída B
23.6.2019 NT 30.6.2019, TJ LTC Poděbrady - TK Radošovice B
3
6.
24 - II. třída B
28.4.2019 NT 4.5.2019, TJ LTC Poděbrady - Sokol Říčany
4
7.
24 - II. třída B
26.5.2019 NT 8.6.2019, Tsport Votice o.s. - TJ LTC Poděbrady
4
 Družstva celkem (4hra)
18
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
34
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
29